Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Sudija je prekinuo utakmicu, sto znaci da bi moralo biti 0-3. ;)
    A ti Miko si slusao ovog komentatora sa BHT1, ali si slusao svaku drugu recenicu.
    A Borcevi "navijaci" opet brukaju i sebe i klub i grad...
    Jel stvarno hoces da znas odakle imam informacije ? Jel hoces da ti kazem na pp ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ma ovo je sramota.. Sa onolikim kamkenjem nasrnuti na navijace zelje, sramota.. Mogla se ponoviti scena iz Sirokog 2009

      Comment


      • Nemojte vise na tu temu,cekat cemo da delegacija donese odluku i to je to sve smo rekli...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • E ovo je razlika izmedju nasih drzavica i Engleske recimo.U Engleskoj bi brzo ispraznili tribinu na kojoj su bili ovi kreteni a onda bi im se lepo sudilo kako valja,a ovde nece biti nikom nista...bruka za fudbal.
          Last edited by AcaDjilkos; 24-09-11, 22:11.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • aca nemoj ovdje iznostiti svoje subjektivne stavove........sta su to manijaci uradili pa da budu izbaceni sa tribine(nisu ni prvi a ni posljednji koji su palili baklje na utakmici), najvaznije je biti objektivan mada u ovakvim trenucima to zna biti tezak zadatak

            nemoj nazivati zeljine nvijace kretenima ;)

            Comment


            • Znao sam da ce biti pogresno shvaceno!

              Nisam rekao manijaci kao navijacka grupa vec sam rekao manijaci u smislu kreteni debilcine i tako to...ma o kojoj grupi da se radi!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • tako kazi........mada neljutim se ja i ako sta kazes na racun manijaka ;)

                Comment


                • Originally posted by edohz View Post
                  tako kazi........mada neljutim se ja i ako sta kazes na racun manijaka ;)
                  Pa jedna velika istina je da ima debilcina medju svim navijacima na svetu.Fora je u tome sto neko zna to da resi(Engleska,Nemacka,Spanija,Italija,itd...)a neko ne zna(Srbija,BIH...) ;)
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Pa dobro sad ajde, Lesinari su ukopali svoj tim i neki ce lose proci, neki ce se izvuci.. bitno je samo da na kraju pravda dodje na svoje i da bude 3:0 za Zelju.. (navijam za Sarajevo)

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Pa dobro sad ajde, Lesinari su ukopali svoj tim i neki ce lose proci, neki ce se izvuci.. bitno je samo da na kraju pravda dodje na svoje i da bude 3:0 za Zelju.. (navijam za Sarajevo)
                      Nikakva je to pravda dok se ovakve stvari ne budu iskorenile...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • TEMA DO SUTRA IDE POD KLJUC!
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Fino se druzite da ne bi opet tema isla pod kljuc.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Komisija bi isto trebala otkriti,ko je ostavio kapiju otvorenu da bi Lesinari mogli krenuti u svoj sprint i ko im je dostavio kamencuge za kojeg su ti potrebne dvije ruke da bi ga bacio

                            Comment


                            • Svi rezultati ovog kola i tabela

                              Comment


                              • Pa Zeljo sa 14 bodova izbija na 4. mjesto i uslijedecem kolu bi trebali dobiti Slobodu,pa Idemo Gosku,pa nam dolazi Velez,pa idemo Slaviji pa onda derbi.Mogli bi veoma lako da do derbija vezemo seriju od 6 pobjeda i onda posliej derbija idemo Kozaari pa docekjumeo Leotar.VISE NEGO POVLJAN RASPORED!
                                Last edited by hamza_TM87; 25-09-11, 22:02.

                                Comment

                                Working...
                                X