Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Sta ti znas o bosanskom fudbalu somino?



    P.S. Pozdravio te Isko, kaze da nemas veze sa homosapiensom :S

    Ne znam mnogo znam samo Saida najveceg. Kakav Isko, limit karijere Malaga :/

    Comment


    • Poslao Faustinu sinoc na fb da te pozdravi, kaze kako sam zapisao Orlovica, malo me sramota sad :S



      Akane, dok ne vidim materijalne dokaze, ne priznajem nista.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Sta vas dvojica debelih znate, igrate neke gluposti ajde molim te. Cuj Isko i Derik Ruzica, smece.

        Comment


        • Joj invlida majko.Dotakli smo dno

          Comment


          • Zeljeznicar za zivot cijeli. Cestitke Kasicu mladjanom

            Comment


            • Uh, bome sva 3 rezultata iznenađujuća. Velež zasluženo slavio u Prijedoru i sada Rođeni mogu malo odahnuti. Sa pobjedom naredno kolo ne bi trebali imati većih problema pri sačuvanju statusa Premijerligaša.

              Leotar iznenadio Čelik i odlazi neporažen iz Zenice. I za njih dosta vrijedan bod sa teškog gostovanja, a najbitnije je da nisu uvezali 3 poraza. Za Sarajevo nemam komentara, nisu uspjeli pobijediti posljednjeplasirani tim lige što će svakako psihički uticati na igrače i stručni štab. Ponovo prilika za Želju da se odlijepi na veću prednost. Možda je ovo kraj za Jovića...
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Jovic otisao

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Jovic otisao
                  Danas jedina dobra vijest, ko god dodje bar ce ih vise motivirati i natjerati da daju vise od sebe, kad ih ne mogu motivirati navijaci koji im daju bezrezervnu podrsku. Mislim da nas nijedan trener u historiji kluba nije osramotio ko Dragan Jovic.

                  Hajde sad ce Gile da zapjeva i proce sve, pa onda sljedeca utakmica sa Olimpicom i nova pobjeda i nova euforija i tako u krug.

                  Comment


                  • Ma tako nam je svima u drzavi..svi ulete u euforiju, pa padnu i tako u krug...jedina je razlika sto vama euforija dodje na pocetku prvenstva, a nama na kraju

                    Comment


                    • Izgleda da nas preuzima tvoj nekadasnju idol .Nemam snage vise nista napisem slomljen sam,samo se sjetim porodica igracima i onom gmazu koji nas je napustio zelim mu sve najgore i u karijeri i u privatnom zivotu.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Nije valjda Baka Sliskovic?

                        Comment


                        • Takve informacije dolaze do mene pa cemo vidjet.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Ima li Musemić kakve šanse? Slišković je svakako također dobar izbor, provjeren stručnjak, mada nešto mislim da bi vam Musemić bolje sjeo. Sad će Jović nazad ili u Travnik ili Zrinjski, jednim potreban za opstanak drugim za Evropu, al' teško da će se usrećiti sa njim.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Saida Huseinovica za predsednika! Najbolji igrac na svetu.

                              Comment


                              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                                Treba znati istrpiti trenera ali lako je to reći u teoriji
                                Slazem se, ali ako taj isti nakon sto mu obezbjedis sve potrebno pravi najvece sramote u historiji kluba. Ma nek ide sto dalje od Koseva.


                                Moja zelja je da na klupi vidim Mehmed Janjosa.

                                Comment

                                Working...
                                X