Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Неће се скратити, ови ће само иступити а остаје догодине исто. ...

    Мада искрено се надам да неће Леотар иступити, глупо би било да постану зонаши а јуче били шампиони

    Са аспекта Борца, иступање Леотара би значило 3 бода која сигурно ни против Леотара са 8 играча не бисмо узели у Требињу, знајући историјат наших мечева и све како функционише у лиги.
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-02-14, 14:05.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Po mogucnosti iz Želje
      Nije bitno odakle bitno da je kvalitetno,mada taj na koga mislis bi nam dosao na poziciju na kojoj smo dobro pokriveni.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Historija se ponavlja, realno vam je najbolja opcija da pojacanja budu iz Želje

        to ni vaša gospoda iz kluba ne krije

        Comment


        • Zar njemu nije isteko ugovor?
          Ako jeste on je slobodan igrac a ne igrac Zeljeznicara.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Nebitno je dal ima ugovor, on je naš

            Last edited by shminka; 06-02-14, 15:29.

            Comment


            • Nije ni razmisljao al malo sutra .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • pa to što je vidjen na kafi sa gospodinom Ibrakovicem ne znaci da je razmisljao

                ako ne predje, onda nije ni bitno šta je razmisljao

                Comment


                • Da riješimo i ovo oko Kvesića

                  ''Ostajem. Nisam potpisao produženje, ali dogovorili smo se. Bit će to vjerovatno novih 18 mjeseci u Dolini ćupova, možda i duže. Vidjećemo'', govori za Radiosarajevo.ba sjajni defanzivac najtrofejnijeg bh. kluba.

                  Zanimljivo, premda već 13 mjeseci izvan travnjaka, na Kvesićevu adresu stigle su ponude. Jedna je bila posebno zanimljiva - ona s adresom FK Sarajevo na koverti.

                  ''Tačno je, bilo je kontakta, zvali su i bili iznimno konkretni i korektni, ali odbio sam. Nisam se ni dvoumio. Za mene dileme nema. Ljubav koju prema ovom klubu osjećam, ipak je nemjerljiva katagorija. Ostajem na Grbavici'', zaključuje Josip Kvesić

                  Comment


                  • Kakve su ovo bombe, sviju mi. Covjek bi pomislio on Zeljino djete i slicno Nemjerljiva ljubav Jeste da bi dobro dosao jedan dobar bek ali nama ne treba vise niko

                    Comment


                    • Sve sto nam treba je jos jedan lijevi bek pored ove trojice koju imamo,ovaj mali jeste kvalitetan strasan je bio prije povrede ali sam misljenja da nam pored Puzigace tu niko ne treba.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Očigledno gospoda iz uprave nije tako mislila

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Sve sto nam treba je jos jedan lijevi bek pored ove trojice koju imamo,ovaj mali jeste kvalitetan strasan je bio prije povrede ali sam misljenja da nam pored Puzigace tu niko ne treba.
                          Puzi je meni normala, realno ne mozemo imati na svakoj poziciji igraca koji nam odgovoara ovo je dovoljno e sad ide tezi dio

                          Comment


                          • @shminka Jesi li ti ubjedjen da ce Kvesic biti onaj stari i da smo mi(mislim Ibrakovic) zbog njegovog trenutnog kvaliteta krenuli da ga dovedemo u svoje redove? Jedini igrac koji bi nama lego iz vasi redova je Tomic.

                            Comment


                            • Nisam ga ja zvao u Sarajevo, vi ste

                              odnosno gospodin Ibraković, pa njemu treba postaviti pitanje zašto
                              Last edited by shminka; 12-02-14, 19:41.

                              Comment


                              • Сарајево гомила исувише играча сличног квалитета на свим позицијама, може ал и не мора зачити да ће та тактика изаћи на добро по њих. Поготово сада кад се од њих не очекује ништа мање него да деру сваког са 3,4 разлике због новца којим располажу а није добро ни за свлачионицу. Ја сам увијек за опцију купи једног ал нек је класа за лигу и нек доноси превагу овако ... видјећемо

                                Иначе Борац добио новог ген. спонзора - Јелен пиво.
                                Приреме на приморју се полако ближе крају. Мало проблемчића има око генералке али највјероватније ћемо је одиграти у Копру
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-02-14, 20:02.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X