Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

    sramota je jer su bila timska naredjenja ....jesu se pustali kimi i masa ali to je bilo dobro upakovano i ranije dogovoreno a ne ovako glupavo,ocigledno receno! a masa je kimija pustio u poslednjoj trci a ne na sredini sezone kada fakticki obojica vozaca imaju sanse za titulu i ne razumem poentu timskog naredjenja da se vozac propusti u sred sezone! &+I}\
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • #32
      Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

      Cinjenica je da je Vettel najvise prikazao ove sezone ali nije imao srece.66 bodova na kvarove.Samo jednog kvara da nije bilo on bi bio vodeci i to pred trku u kojoj ce verovatno dominirati od pocetka do kraja.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

        [quote author=caniggia7 link=topic=2994.msg191764#msg191764 date=1289172157]
        Ne treba pomoci timskom kolegi.Neka zasluzi titulu.Nije bolji ni od Seba,ni Alonsa ni Hamiltona.Seb ne treba da ga pusti jer je Alonso vise zasluzio titulu.Ne volim ga ali je od Marka vise zasluzio.A za koga Vladane navijas da uzme titulu?Znam da inace navijas za Sumija.
        [/quote]
        Mislim da sam vec nekoliko puta rekao da bi najvise volio da Luis dodje do titule,volim kako on vozi,volim njegovu hrabrost i to sto on uvijek zeli da se trka!Ali on opasno puca pod pritiskom i mislim da iako mu igra teorija on sigurno nece moci do titule,znaci ostaju Fetel,Veber i Alonso.Najdrazi od njih mi je Fetel,ali sam se razocarao nekoliko puta ove godine,a iznenadila me je Markova hrabrost i prije svega njegov karakter,mada sto se mene tice njegovi vozacki kvaliteti nikad nisu bili dovodjeni u pitanje(iako je on strasno osporavan ovdje)
        Ali treba biti objektivan i reci,Alonso je onaj vozac koji se radja jednom u 50 godina,mislio sam da dugo necu vidjeti pilota SUmijevog kalibra i onda dodje on,jeste da ne volim njegovo ponasanja,stalno se nesto zali,kukumace,ali je majstor samo takav!Primaci se Sumaheru i Seni,e to ne moze svako,a Alonso se primice ogromnim koracima!
        [quote author=vesna8.11 link=topic=2994.msg191765#msg191765 date=1289172165]
        Zaboravljas nesto jako bitno, Vladane.
        To,da je bolje titula klupskom kolegi strasno udara tamo gde najvise boli--po sujeti.
        Treba se izdici iznad toga, a to je jako tesko kod ljudi ciji je ego veci od njih samih.
        [/quote]
        Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ta sujeta,boli vise od otvorenih rana...
        sigpic

        Comment


        • #34
          Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2994.msg191780#msg191780 date=1289172658]
          sramota je jer su bila timska naredjenja ....jesu se pustali kimi i masa ali to je bilo dobro upakovano i ranije dogovoreno a ne ovako glupavo,ocigledno receno! a masa je kimija pustio u poslednjoj trci a ne na sredini sezone kada fakticki obojica vozaca imaju sanse za titulu i ne razumem poentu timskog naredjenja da se vozac propusti u sred sezone! &amp;+I}\
          [/quote]

          I to su timska naredjenja. %QWT&amp;W


          Sada bi trebala da vidis poentu zbog cega su to oni uradili h5g6k8

          Comment


          • #35
            Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

            hajde dokazi da su naredjenja kada se nista nije reklo?! mi znamo ali to se nije pominjalo ali ovde sve ocigledno!!
            znam ali to tada nije imalo poentu nikakvu znaci cisto favorizovanje! &amp;+I}\ sada se vidi da je to cisto uticanje na ishod sampionata prevarama!A jeste alonso dobar vozac ali kalibar sene i sumija....to je preterivanje!!!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • #36
              Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

              [quote author=Vladan link=topic=2994.msg191784#msg191784 date=1289172754]
              Mislim da sam vec nekoliko puta rekao da bi najvise volio da Luis dodje do titule,volim kako on vozi,volim njegovu hrabrost i to sto on uvijek zeli da se trka!Ali on opasno puca pod pritiskom i mislim da iako mu igra teorija on sigurno nece moci do titule,znaci ostaju Fetel,Veber i Alonso.Najdrazi od njih mi je Fetel,ali sam se razocarao nekoliko puta ove godine,a iznenadila me je Markova hrabrost i prije svega njegov karakter,mada sto se mene tice njegovi vozacki kvaliteti nikad nisu bili dovodjeni u pitanje(iako je on strasno osporavan ovdje)
              Ali treba biti objektivan i reci,Alonso je onaj vozac koji se radja jednom u 50 godina,mislio sam da dugo necu vidjeti pilota SUmijevog kalibra i onda dodje on,jeste da ne volim njegovo ponasanja,stalno se nesto zali,kukumace,ali je majstor samo takav!Primaci se Sumaheru i Seni,e to ne moze svako,a Alonso se primice ogromnim koracima!
              [/quote]
              Dobar je Mark ali je najmanje prikazao od ova 4 vozaca ove godine.Alonso...daleko je to od Schumija i Sene a ako ce se neko njima pribliziti Vettel ce.Decko je novi Schumi.Moze i Alonso naravno i primice se ali je jos to daleko.Vettel mislim da ce vise ostvariti u karijeri ali vreme ce pokazati i ne treba se time zamarati.Bitno je da pobedi u Abu Dhabiju i da ako dodje do mogucnosti timske naredbe ne pusti Marka nikako.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2994.msg191788#msg191788 date=1289172942]
                hajde dokazi da su naredjenja kada se nista nije reklo?! mi znamo ali to se nije pominjalo ali ovde sve ocigledno!!
                znam ali to tada nije imalo poentu nikakvu znaci cisto favorizovanje! &amp;+I}\ sada se vidi da je to cisto uticanje na ishod sampionata prevarama!A jeste alonso dobar vozac ali kalibar sene i sumija....to je preterivanje!!!
                [/quote]

                Sta je u tome lose sto se ne boje kazne niti se boje da kazu da su bile timske naredbe?!

                A ne kao neki,cuvaj gorivo, pregrijavaju ti se kocnice,motor. -E)%&amp;4

                Comment


                • #38
                  Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2994.msg191791#msg191791 date=1289173151]

                  Dobar je Mark ali je najmanje prikazao od ova 4 vozaca ove godine.Alonso...daleko je to od Schumija i Sene a ako ce se neko njima pribliziti Vettel ce.Decko je novi Schumi.Moze i Alonso naravno i primice se ali je jos to daleko.Vettel mislim da ce vise ostvariti u karijeri ali vreme ce pokazati i ne treba se time zamarati.Bitno je da pobedi u Abu Dhabiju i da ako dodje do mogucnosti timske naredbe ne pusti Marka nikako.
                  [/quote]

                  Alonso je daleko,ali Vettel je najblizi. (%fsd%&amp;j

                  Comment


                  • #39
                    Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                    definitvno vettel je bio sjajan sezone ali koliko sjajan toliko i baksuzan usput alal vera onom geniju koji je na drugom forumu sastavio onaj scneario,i realno vettel i hamilton su bili najbolji ove sezone i cisto sumnjam da ce vettel propustiti webbera

                    Comment


                    • #40
                      Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                      [quote author=FC Nadal link=topic=2994.msg191795#msg191795 date=1289173272]
                      [quote author=caniggia7 link=topic=2994.msg191791#msg191791 date=1289173151]

                      Dobar je Mark ali je najmanje prikazao od ova 4 vozaca ove godine.Alonso...daleko je to od Schumija i Sene a ako ce se neko njima pribliziti Vettel ce.Decko je novi Schumi.Moze i Alonso naravno i primice se ali je jos to daleko.Vettel mislim da ce vise ostvariti u karijeri ali vreme ce pokazati i ne treba se time zamarati.Bitno je da pobedi u Abu Dhabiju i da ako dodje do mogucnosti timske naredbe ne pusti Marka nikako.
                      [/quote]

                      Alonso je daleko,ali Vettel je najblizi. (%fsd%&amp;j
                      [/quote]
                      Nisam rekao da je Vettel najblizi vec da mislim da ce imati vecu karijeru od Alonsa.Alonso je odlican,ali od Schumija i Sene je to daleko.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                        Niko od njih nije los vozac,cak ni nakadzima kada je bio u f1,jednostavno treba doci do f1 i ko god da je u f1 mora da je fantastican vozac,sva cetvorica i seb,luis,mark i alonso to i jesu ali kazem da ja mislim da je seb najvise zasluzio titulu bio je vicesampion prosle sezone i zasluzio je titulu ove godine jer je imao dosta teh.problema i tako gubio bitne poene i izgubio 66 poena znaci skoro 3 pobede sreca mu se nije nijednom osmehnula ove sezone! Posle njega zasluzuje luis,nikada ga nisam volela nervirao me je ali pocinjem da ga cenim sve vise od prosle sezone,meni cim kazem luis prvo na pamet padne ajkula jer takav i jeste napada,juri grize i ne pusta jurca glavom bez obzira,dosta puta je izletao u poslednjem krugu ali cenim tu borbenost koja je danas nazalost izostala! mark je ove godine bio solidan i mislim da takav sampion ne treba da bude,to bi mi bila kao repriza batona prosle godine,prosecan vozac i on i alonso su imali vise srece,pogotovo alonso vec sam navela sve trke u jednom postu gde je imao srecu i spisak je bio ogroman skoro sve trke su bile tu!
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2994.msg191811#msg191811 date=1289174181]
                          Niko od njih nijelos vozac,cak ni nakadzima kada je bio u f1,jednostavno treba doci do f1 i ko god da je u f1 mora da je fantastican vozac,sva cetvorica i seb,luis,,mark i alonso to i jesu ali kazme da ja mislim da jeseb najvise zasluzio titulu bio je vicesampion prosle sezone i zasluzio je titulu ove godine jer je imao dosta teh.problema i tako gubio bitne poene i izgubio 66 sreca mu se nije nijednom osmehnula ove sezone! Posle njega zasluzuje luis,nikada ga nisam volela nervirao me je ali pocinjem da ga cenim sve vise od prosle sezone,meni cim kazem luis prvo na pamet padne ajkula jer takav i jeste napada,juri grize i ne pusta jurca glavom bez obzira,dosta puta je izletao u poslednjem krugu ali cenim tu borbenost koja je danas nazalost izostala! mark je ove godine bio solidan i mislim da takav sampion ne treb ada bude,to bi mi bila kao repriza batona prosle godine,prosecan vozac i on i alonso su imali vise srece,pogotovo alonso vec sam navela sve trke u jednom postu gde je imao srecu i spisak je bio ogroman skoro sve trke su bile tu!
                          [/quote]
                          RRV ovde si hiperaktivna a kad ja na temi MotoGP postavim pitanje da mi objasnis po cemu je to Pedrosa bolji od Lorenza nema te nigde.Molio bih za odgovor.

                          Naravno,sve su to velemajstori,ne bi bili tu gde jesu inace.Svaki je zasluzio titulu samo neki vise neki manje.Sto se tice Vettela,ako nije imao srece ove sezone imace sledece,sreca se okrece uvek.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                            xaxaxa objasnicu ti sledece sezone kada ga dani razbije h5g6k8 $#^%RT hajde sutra ti lepo sve pisem na motogp temi ne mogu sada stvarno uzela mi dusu f1 %QWT&amp;W
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                              Nece da ti odgovori zato sto ne prati Moto GP ni blizu kao F1 $#^%RT
                              Danas ostadoh duzan odgovor,ali u onoj drugoj temi,pa cu ovdje!
                              Tenis i F1(ljuta borba se vodi kod mene,sta cu prije)
                              LS i PL
                              Alpsko skijanje i ski skokovi
                              NBA
                              Atletika i plivanje
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Odg: 2010 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX-od 12. do 14. novembar

                                slazem se sa RRV da svako ko vozi u f1 je sjajan vozac e sad jedino sto po meni luis najvise zasluzuje titulu pa onda vettel bez obzira na njegove pehove doduse RB ima najbolji auto i njihov tim je zasluzan za to ali opet taj auto je i najnepouzdaniji od ove tr ekipe ali za to je kriv njihov tim tako da u trci ne moze samo vozac da bude sjajan vec ceo tim tako danas funkcionisu trke u f1

                                Comment

                                Working...
                                X