Announcement

Collapse
No announcement yet.

Online trkacke igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Na kom jeziku su ovi patchevi ????????? jedva da sam uspeo instlairati
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • #32
      Na madjarskom kad instaliras idi na supprot i izbrisi iz foldera languages Magyar_2010_Q3.dic i
      Szerver-magyar.dic
      sigpic

      Comment


      • #33
        Vidim ja da vam je Vladan priskocio u pomnoc i zato mu se zahvaljujem.Sta zelite, slobodno me pitatje preko pm-a.Ako zelite da vozite sa nama u ligi, ili vam treba setup ili bilo kakva pomoc, slobodno me pitajte preko pm-a.

        Inace, siroko sam poznat po Balkan serverima i ligama da pravim dobre setupe.Nije da se hvalim, ali eto cisto da kazem da znate gde da se obratite.

        Vladane, pa nama je trka tek ove nedelje, se secas da sam ti rekao da pratimo pravi F1 kalendar.Imas nedelju dana taman da uvezbas.

        Da li neko hoce da se prijavi za ligu?
        Last edited by MarkedOne8; 06-06-11, 16:41.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #34
          ja sam se prijavio za ligu i vozim toro rosso nego nece da me uloguje za trku u kanadi pa ubaci i mene za trku u nedelju
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #35
            Originally posted by Iceman View Post
            ja sam se prijavio za ligu i vozim toro rosso nego nece da me uloguje za trku u kanadi pa ubaci i mene za trku u nedelju
            Ne brini nista, samo nastavi da vezbas i ako mozes pokusaj da nabavis volan jer ce ti ipak biti lakse.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Ne brini nista, samo nastavi da vezbas i ako mozes pokusaj da nabavis volan jer ce ti ipak biti lakse.
              vozim preko joysticka a ovde u baru nema da se kupi kvalitetan volan imao sam jedan genius kasnio je strasno
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #37
                Znam kad je trka,ali vidio si sve,vidio si kakva sam opasnost na putu
                Nego jesam li trebao da prebacim nedje one setupe posto mi ih sad nema?
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Na kom serveru vi vozite ?
                  JUST PUNK

                  NO NATIONS
                  NO RELIGION
                  NO AUTHORITY

                  And most of all PEACE


                  Anarchy

                  Comment


                  • #39
                    213.163.68.231:34297
                    www.f1international.net
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Lorenzo-fan View Post
                      Na kom serveru vi vozite ?
                      Udjes tamo u servere i pronadjes www.F1International.net to je ime servera a password mozes da pronadjes na nasem sajtu ciji je link je okacio Iceman. password je test
                      Last edited by MarkedOne8; 07-06-11, 22:17.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Ako ste zainteresovani za online takmičenje u Formuli 1, pridružite nam se.

                        F1International liga traži nove članove koji žele da se takmiče u Formula 1 online šampionatu.Liga se bazira na rFactor igri sa adekvatnim dodatkom koji je čini boljom od F1 2010 by Codemasters.

                        Pravila su slična kao pravoj Formuli 1.Bodovni sistem je isti, nema dolivanja goriva.
                        Imamo plaćeni server koji radi 24/7 tako da možete da dođete da se družite sa nama kad hoćete i koliko god hoćete.

                        Linkovi za download:
                        rFactor: http://downloads.fangaming.com/downl...rSetup1255.exe
                        crack: http://rapidshare.com/files/37410660....255.Crack.zip
                        RFT 2010 mod: http://f1rfactor.eu/downloads/F1RFT_...V1.0_Final.rar
                        RFT 2010 2.1 patch: http://f1rfactor.eu/downloads/F1RFT_...2.1_Update.rar
                        RFT 2010 trackpack: http://f1rfactor.eu/downloads/F1RFT_2010_TrackPack1.rar
                        http://f1rfactor.eu/downloads/F1RFT_2010_TrackPack2.rar

                        Pridružite nam se!
                        Skidam i ja ovo cudo,ali ovaj link za crack ne valja.
                        I da vas pitam,sve ovo treba da se skine i instalira u isti folder,jel tako.
                        Pomoc
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #42
                          Evo popravio sam link za crack:
                          http://www.mediafire.com/?vq7m4vued3tyccr

                          Sve instaliras u C:\ProgramFiles\rFactor zatim, prijavis se zvanicno na nasem forumu za ucestvovanje u ligi i to je to.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Kako se vozi,kolko puta moram da izlazim na stazu u danima,i koliko to vremenski traje
                            Nisam bio tu ovih dana,pa nemam pojma.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #44
                              Prijavio sam se tamo na forum,ali nema admina da mi verfikuje nalog.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • #45
                                Jel cemo praviti mi neke SK turnire? Ja bih da vozim

                                Comment

                                Working...
                                X