Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suljic je vazda bio simpatican decko

    Po meni imamo tri dobra igraca a to su Adilovic,Torlak i Sesar i to je to.Ne moze ni trener ovde nesto puno promjenit.
    Last edited by Joe Cole 10; 01-04-12, 21:37.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Sljedece godine Hamza pokusaj ove nije uspjelo.

      @JC Ma nije ni trener cvijecka u svemu ovom, ali pojedince treba dobro po dzepu udariti pa ce vidjeti kako ce se ponasati.

      Klub ce kazniti Suljica.

      Comment


      • Ne vidim da bi neki drugi trener puno ovde promjenio,mozda bi jedino Husref mogao radit sa ovom bagrom.Kad se pogleda igracki kadar daleko je od neceg ozbiljneg,Zeljo je tu zasigurno najjaci u drzavi onda smo tu negdje mi,Borac i Siroki ali daleko je to od toga da se sa tim moze uradit ista osim prolaska jednog kola u Europi,a u ligi nam je maksimum drugu mjesto.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Tek je Jovic poceo neka njega na klupi vise godina. Samo kazem da je i on imao losi odluka. Ipak sam misljenja da se i s ovim igrackim kadrom moze barem ljepse igrati.

          Da ne bude samo crno treba pohvaliti Ivana Sesara koji je ove sezone nas najbolji igrac i kojem je danas Istok nekoliko puta aplaudirao. Pored znanja koje posjeduje jos i izgara na terenu.

          Evo pocinje pregled kola na BHT.

          Comment


          • Steta,ali danas prekinut niz,moralo se i to desiti...

            Ovo nikako ne znaci da nisam zadovoljan remijem,i dalje je odlicnih +6 i sada igramo dvije utakmice kuci,ockeujem da obije dobijemo i da se ova sezona lagano privede kraju,zadnji poraz u Travniku prije sto godina

            Do duple krune
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ko zeli da pogleda pregled 19. kola moze pogledati ovdje

              Comment


              • Sjebalo nas vrijeme danas, bilo bi nas vise. Nimalo nisam zadovoljan igrom a Jovic na kraju hladno kaze da se ovakve igre trebaju cesce ponavljati i da cemo s njima dolaziti do pobjeda. Nije bas tako rekao ali to je citava poenta njegove izjave.
                Ovo mora biti bolje i bice!

                Comment


                • NK Travnik – FK Sarajevo 1:2

                  Na stadionu Pirota danas je odigran prijateljski susret između NK Travnik i FK Sarajevo. Nastupili su rezervni igrači. Travnik je na samom početku utakmice poveo golom Zatagića iz penala. Ostatak utakmice bolja je bila Bordo ekipa. Haskić je asistirao Čivi, koji je postigao gol za izjednačenje. Do kraja utakmice Haskić je, nakon dodavanja Huseinovića, doveo FK Sarajevo do zaslužene pobjede.

                  NK Travnik : Krklec, Kovačević, Laštro, Terzić, Stošić, Batovanja, Simeunović, Jeleč, Huseinspahić ,Šarić ,Zatagić.Igrali još: Fazlić, Am. Čurić, Dervić i Jurčević.

                  FK Sarajevo : Pantić, K.Handžić, Trebinjac, Tatomirović, Dupovac, Husić, Bajraktarević, F.Handžić , Huseinović, Haskić, Diatta.Igrali još: Plakalo, Čiva, Muharemović, Bešić.


                  fcsarajevo.ba

                  Analizu zasto trebamo igrati formaciju 4-5-1, a ne 4-3-3 je dobro objasnio jedan clan foruma fksinfo-a evo pogledajte. Jos ovdje ima gdje se prave pocetnicke greske.

                  Last edited by danijelkr; 02-04-12, 18:29.

                  Comment


                  • Par rečenica samo za srijedu. Iz večerašnje perspektive gledano, ne izgleda baš dobro.

                    U srijedu najavljuju jake pljuskove što bi moglo uticati kako na posjetu i atmosferu imajući u vidu prenos, pa i da pokvari igru na terenu i spektakl koji dugo čekamo.

                    Drugo mnogo kadrovskih problema imamo. Antolović prvi golman je pod temperaturom i nije igrao u PD, drugi golman Lučić nema pravo nastupa u Kupu. Prvi desni bek Stupar je obnovio staru povredu lože i nije igrao u PD. Igrač koji sa klupe unosi živost i djeluje kao pravi džoker Ivetić nema pravo nastupa u Kupu. Maksimović pauzira zbog kartona. Bilbija sa slomljenom rukom možda mogne malo pomoći u drugom poluvremenu ali ne treba rizokovati, zdravlje je najpreče mogao bi pasti i sve to skršiti za duži period. I ono najbitnije čovjek koji je postao stub ekipe uz Krunića i sa kojim se Borac diže polako dakle Žižović nema pravo nastupa u Kupu. Dodaću ovom da Srđo Knežević ne pokazuje gotovo ništa a moraće igrati od početka i biće guravo ali klupa i omladinci sada mora da pokažu da zaslužuju da nose dres Borca inače ima i drugih klubova u BL i regiji pa nek tamo probaju.

                    Dakle sve kad zbrojimo ni malo ružičasto a po priči u gradu interes za utakmicu je ogroman a sad ta kiša ako pokvari sve
                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 02-04-12, 22:38.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Ko god preferira Borac ovu noć zaista teško ćemo da usnimo. Nevjerovatno, prvi tim smo nekako sklepali i izgleda solidno ali na klupi nemaš praktično šta za uvesti osim štopera Ćorića.

                      Da li će neki od omladinaca sutra da postane igrač u pravom smislu riječ jer ovakve utakmice i ovakva prilika da zaigraju ne pruža se često i ovdje se rađaju igrači. Ako su pametni i ako vrijede proslaviće se sutra

                      Ovako, sastav je izdiktiran: Antolović - Knežević, Marković, Stakić, Žarić - Grahovac, Krunić, Radulović, Raspudić - Stajić Kajkut.

                      Na klupi. mladi Dujaković, Kunić, Subić auuuuuuuuu. E da nam je samo još ili Bilbija ili Žižović za rotaciju ne bi se ničega bojao a ovako uzdam se u omladince da će iskoristiti šansu na najbolji način.
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 03-04-12, 22:08.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Ocekujem i ja tesku utakmicu,nadam se samo da mi mozemo neki go utrpati jer nema sanse da oni nama mogu tri,nisu mogli i kad su jaci bili nego sto su sada
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Evo i ovo, znam da ljudi vole to pogledati

                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Evo i mene napokon, nisam bio nekoliko dana ovdje jbg obaveze.

                            Da prozborim koju o kolu iza nas... Sarajevo bilo bolje protiv Slavije i sasvim zasluženo došlo do nove pobjede, mada kažem i da je bilo 2-2 recimo ne bi bilo nezasluženo s obzirom da je Slaviji poništen po meni čist gol, a i bila je diskutabilna situacija pred kraj meča oko jedanaesterca za Slaviju. Suljić odigrao sjajnu partiju, ali mu onaj potez prema navijačima nikako nije trebao ti ljudi koji su odvojili iz svog džepa te pare da dođu pogledati utakmicu nisu to zaslužili nikako. Zatim Zrnanović dobar bio i drago mi je zbog njega. Slavija pokazala da je mnogo, mnogo jača nego na jesen i da mogu na kraju izboriti i opstanak. Iskreno, iznenadili su me dobrom igrom na početku proljetnog dijela prvenstva.
                            Sve u svemu veoma bitna 3 boda za Sarajevo i ostanak na samom vrhu tabele.

                            Miroljubivi remi u Mostaru za prekid nevjerovatne Željine serije. Možda i najrealniji ishod tog meča. Obje ekipe imale po nekoliko prilika, Željo loptu u svom posjedu duže, tako da kada se sve sabere/oduzme neriješen rezultat je realan ishod. Željo i dalje bez poraza i lagano ide prema tituli. Slijedeće 2 utakmice na Grbavici igraju i za očekivati je da ubilježe nove 2 pobjede.

                            Široki prekinuo lošu seriju rezultata i pobijedio Slobodu. Kozara doživjela novi kiks koji bi ih na kraju mogao i koštati premijerligaškog status. Velež nastavio igrati sjajno i iskreno se nadam da će pružiti dobru partiju i protiv Širokog u 1/2 finala Kupa i plasirati se u finale.
                            Leotar stigao do "mršavog" boda protiv GOŠK-a. Iznenađujuće jer je Leotar prava domaćinska ekipa i očekivala se pobjeda za mirniji nastavak prvenstva. Mogli utrpati Borcu 3, a GOŠKu nijedan...

                            Borac u krajiškom derbiju uzeo važna 3 boda i time Rudar doveo u nezgodan položaj. Olimpic slavio pred sami kraj za dolazak na sami vrh tabele i borbu za Evropu. Čelik nastavio nizati loše rezultate. Vidjećemo šta mogu sada pod kormilom Vlatka Glavaša, ali gore ne mogu nego ranije to je sigurno.
                            Travnik došao do pobjede kojom je barem privremeno pobjegao sa dna. I Travnik igra dosta dobro u proljetnom dijelu sezone i vjerujem da mogu izboriti opstanak.


                            Danas uzvrati polufinala Kupa BiH - Borac-Željo i Velež-Široki Brijeg. Očekujem 2 dobre utakmice, ali bez puno pogodaka kao i u prvim utakmicama. Volio bih da Velež prođe u finale i napokon se vjerovatno domognu Evrope u slučaju da Željo prođe Borac i osvoji Premijer ligu. Borac također može puno toga još napraviti pred domaćom publikom, sve u svemu 2 zanimljiva duela.

                            Ovih dana aktuelna tema je skraćivanje lige. Mišljenja sam da bi to doprinijelo kvalitetu lige, ali to možemo očekivati tek za koju godinu.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Ne znam kada su ovako polufinalne utakmice zanimljivije bile. Za Sarajevo je bolje ako Velez danas ispadne jer bi tad i cetvrta pozicija vodila u Europu, ali ako ne mozemo biti 2. ili 3. ne trebamo nikako u Europu. Moja zelja je da vidim Veleza u finalu i kasnije da osvoji kup i da kao osvajac kupa igra europsku utakmicu na svom stadionu pod Bijelim brijegom koji im je otet. O drugoj utakmici sve je rekao Borac Banja Luka, RS.

                              Utakmicu Borac - Zeljeznicar prenosit ce BHT, dok ce se druga utakmica moci gledati na velezlive.com gdje je sedmicna preplata 8€.

                              Comment


                              • Zeba majsotrski,kako bi drugacije!

                                i naprijed
                                i naprijed
                                i naprijed
                                da slavimo daj go, daj go, daj go
                                i nek se baklje pale
                                kad padne
                                da plane
                                I TRPAJ TE LEVATE
                                I DALJE I DALJE!

                                oooooooo ooooooooo

                                Comment

                                Working...
                                X