Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #77
      Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

      Ali po kom osnovu Iniesta nije mi jasno?Xavi je stvarno bio najbolji igrac tog tima.

      Nemci su stvarno sjajno igrali,takodje odlicna igra od Holandije i Urugvaja.Te 3 ekipe su jedine igrale lep fudbal,ostali uzas.Nemacka ce imati strasnu reprezentaciju sa Humelsom,Badstuberom i Boatengom u odbrani,zatim Khedira i Ozil(kreator igre)u veznom redu,po krilima Schweinsteiger i Marin,u napadu Muller.Strasni ce biti.

      Sto se tice Brazila 2014 ko ce ga znati.Mene ne bi cudilo da nameste da osvoji Zimbabve.Nazalost,svaki sport je postao komercijala i biznis a ne zadovoljstvo i uzivanje kao sto je ranije bilo.Brazil,Argentina,Nemacka i Engleska nekako deluju kao 4 favorita za to SP zbog mladih igraca koji bi tad trebali zaista da kidaju.Francuska takodje ima solidne mlade igrace.
      sigpic

      Comment


      • #78
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #79
          Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

          Po meni Snijder je zasluzio zlatnu loptu,e sad sto se svi furaju na Messija to je druga prica.Messi da nije u timu kakav je Barca ne bi bio ni u izboru,decko nije vodja na terenu nego udarna igla,Barcina mozak i snaga su dvojac na sredini,on mora da ostane nepromenjen,ovo ostalo mogu da eksperimentisu koliko hoce.Snijder je zasluzio ovu nagradu ove godine vise nego iko al jbg....nikad ovi izbori nisu realni.

          Comment


          • #80
            http://en.wikipedia.org/wiki/2011_AFC_Asian_Cup
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #81
              [/quote]

              Barsin cigansko separatisticki lobi je ucinio svoje.

              Comment


              • #82
                Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                Jos jedna sramotna odluka,da su ovo dvije nagrade,nikad zlatnu loptu ne bi Mesi dobio,ali Fifa,Fifa,oni pojma nemaju,covjek koji nista nije uradio na SP i ne osvoji LS ne moze nikako da bude najbolji na svijetu!
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                  Snajder uzeo uzeo sve sa Interom,i drugi na svijetu,a Mesi trpao u spaniji po 3-4gola Levanteo,Espanjolu...
                  Bruka!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #84
                    Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                    Spoznori,sponzori,sve se danas vrti oko para.ja danas,skoro da ni ne gledam fudbal,jer je izgubio draz...

                    Comment


                    • #85
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #86
                        Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                        I opet je PL 6 puta bolje od Calcia i Primere zajedno &+I}\
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #88
                            Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Spanska liga propada,zato sto su Real i Barsa daleko odmakli puno su ispred svih,i nema tu zanimljivosti.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #89
                              Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                              Posto se o zlatnoj lopti pise ovde,onda svaka cast Messiju,mada je i sam rekao da nije ovo ocekivao,a po kladionicama je koliko cujem imao najmanje sansi da osvoji.Zbog SP je Xavi zasluzio,ali neka mafija je ucinila svoje,jer nikad u godini SP nije se gledala cela sezona,zato Cannavaro i Ronaldo i jesu ta 2 puta uzeli zlatnu loptu.Drago mi je sto Iniesta nije uzeo,a njemu se davalo najvise sansi,a realno nije ni zasluzio TOP3.Drago mi je da je moj omiljeni igrac uzeo,mada ipak nezasluzeno,ove godine,prosle je bio neprikosnoven.Sto se tima godine tice Puyol tu nema sta da trazi,jer vise nije na tom nivou i Lahm bi s obzirom na igru prosle sezone trebao da bude na mestu levog beka a stoperi Lucio i Pique.Umesto Ronalda bi stavio Robbena,koji je ipak imao nesto bolju klupsku sezonu sto se tice igre,a posebno sto se tice trofeja.Sto se tice SP Ronaldo je tu totalno podbacio tako da ne vidim sta on tu trazi.Villa je ipak dao 5 golova na SP i logican je izbor za tim godine,Milito zbog idiota od selektora nije dobio sansu da prikaze sta zna,a siguran sam da je on igrao da bi iskoristio sve lopte Messija koje su ostali ispromasivali.

                              EDIT:Maiconov gol se tamo morao naci. &+I}\
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Re: Re: Opsta fudbalska diskusija

                                Messi %QWT&W

                                Xavi , Iniesta +-*^%*

                                Messi i Xavi su mi malo , vrlo malo drazi od Inieste , ali bi mi mozda malo draze bilo da je nagradu osvojio Xavi , a ne Messi , jedan jedini razlog su godine , jer Xavi uskoro puni 31 , a Messi ima 23 i dobijat ce sigurno jos mnogo ovih priznanja , ali sta je tu je

                                Sigurno ni Xaviu , ni Andresu nije krivo , jer sve su to nasi genijalci ..

                                I slazem se da je Maiconov gol trebao da udje bar medju 10 , ali ipak nema veze ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X