Announcement

Collapse
No announcement yet.

Denis Radonjić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nadam se da ovog komentatora vise nikad necu slusati da prenosi Nascar.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #17
      По мени, Денис је наш најбољи коментатор барем што се фудбала тиче. Занимљиво корисне али не и нападно избунарене информације типа месијева баба прати Еспањол. Одлична лична запажања "из прве руке" што би се рекло и читање ситуација са терена. Оставља свој печат што би морало бити у опису посла једног коментатора свидело се то некоме или не. Увек ћу преферирати и говорнике у покушају (Милојко) испред оног неуспелог ишчитавања тока меча и превођења "занимљивих" информација са страних сајтова неких од извиканијих коментатора. Макар немаш утисак да ти аутистични робот са шалом на страну објашњава фудбал. Човек је преносио Абердин - Селтик и за пола сата ми је приближио шкотску лигу као да сам рођен у предграђу Единбурга. Добро је за клаџу.

      Денисе само напред све похвале!

      П.С. То што (ако?) нидопоштава тајкунске гигантске клубове (читај Барса) никако није минус. Поздрав, уздравље!
      Last edited by trafficante; 30-11-16, 14:27.

      Comment


      • #18
        Originally posted by trafficante View Post
        По мени, Денис је наш најбољи коментатор барем што се фудбала тиче.
        Nek se drzi fudbala jer za Nascar nije!
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment

        Working...
        X