Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Powerslave: hahaha ja sam ubedjen bio juce da sam opasno uflesirao, koji ce djavo on tamo rekoh, kad ono stvarno

    Sto se tice zlatne lopte, mislim da je potpuno ocigledno da je Messi i ove godine bio najbolji igrac sveta i da tu nema sta da se prica. Ali, kao sto su edohz i Vladan pomenuli, nagrada je odavno izgubila smisao. Ako je Cannavaro dobio 2006. onda su Xavi / Iniesta / Sneijder morali da je dobiju 2010. Ako je Messi dobio 2010. onda ni u ludilu Cannavaro nije smeo da je dobije 2006. ispred genijalaca kao sto su Ronaldinho, Zidane, Henry. E sad tu se razlikuju misljenja, sto se mene tice timski trofeji ne smeju imati nikako presudnu ulogu u dodeljivanju individualne nagrade, tako da meni izuzetno smeta (i dalje) to sto ju je Cannavaro dobio (ako nista drugo, Buffon je morao da je dobije ispred njega). Zato kapiram jedino da to sto je Messi opet dobija smeta onima koji misle da timski trofeji trebaju imati glavnu rec u dodeli, ali kao sto sam vec pomenuo, sa tim se ne slazem. Sve u svemu, smesno je da se jedne godine dodeljuje zbog timskog trofeja, a jedne zbog individualnih uspeha.

    Sto se najboljeg trenera tice, definitivno su umesto Mourinha i Guardiole morali tu da budu Conte i Klopp. Del Bosque je ipak zasluzeno osvojio nagradu.

    Sto se najboljih XI tice, u potpunosti se slazem sa vecinom da je ono jedna velika smejurija, najvise u odbrani. Casillas je diskutabilan, ja bih izabrao Neuer-a, ali razlike su male tako da i Casillas i Hart mogu tu da se nadju. Desni bek je po meni trebao biti izmedju Lahm-a i Baneta. Stoperi Kompany i Hummels, a po meni je Alba bio na istom nivou kao i Marcelo, tako da bi obojica bili okej na levom beku. Sredina takodje losa, Toure tu mora da ima mesta, a verovatno i Pirlo, ja bih se odlucio za Toure - Pirlo - Iniesta. Xabi - Xavi - Ozil bi bili odmah iza. Sa napadom se slazem, Messi i Ronaldo su ocigledni izbori, Falcao skoro pa ocigledan. Po meni ipak zasluzuje to mesto Falcao, ispred RVP-a.
    Last edited by p4p1; 08-01-13, 17:06. Reason: typo

    Comment


    • Ko je osvojio zlatnu loptu 2004.Ronaldinho ili Shevchenko?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by mareliverpool View Post
        Ko je osvojio zlatnu loptu 2004.Ronaldinho ili Shevchenko?
        Shevchenko je uzeo Ballon D'or, a Ronaldinho FIFA World Player Of The Year..

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          @Powerslave: hahaha ja sam ubedjen bio juce da sam opasno uflesirao, koji ce djavo on tamo rekoh, kad ono stvarno
          Eto cijeli dan bruje o njemu na svim vijestima u CG Dosao je da nas posjeti Docekase ga samo tako...drzavni vrh ga je ugostio Helikopterom mi je preletio znad ulice..trebao sam ispaliti koji vatromet u znak doceka

          Comment


          • Jedina svetla tacka sinocne ceremonije:

            <3
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Eto cijeli dan bruje o njemu na svim vijestima u CG Dosao je da nas posjeti Docekase ga samo tako...drzavni vrh ga je ugostio Helikopterom mi je preletio znad ulice..trebao sam ispaliti koji vatromet u znak doceka
              strasno

              Ovako su glasali balkanski predstavnici:
              Bosna i Hercegovina: kapetan Emir Spahić (Messi 5, Falcao 3, Xavi 1); izbornik Safet Sušić (Ronaldo 5, Messi 3, Ramos 1); novinar Ahmed Burić (Messi 5, Drogba 3, Ronaldo 1)

              Hrvatska: kapetan Darijo Srna (Messi 5, Casillas 3, Ramos 1); izbornik Igor Štimac (Ronaldo 5, Messi 3, Casillas 1); novinar Zdravko Reić (Ronaldo 5, Iniesta 3, Messi 1)

              Makedonija: kapetan Goran Pandev (Messi 5, van Persie 3, Xavi 1); izbornik Čedomir Janevski (Messi 5, Casillas 3, Pirlo 1); novinar Boro Timkovski (Iniesta 5, Ronaldo 3, Messi 1)

              Crna Gora: kapetan Mirko Vučinić (Buffon 5, Pirlo 3, Ibrahimović 1); izbornik Branko Brnović (Messi 5, Iniesta 3, Ronaldo 1); novinar Danilo Mitrović (Xavi 5, Ronaldo 3, Messi 1)

              Srbija: kapetan Branislav Ivanović (Ronaldo 5, Drogba 3, Messi 1); izbornik Siniša Mihajlović (Messi 5, Ibrahimović 3, Ronaldo 1); novinar Vladimir Novak (Messi 5, Falcao 3, Ronaldo 1)

              Slovenija: kapetan Samir Handanovič (Messi 5, Ronaldo 3, Xavi 1); izbornik Slaviša Stojanovič (Ronaldo 5, Messi 3, Xavi 1); novinar Andrej Stare (Ronaldo 5, Messi 3, Pirlo 1)

              Lista 23 najbolja igraca za ovu godinu:
              Spoiler

              Comment


              • Balotelli
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Inace Branko je rekao prije nekoliko dana da su godinu obiljezili Mesi i Djokovic i da preko njih nema. Nije ni cudo sto je Mesiju dao 5, zato se vidi da Mirko pojma nema sto se desava van Cizme niti ga zanima
                  sigpic

                  Comment


                  • Zlatna Lopta je najveca prevara unazad 30 godina;) kad se samo sjetimo 91' kad je nasa Zvezda osvojila sve moguce sto se moze osvojiti,a da niJedan igrac ne bude izabran,vec Papen!!!!! Dejo,Robi..to nista!! Gnjide jedne!!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...tiv-tima-sveta

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Jako nisko od strane Katalonca. Mislio sam da je veci gospodin...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Jako nisko od strane Katalonca. Mislio sam da je veci gospodin...
                            Tesko da ces naci nekog gospodina tamo
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Koliko samo prepucavanja na Blicu oko te teme PL tim protiv Primera tima, znaci ludilo... Ali realno, da zakuvamo malo, sta mislite ko bi stvarno pobedio ???

                              Koji bi uopste bio najjaci tim PL trenutno, zaista je to tesko sastaviti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • PL,ne bi ovi iz primere presli one stene

                                Comment

                                Working...
                                X