Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

    Nesto sam na brzinu procitao, i primetio da ste poredili Lebronova i Smithova kucanja . To su potpuni razliciti stilovi , i nezahvalno je porediti ih . Smith ima leprsava zakucavanja , sa ogromnim odrazom i smekerskim zavrsetkom , dok je Lebron cista sila . Skok od metar , ruka na sredini ledja i nenormalno snazan "udarac" o obruc . Oboje kucaju samo iz dvokoraka , dok igraci poput Pippena i donekle Griffina najcesce kucaju uz naskok .


    Naravno , i JR-a i LBJ-a je uzivanje gledati u vazduhu , and that's what it's all about .

    Comment


    • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

      Ljudi jel prati ovde neko nba duze od 5 godina?? svi komentari se svode na predhodnih par sezona i sto se tice kucanja a i igraca suludo je izostaviti devedesete kad je ova tema u pitanju posto su podjednako bile atraktivne kao i predhodna decenija.

      Comment


      • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

        [quote author=DOSEN GORAN B18 link=topic=3053.msg227876#msg227876 date=1294964187]
        Ljudi jel prati ovde neko nba duze od 5 godina?? svi komentari se svode na predhodnih par sezona i sto se tice kucanja a i igraca suludo je izostaviti devedesete kad je ova tema u pitanju posto su podjednako bile atraktivne kao i predhodna decenija.
        [/quote]


        Dobrodosao na forum,pre svega.


        Zavisi ko koliko godina ima,normalno.A u anketi imas 4 od 8 igraca koja nisu iz prosle decenije,tako da je dovoljno.
        Iskreno ja sam suvise mlad ^%@7f $#^%RT ,pa moram priznati da i nisam bas upucen u zakucavanja '80 i pocetak '90-ih,samo ono sto sam mogao ispratiti na youtube-u.
        Ima ovde i starijih clanova koji bi mogli potrositi vise reci na tu temu,ja bi im bio zahvalan,ako si ti jedan od njih,izvoli slobodno.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

            Ako se govori o najboljem Dunkeru, ne misli se na onog ko je najvise puta lomio table i konstrukcije nego na onog ko atraktivno kuca!

            Po meni je to neprikosnoveni Vince Carter! Mozda 10-ak mesta nize prazno pa onda ostali...

            Kemp bi mogao da upadne u izbor! ;)

            Comment


            • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

              Shawn Kemp! &8@^J @R&}*

              Comment


              • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                Kamp

                Comment


                • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                  Ne znam da li ovo neko već postavio.
                  Interaktivna aplikacija sa takmičenja u zakucavanjima sa snimcima od 1984!

                  http://hoopism.com/?p=961

                  Comment


                  • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                    [quote author=KeeBMeisteR link=topic=3053.msg255560#msg255560 date=1298660011]
                    Ako se govori o najboljem Dunkeru, ne misli se na onog ko je najvise puta lomio table i konstrukcije nego na onog ko atraktivno kuca!

                    Po meni je to neprikosnoveni Vince Carter! Mozda 10-ak mesta nize prazno pa onda ostali...

                    Kemp bi mogao da upadne u izbor! ;)
                    [/quote]

                    Comment


                    • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                      [quote author=dejan1111 link=topic=3053.msg256019#msg256019 date=1298715509]
                      Ne znam da li ovo neko već postavio.
                      Interaktivna aplikacija sa takmičenja u zakucavanjima sa snimcima od 1984!

                      http://hoopism.com/?p=961
                      [/quote]


                      Ovo je super...ne moras se muciti po youtube-u traziti svaki posebno. &8@^J &8@^J &8@^J
                      Bob Sura 1997. *E8$ ...kucao je on dobro ocigledno,ali Bos Sura. $#^%RT
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                        Vince Carter Top 100 Dunks Volume 1 by Maxamillion711



                        l5'%9

                        Comment


                        • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                          Po meni je JR trenutno najatraktivniji kucač u ligi...mozete pricati sta ocete o lebronu i griffinu ali JR to radi najljepse,najatraktivnije,i sa najvecim arsenalom pokreta u vazduhu J.R. Smith Shows The Bounce At The Vince Young Celebrity Basketball Game odgledajte ovo i sve ce vam biti jasno!!! $#^%RT

                          Comment

                          Working...
                          X