Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Zlatna lopta

    Evo teme Zlatna lopta,prebacio sam postove,Krle da li je sada sve u redu. ;D
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #92
      Re: Zlatna lopta

      Nije,ima ih jos za prebacivanje. $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • #93
        Re: Zlatna lopta

        Evo sada je sve prebaceno. ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #94
          Re: Zlatna lopta

          Ma OK je bilo i onako @(*6sd$%
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #95
            Re: Zlatna lopta

            Ali sta je mafija,Snijder se nije nasao u TOP3,sramota.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Re: Zlatna lopta

              Kakva sramota, kakva krađa, prosto da ne poverujes. Niko od navedenih nije trebao da se nađe ovde, smesno da Sneijder nije ni bio kandidat. Kandidati su trebali biti Robben, Sneijder i Forlan. Messi je odlican igrac, ali ni on ni Xavi kao ni Iniesta nisu trebali biti kandidati, a tek sto je Pique u timu godine #%d* *E8$ &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


              Znaci neverovatno, nema Vidica, Terry-a, ne znam cini mi se da nikoga nema iz Premier lige &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


              Eto kakva je organizacija FIFA
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #97
                Re: Zlatna lopta

                Niko iz Barce nije trebao biti medju 100 ..

                Jedno je sto ti volis Real , a realnost nesto sasvim drugo ..

                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #98
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #99
                    Re: Zlatna lopta

                    Bruka za fudbal!!!!!Messi da osvoji zlatnu loptu? fghj48d fghj48d fghj48d
                    Alo bre vi ljudi iz FIFE Snajder je igracina za Messija &amp;+I}\ &amp;+I}\ &amp;+I}\ Messi daje golove u Primeri tamo nekim busotinama,a na SP nista.Forlan je bre bolje igrao od Messija.Bruka samo to mogu da kazem.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Zlatna lopta

                      Pique nije zasluzio da bude medju idealnih 11 ?

                      Oke , ako tako mislis ja nemam sta diskutovati s tobom %QWT&amp;W
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Zlatna lopta

                        [quote author=Dale link=topic=3019.msg225614#msg225614 date=1294696927]
                        Pique nije zasluzio da bude medju idealnih 11 ?

                        Oke , ako tako mislis ja nemam sta diskutovati s tobom %QWT&amp;W
                        [/quote]


                        Kakav crni Pique...zapravo,bolje da su proglasili tim Barselone za tim sveta,a ne ovako.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Zlatna lopta

                          [quote author=Dale link=topic=3019.msg225614#msg225614 date=1294696927]
                          Pique nije zasluzio da bude medju idealnih 11 ?

                          Oke , ako tako mislis ja nemam sta diskutovati s tobom %QWT&amp;W
                          [/quote]
                          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                          Tacno je , nemamo sta diskutovati
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: Zlatna lopta

                            Messi je najbolji fudbaler uz Ronalda,ali Zlatnu Loptu ne dobijaju najbolji fudbaleri,nego oni koji su postigli najvise u jednoj sezoni,posto nije osvojio ni Ligu prvaka ni Svjetsko prvenstvo Messi nije zasluzio da dobije,ali sta je tu je.Po meni je Sneijder trebao dobiti,ali kad vec nije medju 3,mislim da su Xavi i Iniesta vise zasluzili od Messi-a.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Zlatna lopta

                              [quote author=bice link=topic=3019.msg225612#msg225612 date=1294696836]
                              Bruka za fudbal!!!!!Messi da osvoji zlatnu loptu? fghj48d fghj48d fghj48d
                              Alo bre vi ljudi iz FIFE Snajder je igracina za Messija &amp;+I}\ &amp;+I}\ &amp;+I}\ Messi daje golove u Primeri tamo nekim busotinama,a na SP nista.Forlan je bre bolje igrao od Messija.Bruka samo to mogu da kazem.
                              [/quote]
                              Messi je najbolji igrac sveta,ali ne za 2010 godinu.Sneijder je imao proslu sezonu bolju od njega i to je to.Ove godine vidim kako igra,a Messi kida ponovo.Primera mozda nije merilo jer su Barca i Real ispred svih,ali taj Messi je sam pobedio Arsenal,u mecu gde niko od njegovih saigraca nije igrao nista specijalno.Uostalom,2009 je bio pojam za sve sto se tice LS.Na SP je Messi imao drugaciju ulogu,bio asistent kod vecine golova Argentine,morao je vise da trci,vise da se vraca nazad,lagano je prolazio protivnicke igrace ali se ispromasivao.Kakvog je selektora imao,ne treba to nista da cudi,a neki vrlo vazni saigraci nisu igrali jer ih narkoman nije zvao.Tako da Sneijder je samo prosle sezone bio bolji od njega,a ako je neko za nekog tu igracina,onda je Messi za njega.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Zlatna lopta

                                Bice , mozes reci da je Sneijder imao bolju sezonu od Messia i da je zato zasluzio da dobije Zlatnu loptu , ali da je on igracina za Messia #%d*
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X