Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije uopste bilo ovako ni slicno,ja sam bio na tekmi tako da ne lupaj

    OVA TEMA JE NAPRAVLJENA ZA DISKUSIJU O BIH LIGI,O FUDBALU I KLUBOVIMA,TAKO DA KO JOS JEDNOM STAVI NEKI KLIP ILI DISKUTUJE OKO DOGADJANJIMA NA TRIBINAMA,NAVIJACIMA DOBIT CE BAN
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Evo i mene sa tekme,bez komentara sam bukvalno.Prvo nece lopta u gol i nece jeste da u tome u djela imaju i igraci koju su u nekim trenutcima nesposobni do bola,ali SUDJENJE je bilo kriminalno,ja se u drugom poluvremenu nisam nervirao samo mi je bilo smijesno.
      Onaj ponisteni gol ja mislim da ni sudija ne zna sto ga je ponistio da ga sad pitaju,valjanje igraca Sirokog po terenu,i onda ko zecevi na kraju pobjegose u svlacionicu.Bolan poraz,valjda ce se i igraci i navijaci oporaviti poslije ovoga
      Siroki je imao bukvalno jednu jedinu sansu iz koje je dao gol i to iz prekida a do tog prekida je doslo poslije nepostojeceg faula



      Ova utakmica u BL,bice to ako ima normalni ljudi ovoj drzavi 0-3 za Zelju, i drago mi je da je policije uspjela smiri ovu navijacku grupicu zavnu Lesinari,da nije doslo do ozbiljni nereda

      Comment


      • Evo gledam klip sada,bruka.


        Manijaci
        Last edited by AK47; 24-09-11, 20:56.

        Comment


        • Šteta je kad se utakmica koja je praznik fudbala pa bilo to Partizan - Zvezda, Hajduk - Dinamo, Sarajevo - Željezničar ili Borac - Željezničar završi ovako a nerjetko se dešavaju ovi navijački obračuni ali rijetko kad se zbog toga meč prekida. Kazne za klub i suspenzija stadiona ide poslije. Nije mi jasno zašto je prekinuta utakmica i ko je prekinuo kad budem imao više informacija javiću samo i meni je drago da se nije nastavilo jer ne bi to bilo to. Igrači su se ohadili a i mi na tribinama na zapadu džonjamo sat vremena pa čas kažu prekinuto, čas nastaviće se...

          Šteta

          Sjećam se utakmice Hajduk - Dinamo ili BG derbija kad su navijači po pola sata znali divljati pa se utakmica nastavi a ovdje isprazne stadion pa prekinu
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 24-09-11, 20:52.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            OVA TEMA JE NAPRAVLJENA ZA DISKUSIJU O BIH LIGI,O FUDBALU I KLUBOVIMA,TAKO DA KO JOS JEDNOM STAVI NEKI KLIP ILI DISKUTUJE OKO DOGADJANJIMA NA TRIBINAMA,NAVIJACIMA DOBIT CE BAN
            Potpis!
            Bilo kakav nacionalizam,od bilo kojeg clana je ban!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ponavljam jos jednom,ne komentarisite tribine,navijace i navijanje,ova tema nije napravljena za to

              Utakmica je nazalost prekinuta,igraci Zeljznicara su se htjeli vratiti na teren(a nisu morali uopste,ono su tri boda cista kao suza),ali nisu se stekli uslovi

              Steta jer je tekma bila dobra,cvrsta ali korektna s obije strane,Zeljeznicar je pravio presing cijelo vrijeme i Zeba je imao dobru sansu kada je izasao sam pred golmanom ali je promasio,dok s druge strane Borac pogadja stativu

              Svraka je odlicno prosao dva igraca Borca,odigrao Zebi, ovaj centrirao i Adlilovic zabio,samo cu reci steta jer je utakmica sigurna mogla biti jos bolja

              Siroki je dobio Sarajevo u gostima i preuzeo prvo mijesto
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • ja sam da se ukine premier liga..........sudjenje na kosevu je bilo kriminalno, prosto nevjerovatno..........iako ce mnogi reci izgubili pa im krive sudije, samo takvi nek pogledaju snimak i bice im sve jasno

                Comment


                • Jaran iz razred mi je otisao u BL,nadam se da ga kamen ili nesto sl. od Lesinaricica nije pogodilo

                  Comment


                  • Aha znači ljudi ovakva je situacija, Željezničar nije htio izađi protivno pozivima delegata i sudija i protivno tome što su sudije preduzele najrigorozniju mjeru na zahtjev Želje a to je pražnjenje stadiona. Mimo pravila Željo nije htio nastaviti.

                    To će biti 3:0 za Borac i novčana kazna + suspenzija stadiona za Borac. Sve ostalo bi bila lakrdija.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                      Aha znači ljudi ovakva je situacija, Željezničar nije htio izađi protivno pozivima delegata i sudija i protivno tome što su sudije preduzele najrigorozniju mjeru na zahtjev Želje a to je pražnjenje stadiona. Mimo pravila Željo nije htio nastaviti.

                      To će biti 3:0 za Borac i novčana kazna + suspenzija stadiona za Borac. Sve ostalo bi bila lakrdija.
                      Cuj 3-0 za Borac,pa to bio potpuni krah ove lige.

                      Comment


                      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                        Aha znači ljudi ovakva je situacija, Željezničar nije htio izađi protivno pozivima delegata i sudija i protivno tome što su sudije preduzele najrigorozniju mjeru na zahtjev Želje a to je pražnjenje stadiona. Mimo pravila Željo nije htio nastaviti.

                        To će biti 3:0 za Borac i novčana kazna + suspenzija stadiona za Borac. Sve ostalo bi bila lakrdija.
                        Ma nema sanse,ovo su ti tri boda za Zelju 100%,kada je za ono u Travniku Borac dobio bodove,Zeljo ovdje dobija sigurno

                        Nakon praznjenja stadiona desio se jos jedan incident i delegatu je receno da se sigurnost ne moze garantovati nasim igracima,tako da nema tu bas mnogo price
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ja sam cuo da ce biti 3:0 za Borac registrovano jer su Zeljini igraci odbili izaci posle sudijinog zahtevanja ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • nadajte se nadajte se..............hahahaha kako ste smjesni
                            oj boze moj gdje mi zivimo

                            Comment


                            • Vidicemo sledeci par dana sta ce biti sa mecom,ne treba sa tim lupati glavu.
                              Ova sezona je nikad gora,po incidentima.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Evo ja sad citam vijest u kojoj se kaze da je sudija rekao ne postoje uslovi za nastavak igre

                                Comment

                                Working...
                                X