Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 5 (22. November - 28. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

    Protivnicki plejmejkeri previse pustaju Rondo-a. Jeste da on bukvalno da nema sut i sto je najgore po njega ni ne pokusava da ga koristi, ali oni se odmaknu od njega po 3 metra i covek moze da vidi sve i da odigra kakav god pas zeli. Brz je i treba igrati odbranu malo dalje od njega, ali ovo sto se trenutno radi je ravno samoubistvu. Pa evo, zamislite na basketu da vas tako cuvaju. Slobodni ste, nemate uopste nikakav pritisak na loptu, savrseno vidite kretnje ostalih igraca, prosto milina.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #32
      Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

      Inace , Dejane , pozalio si se na skakacki ucinak Shaq-a . Belezi 6 skokova za 22 minuta igre , sto uopste nije toliko lose . Uporedimo to recimo sa Howard-om koji igra 32 minuta . Dalje , koliko sam primetio , stil skoka , ako mogu upotrebiti taj izraz , kod Bostona je nesto poput srpske reprezentacije , prvi i glavni cilj je zagraditi igraca pa neki od bekova da pokupi loptu , sto je jos jedan razlog ispodprosecnog skakackog ucinka Bostonovih centara .

      Comment


      • #33
        Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

        [quote author=T-Mac link=topic=3042.msg202031#msg202031 date=1290454284]
        Protivnicki plejmejkeri previse pustaju Rondo-a. Jeste da on bukvalno da nema sut i sto je najgore po njega ni ne pokusava da ga koristi, ali oni se odmaknu od njega po 3 metra i covek moze da vidi sve i da odigra kakav god pas zeli. Brz je i treba igrati odbranu malo dalje od njega, ali ovo sto se trenutno radi je ravno samoubistvu. Pa evo, zamislite na basketu da vas tako cuvaju. Slobodni ste, nemate uopste nikakav pritisak na loptu, savrseno vidite kretnje ostalih igraca, prosto milina.
        [/quote]
        Ali sta on da radi,da se zabija u odbranu ili da koristi sta mu daju.Mislim da bi bio odlican i da ga vise stisnu,a bilo je utakmica,samo nmg sad da se setim,prosle sezone gde su ga stisli pa je opet dobro odigrao.Odlican je sada.Napredovao je,s tim da mora jos.Mada od mladje garde je CP3 najkompletniji pa D-Rose.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

          Pa ja nisam rekao nista lose za njegovu igru, samo sam konstatovao da ga pogresno cuvaju. Ali, koliko god asistencija delio, on da ode u neki slabiji tim gde su njegovi poeni preko potrebni, bio bi daleko, daleko od ovog nivoa. Boston-u se odlicno potrefilo, dobili su tacno ono sto im treba na poziciji pleja.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

            T-Mac, nema to veze sto oni njega tako cuvaju, bio bi on dobar i da igraju jacu odbranu na njemu, jer je brz i ima odlican pregled igre.Ovde je poenta sama igra Bostona bez Ronda, i cinjenica da bi bez njega to bila potpuno drugacija ekipa, slabija, iako imaju Pirsa, Garneta i Alena.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

              [quote author=T-Mac link=topic=3042.msg202040#msg202040 date=1290454913]
              Pa ja nisam rekao nista lose za njegovu igru, samo sam konstatovao da ga pogresno cuvaju. Ali, koliko god asistencija delio, on da ode u neki slabiji tim gde su njegovi poeni preko potrebni, bio bi daleko, daleko od ovog nivoa. Boston-u se odlicno potrefilo, dobili su tacno ono sto im treba na poziciji pleja.
              [/quote]
              Nisam bas siguran da bi bio daleko od ovog nivoa.Ima jak prodor,pregled igre i zna da postize poene kad treba,doduse ne iz suta.Paljevina je i ume jednim potezom da podigne ekipu.Dosta je napredovao,igra Bostona bez njega i sa njim nije ista,ove zvezde i pored svoh pedigrea se dosta oslanjaju na Ronda,uostalom videlo se protiv Toronta da fali.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                Sve to stoji ali on nije bolji plej od Pola,Vilijamsa,Rouza...To je makar moje misljenje
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #38
                  Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                  [quote author=caniggia7 link=topic=3042.msg202026#msg202026 date=1290453931]
                  [quote author=Flash link=topic=3042.msg202017#msg202017 date=1290453551]
                  Poraz je poraz, pa kakav god da je.Rondo je veoma bitan deo ove ekipe, i kada on nije u timu, Boston ne igra na pravi nacin.Cinjenica, da je juce igrao Rondo, Boston bi bez problema pobedio Toronto najmanje 15 razlike.
                  [/quote]
                  To je i neko moje misljenje.Rondo je dosta napredovao.Jos mu sut fali da bude manje-vise kompletan playmaker.On je noseci igrac koji razigrava ostatak masinerije Doca Riversa.Allen i Pierce vise ne mogu da nose igru toliko.Rondo im odlicno pakuje veliki broj lopti i cesto stvara poziciju koju oni kao tako iskusni igraci koriste.Rondo je na putu da bude all-star igrac.
                  [/quote]


                  Rondo da ima bolji sut ,imao bi sigurno 30%-40% manje asistencija. @(*6sd$%
                  I normalno da je ekipa slabija i potpuno drugacija ako igra bez prvog pleya,i da je neki dosta losiji u pitanju,ali ipak je Pierce najbitniji igrac u Bostonu.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                    [quote author=Flash link=topic=3042.msg202046#msg202046 date=1290455281]
                    T-Mac, nema to veze sto oni njega tako cuvaju, bio bi on dobar i da igraju jacu odbranu na njemu, jer je brz i ima odlican pregled igre.Ovde je poenta sama igra Bostona bez Ronda, i cinjenica da bi bez njega to bila potpuno drugacija ekipa, slabija, iako imaju Pirsa, Garneta i Alena.
                    [/quote]
                    Ne moze jbg da nema veze, pa znas i sam kako je kad ti odbrambeni igrac vrsi pritisak na loptu, a kako je kad si potpuno slobodan. @(*6sd$%
                    Ali, da je brz i ima odlican pregled, to sve stoji i imao bi veliki broj asistencija, ali verovatno sa vise izgubljenih lopti.

                    P.S. Postavio sam klip sa napadom Jazz-a i maestro Deron Williams-om. &8@^J
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                      [quote author=-dacha- link=topic=3042.msg202056#msg202056 date=1290455754]
                      Sve to stoji ali on nije bolji plej od Pola,Vilijamsa,Rouza...To je makar moje misljenje
                      [/quote]

                      Ja se potpuno slazem sa tobom, ali Rondo je za igru Bostona najvazniji.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                        [quote author=-dacha- link=topic=3042.msg202056#msg202056 date=1290455754]
                        Sve to stoji ali on nije bolji plej od Pola,Vilijamsa,Rouza...To je makar moje misljenje
                        [/quote]
                        Nisam ni rekao da je bolji,nije ovi su ali je kljucni igrac Bostona sada.Bio je Pierce,po meni je sada Rondo.
                        @ T-Mac video sam klip &8@^J &8@^J &8@^J
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                          [quote author=Flash link=topic=3042.msg202064#msg202064 date=1290455953]
                          Ja se potpuno slazem sa tobom, ali Rondo je za igru Bostona najvazniji.
                          [/quote]
                          E, upravo to, Rondo je savrsen komplement sa ostalim igracima Boston-a i igrom koju Doc forsira. %QWT&W

                          EDIT: Ljudi, ovo je opsta diskusija, da spicim tamo ili da ostavimo ovde, meni je svejedno. %QWT&W
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                            [quote author=T-Mac link=topic=3042.msg202067#msg202067 date=1290456039]
                            E, upravo to, Rondo je savrsen komplement sa ostalim igracima Boston-a i igrom koju Doc forsira. %QWT&W

                            EDIT: Ljudi, ovo je opsta diskusija, da spicim tamo ili da ostavimo ovde, meni je svejedno. %QWT&W
                            [/quote]
                            Ma ostavi tu manje posla za tebe. @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                              [quote author=T-Mac link=topic=3042.msg202031#msg202031 date=1290454284]Protivnicki plejmejkeri previse pustaju Rondo-a. Jeste da on bukvalno da nema sut i sto je najgore po njega ni ne pokusava da ga koristi,
                              ali oni se odmaknu od njega po 3 metra i covek moze da vidi sve i da odigra kakav god pas zeli.
                              [/quote] Pa ispade da od ostalih 29 timova niko ne zna da ga čuva. Nije baš tako... On konstantno, drugu godinu za redom je solidan u asistencijama, ove sezone dobro i skače, ostaje mu samo šut.

                              [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=3042.msg202036#msg202036 date=1290454499]
                              Inace , Dejane , pozalio si se na skakacki ucinak Shaq-a . Belezi 6 skokova za 22 minuta igre , sto uopste nije toliko lose .
                              [/quote] Nisam mislio da je to loš učinak, nego da je to loš učinak za PRVOG centra tima. Shaq je legenda, ali iskreno njegova forma je u padu, što je u skladu sa njegovim godinama. Drugi njegov problem su promašeni ziceri. Boston da ima preciznijeg centra rajon bi imao i po 5-6 asistencija više po utakmici. Ovako on da loptu Shaqu na tanjiru, a ovaj promaši.

                              [quote author=-dacha- link=topic=3042.msg202056#msg202056 date=1290455754]
                              Sve to stoji ali on nije bolji plej od Pola,Vilijamsa,Rouza...To je makar moje misljenje
                              [/quote] Statistika je sve u košarci, a ona je podeljena po ovoj tvojoj oceni. Rose je najbolji strelac, Rondo asistent... Millsap ima dobar procenat šuta, ali sve ostalo loše itd itd...

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Week 5 (22. November - 28. November)

                                Boston opet bez Ronda #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X