Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miko budimo realni o Defago nema sanse.

    Kostelic se samo spustio, kako me kod njega ovakvo skijanje nervira.

    Comment


    • Videcemo , svako ko moze da vozi 3 discipline a da u svakoj moze da pobedi je kandidat za veliki kristalni
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Moelgg Iako poznavajuci njega mogao bi u 2. voznji izletiti ali videcemo
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Videcemo , svako ko moze da vozi 3 discipline a da u svakoj moze da pobedi je kandidat za veliki kristalni
          Jeste,ali on je npr najbolji u spustu a i tu bas zna da podbaci,nema on bas nikakve sanse,ima da pjeva ako bude medju 5 na kraju sezone
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Jos jedna pobjeda Tine Maze, bas je krenulo ove godine.

            Comment


            • Svindal vozi kao pomahnitao
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ako smo u bednoj prosloj sezoni dobili onog osvajaca Svetskog Kupa, svako to posle njega moze da ucini.. ja bih ipak voleo da se vratimo nekim velikim skijasima na tom mestu

                A ako Defago osvoji Svetski Kup ja cu sledece godine osvojiti spust u Kicbilu
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Los Didier , ocekivao sam vise od njega
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Svindal objasnjava na sjeverno americkoj turneji. Kad je ovako dobar na s. americkoj sta onda ocekivati na vjestackom snijegu u Europi gdje se bolje snalazi od svojih konkurenata. Samo da ne bude kakva povreda.

                    Kostelic mozda osvoji neki bod, ali Raich ocajan

                    Comment


                    • Ja se nadam da ce Ligati biti visoko u generalnom, ovo danas je bilo sjajno
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Tina sa danasnji novih 60 bodova iz slaloma, otisla je na 310 bodova u generalnom poredku. Vonn 10 bodova do sad osvojila.

                        Comment


                        • Ako ce neko nekad skinuti jednu od najvecih svih vremena onda je to ova sezona, ako Lindzi i uspe da se vrati na svoj nivo Tina ce vec imati veliku prednost

                          Bilo mi je neizmerno krivo kada joj je Ris uzela Svetski Kup ali ovaj cu mnogo lakse prezaliti

                          Sifrin jos jednom sjajna, mala je spremna za velika dela
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Jes Tina odmakla, ali Vonn je meni izvan konkurencije tako ako bude na nivou ovo ce ona moci stici.

                            Ali se ne ljutim sto je svaki put na postolju Tina koja je melem za oci.

                            Comment


                            • Naravno, niko njoj ne moze nista kada je na svom maksimumu ali to bi moralo da se desi sto pre... ne samo da ce Tina osvajati mnogo bodova u svim disciplinama, nego ce i biti pod stalnim pritiskom da mora da pobedjuje i tako stize vec ogroman zaostatak koji ima

                              Jeste melem za oci, za razliku od Nemice
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Mozda jeste za oci, ali za usi nije.

                                Comment

                                Working...
                                X