Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Pricamo o najboljim igracima Primere, a ti mi navedes klinca iz Atletika, nemoj se sprdati... Hteo sam Benata da spomenem, ali sam znao da ces ga ti dodati, znaci znao sam... Ne mrzi te da navedes, jer bi ti tesko bilo da nadjes ikoga van Reala i Barse...

    Mambice nemoj se sprdati, kad Fellaini uzme loptu, vise mu je niko uzeti ne moze osim ako to on ne dozvoli.

    Bogami Krle, tim Serije A nije za zajebanciju, samo mora Vidal u prvu, strasan je Ernanes, ali Vidal je a must u prvu.
    Da, da. U Engleskoj. Pogledaj npr. vezni red Italije, mozes i onaj sa klupe.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Pa sto ne pominjes onda Costa-u iz Atletica? Covek sabija ove sezone..
      Ma kakav Costa, nemoj se sprdati, dobar igrac, nista vise ne bih dodao, Lennon i Walcott bre bolji igraci...

      Mambice, Fellaini je dominator...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Gianluigi Buffon se izjasnio kako je glasao za Cristiana Ronalda, međutim, FIFA je njegov glas prepisala Andrei Pirlu.

        Tomas Rosicky: "Kunem se da sam glasovao za Cristiana Ronalda, ali iznenađujuće se na popisu pojavilo da sam glasao za Messija."

        Thiago Silva:"Dao sam svoj glas Cristianu Ronaldu, ali moj glas je po FIFA-i stavljen na Lionela Messija. Žalosno je da se takve stvari dešavaju..."

        José Pekerman, selektor Kolumbije: "Maksimalan broj bodova sam dao Radamel Falcau, naravno. Prema FIFA-i ja sam najviše dao glasova Messiju, ne znam šta se dešava, ali ja tako nisam glasao."
        Po twu i fbu se bas prica o ovome, ali je pitanje koliko su istinite ove stvari
        sigpic

        Comment


        • Sta ocekivati od uefe i fife,dve mafijaske organizacije?

          Comment


          • Jak je spanski lobi zadnjih par godina! Pa samo pogledati TOTY i sve ce biti jasno!

            Comment




            • Mou naravno brani svog zemljaka a ujedno i igrača svog tima, i to radi na veoma inteligentan način... Kad on ispriča ovako ja mu verujem sve! xD
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment

              Working...
              X