Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutinska pobjeda protiv slabasnog Leotara,Komazec klasa,Travancic dobar,mali Faris me oduevio zna mali.
    Evo golcine majstora:
    Last edited by soe; 30-11-13, 19:34.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Na stranu neredi koje su izazvali "Manijaci" ali oni su se danas culi do Istočnog Sarajeva.
      https://www.facebook.com/www.sportbal.net

      Comment


      • Originally posted by Pappy View Post
        Na stranu neredi koje su izazvali "Manijaci" ali oni su se danas culi do Istočnog Sarajeva.
        Sjever cudo, natkrivena tribina...objasnili navijanje

        Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
        Честитке на побједи и првом мјесту преко зимске паузе.

        Очекивао сам реми, ту су они негдје и били данас, доста мрљави и једни и други, али на крају спретнији и конкретнији Жељезничар. Велика борба слиједи на прољеће за мјеста која воде у Европу.
        Na ovako teskom terenu se tesko moglo igrati bolje...uz zestoki minus pogotovo
        Last edited by shminka; 30-11-13, 21:57.

        Comment


        • Kako sam sinoc oplakao kad sam vidio odbrojavanje na www.olimpic.ba i predstavljanje prva 4 asa

          olimpic_asovi.jpg

          Arezina pravo pojacanje, steta mislio sam da ce kod nas zavrsiti. Kad bi Gracic doveo Bogicevica, oni bi bili ozbiljan kandidat za titulu (samo se nikad ne zna sa Gracicem).

          Comment


          • Sto se tice Olimpika, tu ekipu je stvarno tesko opisati i mislim da tu nije sve cisto. Svake godine 5.mjesto, mogu uvijek dobiti najjace a gube od svakoga. Nemam pojma ali nikad nisam gledao na Olimpik kao konkurenta na titulu

            Comment


            • U nastavku sezone bice bitka za vrh Sarajevo,Zeljeznicar i Siroki a Olimpiku ce vrh biti 3 mjesto.

              Ja sam se ponadao da bi nam Grahovac mogao doci ali izgleda to je za sada samo zelja.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Од новости из клуба издвајам.
                На јучерашњој сједници УО клуба, постављене су нове амбиције клуба за ову сезону. Пласман у Европу.
                Средства за припреме су у великој мјери објезбјеђена а вјероватно ће се ићи у Турску или Макарску крајем јануара. Извјештај тренера једногласно усвојен. Јоцо Стокић кажњен због намјерног добијања црвеног картона против Олимпика и неиграња на Грбавици са 16 000 марака. Шупут поднио оставку на мјесто предсједника УО али остаје и даље у УО. Крајем мјесеца тачка дневног реда Скупштине Града удуплавање донације из градског буџета клубу за сљедећу годину. Постоје интересовања неких клубова за Огњена Радуловића, Стокића и Граховца али још ништа конкретно. Распудић задовољио нови клуб и потписао. А што се тиче долазака остављено је тренеру и Крунићу да ускоро саопште дефицитарне позиције и приједлог нових имена.
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 20-12-13, 00:46.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Zanimljivo stivo

                  http://postimg.org/image/4ab21y473/
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sigurno je ovo jedan od onih iz plavog djela grada koji se brinu da Tan ne osteti Sarajevo, kako su brizni ljubi ih majka

                    Comment


                    • Gospodin Tan...najjace mi je ovo gospodin

                      ni za kog se u medijima gospodin nikad vezao nije kao za Tana

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Gospodin Tan...najjace mi je ovo gospodin

                        ni za kog se u medijima gospodin nikad vezao nije kao za Tana
                        Ima pravo na to .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Boris Dezulovic navijac splitskog Hajduka i kako kaze navija podjednako za Hrvatsku i BiH. Poznato je kakve komplekse imaju ljudi koji navijaju za Hajduk i potreba da pise o Sarajevu to potvrdjuje. Znao je Boris napisati fine tekstove ....

                          Comment


                          • Ja idiotskog teksta, prpa jebiga
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • Svaka cast onome ko ga je procitao, ne bi da se upustam u takve avanture
                              Last edited by DinoFC; 26-12-13, 22:11.

                              Comment


                              • Originally posted by retro View Post
                                Ja idiotskog teksta, prpa jebiga
                                Od cega prpa Piksi?
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X