Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jel tesko toliko reci da je cirkus, kad jeste

    Niko nije rekao da smo zbog toga izgubili...izgubili smo jer ste vi zabili gol vise

    Comment


    • Dino je malo pogubio konce, zvucao je poprilicno glupo poslije utakmice.
      https://www.facebook.com/www.sportbal.net

      Comment


      • Djelmic posjetio na onog iz Zvijezde kada je bio najbolji igrac tog kluba, jos kad se doda da je imao povredu pred utakmicu jos vise dobija na snazi njegova partija protiv Zeljeznicara. Od Celika se meni lijevi bek Borca Subic svidio, dosta ponavljanja i asistencija za prvi gol. Kao i prosli put Borac ono sto se kaze na foru dosao do prednosti od dva gola, sto je kasnije glupim potezom Zarica (Zasto je on kapiten, a ne Raspudic?) mogao ispustit.

        Zeljeznicaru poslije ove utakmice se vidjelo koliko nedostaje Tomic, momak jednostavno trazi loptu i ide naprijed.

        Svraka ce postat jedini igrac koji je za repku dao tri gola i nece se moci prodati nigdje.

        Comment


        • Читав стадион устаје кад је излазио Ђелмић, не сјећам се кад је тако поздрављен један играч Борца, и то нешто говори. Момак до четвртка није уопште тренирао.

          Челик још један реми. Највеће разочарење по мени у досадашњем дијелу лиге, па 3 меча на домаћем а они ко туке, три бода. Сљедеће коло иду Сарајеву. Тако да би могла Влади столица да се заљуља, лијепи тренуци када се славило 5. мјесто и када су га дизали у небеса су иза њега. Ја га никако не готивим као тренера, као да није мушко, сав је неки нарциосоидан



          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 18-08-13, 11:38.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Vlado ima bas odlicnu pricu, ali rezultata nigdje

            Comment


            • Malo je neozbiljno već otpisivati neke klubove, jer ipak tek je 4. kolo. Pogotovo kada su u pitanju klubovi kao Zvijezda i Leotar, koji su tu već dugi niz godina i koji posjeduju veliko iskustvo igranja u PL. Leotar se već godinama unazad provlačio nekako, uvijek kada zagusti nekako su se izvlačili i mislim da uopšte nemaju slabu ekipu. Protiv Mladosti su bili daleko bolji, ali raspoložen golman gostiju i neprisebnost u par navrata su im oduzeli pobjedu. Zvijezda također sada već klub koji je u PL par godina i koji ima konstantnost u istoj. Prethodna sezona je bila najgora, ali čim su malo zapeli izvukli su se. I oni također imaju jednu finu ekipu, koja svakako može i mora izboriti opstanak. Realno, na samom početku su imali i prilično težak raspored, ugostili su 2 vrlo jake ekipa, za Želju nema potrebe ništa govoriti dok Zrinjski ovom igrom pokazuje da bi napokon mogli igrati zapaženiju ulogu u prvenstvu. Gostovali su neugodnom Radniku koji također ima prilično jaku ekipu i oni mogu biti mirni ove sezone jer mislim da će lagano izboriti opstanak, ali kvaliteta za nešto više tu jednostavno nema. Vidjećemo da li će Zvijezda uspjeti danas šta izvući, bod bi svakako bio jako zadovoljavajući, ali mislim da oni mogu iznenaditi i uzeti sva 3.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Пази сад ово. По вриједности играчког кадра на трансфермаркету Звијезда је ту негдје као и Борац, мало мање од Челика, претпостављам да квалитет имају за средину табеле. Али тамо тренутно влада јако лоша атмосфера управа, навијачи, не зна се ко пије ко плаћа, а порази у низу су то само продубили. Не кажем да се неће извући али говорим о ситуацији да би за лигу била катастрофа кад би се у раној фази већ знали путници за нижи ранг. То би се у наставку претворило у бувљу пијацу, поготово сад у сезони гдје је изгледа 8,9 екипа поприлично изједначено и свака кидише на Европу.
                Исто тако ако криза резултата потраје касније је то тешко испеглати, сјећам се Лакташа када их је Степановић водио, у другом дијелу су газили редом али бодовни дефицит из провог нису успјели надокнадити
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 18-08-13, 12:28.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Protiv Celika i Olimpika na strani se ostalo neporazeno, nije to naivno... Kad se Zeljo dobije za vikend bice to vec lepa pozicija nakon 4 kola
                  Lepa pozicija nakon 4. kola, ako se pobedi Mladost u Bijeljini steci ce se itekako dobra pozicija za nastavak sezone
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Rekoh ja d Zvijezda nema sta da trazi u Lukavici. Rutinskih 3:1 a trebalo je biti dosta vise, Radovanovic promasio citav gol sa 2 metra neometan. Zvijezda ocajna ekipa, gledao sam prosle sezone neke nizeligaske utakmice i tu nije velika razlika. Slavija drugo poluvrijeme presetala, nije htjela da se umara, a i sto bi kada su vidjeli da Zvijezda sa 5 utakmica ne moze gola dati, i ovaj su na foru dali odmah posle gola za 3:0.
                    https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                    Comment


                    • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                      Пази сад ово. По вриједности играчког кадра на трансфермаркету Звијезда је ту негдје као и Борац, мало мање од Челика, претпостављам да квалитет имају за средину табеле. Али тамо тренутно влада јако лоша атмосфера управа, навијачи, не зна се ко пије ко плаћа, а порази у низу су то само продубили. Не кажем да се неће извући али говорим о ситуацији да би за лигу била катастрофа кад би се у раној фази већ знали путници за нижи ранг. То би се у наставку претворило у бувљу пијацу, поготово сад у сезони гдје је изгледа 8,9 екипа поприлично изједначено и свака кидише на Европу.
                      Исто тако ако криза резултата потраје касније је то тешко испеглати, сјећам се Лакташа када их је Степановић водио, у другом дијелу су газили редом али бодовни дефицит из провог нису успјели надокнадити
                      Ma transfermarket po meni nema neku veliku ulogu i nije neko specijalno mjerilo (barem kada je u pitanju prostor ex-Yu), kada sam vidio ko sve postavlja/određuje cijene igrača bilo je ovo - . Čak sam i ja u par navrata to radio sa lokalnim klubovima, eto kud ćeš dalje o njegovoj relevantnosti.

                      Tih razmirica između Uprave i navijača ima u većini klubova, neki to vješto kriju kao što je i Zvijezda do sada radila, ali ova rezultatska kriza je iznijela na vidjelo sve probleme i jalovost ovog kluba. Složio bih se sa time da bi bilo jako loše da se rano saznaju putnici u niži rang, doprinijelo bi to u mnogome (ne)regularnosti lige. Opet kada imaš neizvjesnu situaciju na dnu tabele svakako da će svako gledati da igra maximalno angažovano i doslovno će svako protiv svakoga tražiti priliku za bodove. Neće biti "skidanja gaća" i sličnih stvari. Ali mislim da će Zvijezda ako naredno kolo ubilježi pobjedu polako izlaziti iz ove krize. Opet je to 'ako' jer ipak dolazi respektabilan protivnik i biće teško, ali ako uspiju to će znatno podići ovu ekipu.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Дал је то судбина ил ко зна шта ли је ал Широки са Рударом никако не може. Искрено данас онако интерно, засебно сам чак ишао у калкулације да ће Рудар побједити ал њима и ово пуна шака браде, ипак дати 3 ком. на Пецари. Има нешто у тој традицији. Микић ко Гигс, што старији то бољи

                        Још нешто примјетих, гледао сам преглед, Травник апсолутно незаслужено примио петарду у Мостару. Само да је једна ушла од оних колосалних шанси на 1:0 за Зрињски, било би ту гураво

                        Сарајево по приликама боље од Леотара, Челик шансу није стоворио за 90 мин. Јагодић се скроз избио, након дуго времена дао је један интервју онако мушки, без оног ња ња ња

                        Реакција тренера Олимпика након гола у 93. мин. ријетко виђена на спортским теренима ал ајд млад је тренер па му донекле и приличи

                        Дођох до извјештаја делегата са утакмице у БЛ па да подјелим с вама

                        http://www.sportlive.ba/index.php/sl...ke-izeta-bande

                        Овај тип је болестан, ем неписмен. Не зна ни правопис а не зна ни читати. балије није писало на транспаренту него - ... пчко увијек ћеш да бјежиш- нити је гостију било 150 ни гледалаца 4000, вријеђали госте повицима "лопови" у пм ниси у позориште дошао а "лоповима" су частили судије ...., боже ме сачувај шта је све налупетао. Атмосфера изузмемо ли ових у пар наврата неприличних скандирања из копа, за наше услове врхунска. Поготово је запад био на нивоу дербија и учествовао у мечу без икаквих неприличних примјеса. Судија ту и тамо, много је свиркао и превише је дао картона
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 19-08-13, 01:32.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Kakva država - takvi i delegati. Ovakva nepismenost jednog delegata najbolje oslikava stanje u državi punoj sivila i čemera.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ма и неписмен и лажљив. Клевеће што би рекао Шоић. Е ја бих сад фино овог делегата за уши па на сједницу дисциплинске комисије па у записник да видимо шта пише на транспаренту. Он је написао - можеш да лајеш, можеш да режиш, пичке балијске а клуб фино слику ову стави гдје се види да је говно лажљиво.
                            Spoiler



                            Борац ће играти још двије утакмице прије репрезентативне паузе. Противници су Бијељински клубови, прво у Великој обарској па у Бањалуци. Затим слиједи репрезентативна пауза до 14. септембра а 7. септембра ће у узвратну посјету ОФК БЕОГРАД на Градски стадион.
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 19-08-13, 13:35.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Билбија од данас слободан играч, раскинуо са Војводином уговор.

                              Нећу ни да приповједам шта би значио за овај тим Борца уколико би случајно одлучио да ту настави каријеру. Сад ће опет лицитација кренути, као са Малетићем.

                              Неки дан се јавио клубу пред утакмицу за Жељом и пожелио срећу момцима
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 20-08-13, 18:25.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Nikad od njega igraca ako se svako 3 mjeseca bude vracao u BiH

                                Comment

                                Working...
                                X