Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam Freshko sta se cudis za Ramos-a, on je pokidao prosle sezone, plus je Euro izdominirao. Pique manje-vise, imao je i problema sa povredama, mogao je eventualno Silva. Vezni red, pa nista cudno, Spanija prvak Evrope, posprdali se kroz Euro, jedino strepeli od Portugala. Pirlo je bio dobar, ali realno ih je vezni Spanije pregazio u finalu, pa ni to nije neko iznenadjenje.

    Iker je imao solidnu sezonu, ali je na Euru branio dobro..Mogao je mozda Buffon, ali sve u svemu, tim je sasvim dobar. Hummels i kompanija nisu nikako mogli pre Ramos-a u najbolji tim, jer su bili losiji od njega.

    Lahm isto ne moze pre Marcela, jer igra levog beka vecinom..Marcelo prosle sezone ubijao sve redom, po meni je Bane morao biti, ali sta je tu je, Dani Alves mi je iznenadjenje.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        Problem je što ovaj tim biraju navijači a ne tamo neki stručni tim, samim tim presudnu uogu ovdje igra popularnost igrača, tj. njegova navijačka baza. I još ako uzmeš u obzir da su Real i Barsa najpoularniji timovi na svijetu onda ti je sve jasno.
        Over 50,000 FIFPro professional players have voted and elected the following FIFA/FIFPro World XI for 2012: IKER CASILLAS, DANI ALVES, MARCELO, GERARD PIQUÉ, SERGIO RAMOS, ANDRÉS INIESTA, XABI ALONSO, XAVI HERNANDEZ, CRISTIANO RONALDO, RADAMEL FALCAO, LIONEL MESSI.
        Zar stvarno mislis da ce ovaj tim navijaci birati, na sta bi to licilo ?? Verovatno bi bilo 11 ofanzivnih igraca i nijedan golman.

        Wado, vezni red Spanije nije igrao nista specijalno do finala, igrali su onoliko koliko treba, stvarno nista specijalno, ali su u finalu pokidali, ali ko da nisi gledao Italiju i Pirla, covek najbolji igrac prvenstva, on i Inijesta, ali posto je Spanija uzela titulu normalno da ce Inijesta biti igrac Eura. Meni je generalno Pirlo ispred Xabia i Xavia, i klupski i reprezentativno. Ne gleda se valjda samo jedan mec, nego cela sezone, nije ovo tim Eura ili tim finala, vec tim 2012 godine i Pirlo mora biti tu, pogotovo nakon prosloseznonske sprdacine u Seriji A i rekordu bez poraza.

        Dalje, sto se Ramosa tice, rekao sam da je diskutabilno, igrao je lik odlicno tokom cele sezone, ali stoperi su uvek tu negde, pogledaj kolika je tu konkurencija, ne mozes reci da Kompany npr nije zasluzio ili Hummels koji je sjajno igrao na Euru a i za Dortmund, ali titula Eura je prevagnula, Pikea zaista ne bi komentarisao, covek povredjen bio i nasao se u timu, komedija, Hummels, Kompany i Silva pre njega svakako. Marcela sam zaboravio da spomenem u onoj grupi sa Mesijem i kompanijom, pokidao prosle, i steta sto se povredio na pocetku ove, on nije diskutabilan. Lahm moze na desnog, jeste igrao vise levog, ali jbg covek kompletan bek, mora u tim pre Alvesa, ako zbog te konstatacije da je igrao vise levog beka, onda je morao Bane. Golman u redu, Kasiljas je doktor, nema sta, Buffon mu je bio jedina konkurencija. Ali za mene je trenutno Hart najbolji golman na svetu.
        Last edited by Freshman; 07-01-13, 21:02.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ne znam Freshko sta se cudis za Ramos-a, on je pokidao prosle sezone, plus je Euro izdominirao. Pique manje-vise, imao je i problema sa povredama, mogao je eventualno Silva. Vezni red, pa nista cudno, Spanija prvak Evrope, posprdali se kroz Euro, jedino strepeli od Portugala. Pirlo je bio dobar, ali realno ih je vezni Spanije pregazio u finalu, pa ni to nije neko iznenadjenje.

          Iker je imao solidnu sezonu, ali je na Euru branio dobro..Mogao je mozda Buffon, ali sve u svemu, tim je sasvim dobar. Hummels i kompanija nisu nikako mogli pre Ramos-a u najbolji tim, jer su bili losiji od njega.

          Lahm isto ne moze pre Marcela, jer igra levog beka vecinom..Marcelo prosle sezone ubijao sve redom, po meni je Bane morao biti, ali sta je tu je, Dani Alves mi je iznenadjenje.
          Kakve ovo veze ima ? Pirlo je jedan igrac, vezni red Spanije je imao sest igraca. Da postoji dvanaesti igrac bio bi Fabregas.
          Sranje totalno, poserem se na Real i Barselonu, ta tri igraca zasluzuju da se nadju u izboru za igraca godine, ali tim je ocajan.
          sigpic

          Comment


          • Messi - 41,6%
            C. Ronaldo - 23,68%
            Iniesta - 10,91%
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Jel moguce da nema Klopa medju trenerima?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Kakve ovo veze ima ? Pirlo je jedan igrac, vezni red Spanije je imao sest igraca. Da postoji dvanaesti igrac bio bi Fabregas.
                Sranje totalno, poserem se na Real i Barselonu, ta tri igraca zasluzuju da se nadju u izboru za igraca godine, ali tim je ocajan.
                Pa s obzirom da uspeh na velikim takmicenjima ima veliki uticaj na sve moguce nagrade, ima veze. Vezni red Spanije je bio bez greske, tako da ono..

                Ne znam sto se toliki haos pravi oko Pirla, kada je Ozil imao bolju sezonu od njega, a nije usao.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Strasni Lionel Messi.

                  Ronaldo se smorio.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Jel moguce da nema Klopa medju trenerima?
                    Kako sam samo njega smetnuo sa uma. Klopp ili Conte su definitivno morali da se nađu prije Guardiole.

                    I da, kakva bi to smijurija bila da taj tim odabiru navijači. Ne bi nikako imalo smisla, realnost i objektivnost bi bili na minimumu. Odbrana je morala da bude drugačija i vjerujem da je to mišljenje većine, ispred Piqea Silva ili Copmany, ispred Alvesa Lahm.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ne znam sto se toliki haos pravi oko Pirla, kada je Ozil imao bolju sezonu od njega, a nije usao.


                      Naveo sam Ozila, ali reci da je imao bolju sezonu od Pirla je ravno komediji, po cemu Wado ??? Nemoj zajebavati.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Po cemu nije?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Lahm ispred Alvesa, Thiago Silva ispred Piquea, Pirlo ispred Xavia, Ribery ispred Inieste i Van Persie ispred Messija i onda bi WORLD XI licilo na nesto, ovako, prevara.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Pa meni je i Mateo ispred Gvardiole i Murinja. Ma ajde sramota teska. od 11 igraca svih 11 iz Spanije(lige)! Kao da se fudbal ne igra u Nemackoj, Engleskoj i Italiji. Jeste Xabi Alonso dobar ali nema Pirla, De Rosija koji je za mene pokidao proslu sezonu. RVP se sprdao po ligi nema ni njega. Nema Lama ne znam da li da se smejem ili placem. Nema ni jednog igraca iz Celzija, ekipe koja je osvojila LS?! Sta da pricamo vise..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Po cemu nije?
                              Ne odgovaraj pitanjem na pitanje...

                              Ali reci cu ti, Pirlo je izdominirao na Euru, Ozil je bio manje vise ok za Nemce, Pirlo najbolji igrac Juvea prosle sezone, dominacija sta je covek radio, Ozil isto tako u Realu, dakle jednaki, nastavak sezone Pirlo nastavlja po starom, a Ozil i ne bas ove sezone kao i ceo Real. Rezultat, Pirlo je vise pokazao ove godine od Ozilinha, plus covek ima 33 godine i dalje je jedan od najboljih veznjaka na svetu. Eto onako sazetak.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Phenom View Post
                                Lahm ispred Alvesa, Thiago Silva ispred Piquea, Pirlo ispred Xavia, Ribery ispred Inieste i Van Persie ispred Messija i onda bi WORLD XI licilo na nesto, ovako, prevara.
                                To vazi samo za poslednju dvojicu.To bi i bila prevara, Pike i Alves su igrali ispod svog nivoa i ne zasluzuju da se nadju u World XI.Pirlo je na klupskom planu bio bolji od Cavija, a i do finala je vise pokazao na EP.

                                Ja ne znam sto uporedjujete sezonu Pirla i Ozila kada oni ne igraju na istoj poziciji.A i ako neko treba da leti iz veznog reda onda je to Cavi, a umesto njega da uleti Pirlo.Ozila nema u drugoj polovini 2012 godine kao ni Reala, za njega ne bi trebalo da bude mesta.

                                @Mamba

                                Kako si mogao zaboraviti Busketsa?I za njega treba da nadjes mesto.
                                Last edited by Ricma; 07-01-13, 21:31.

                                Comment

                                Working...
                                X