Announcement

Collapse
No announcement yet.

najdraza fabricka masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: najdraza fabricka masina

    super sport masine su previse brutalne i previse snazne,bukvalno tjeraju covjeka da ih vozi do limita jer tada se najbolje i ponasaju,nije udobno uopste voziti sporo i kao sto kaze nebojsa cista glupost bi bila uzeti takvo nesto za ulicnu voznju,a koji bi volio imati realno to bi bio Suzuki gsxr 600 2007 cijena mu se krece od 5-7 hiljada € zavisno od predjene kilometraze,a kad bi se s necim "sepurio" onda bi to bila MV AUGUSTA f4 cc h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

    http://suzuki-600.info/images/wallpa...00-856427.jpeg
    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

    Comment


    • #17
      Odg: najdraza fabricka masina

      [quote author=nnebojsa link=topic=2993.msg190665#msg190665 date=1289071505]

      Kupiti ''sport masinu'' za ulicnu voznju bi bila najveca glupost. Ako mislimo na isto, takvi motori nemaju sta da traze po gradskim ulicama. Osim ako ti nije motiv da se pravis vazan! Ipak su oni namenjeni a i najvece zadovoljstvo pruzaju kada se voze po brzim putevima. U gradskoj guzvi se ne snalaze bas najbolje! U takvim uslovima neke druge masine imaju vise toga da kazu... Recimo nesto ovako: http://www.youtube.com/watch?v=fYu7D...eature=related $8#a

      [/quote]

      Dobro brate ovo je samo fantaziranje i zezanje,nemoj biti bukvalista.
      A ovo sa DRZ-om je totalno otkaceno,ja ne volim supermoto osim onog Dukatia sto sam okacio dole,ali ovaj link cu morati da pokazem burazeru jer je on bolestan za takvim masinama!!! h5g6k8

      Comment


      • #18
        Odg: najdraza fabricka masina

        [quote author=Djuka99gp link=topic=2993.msg190673#msg190673 date=1289072574]
        [quote author=nnebojsa link=topic=2993.msg190665#msg190665 date=1289071505]

        Kupiti ''sport masinu'' za ulicnu voznju bi bila najveca glupost. Ako mislimo na isto, takvi motori nemaju sta da traze po gradskim ulicama. Osim ako ti nije motiv da se pravis vazan! Ipak su oni namenjeni a i najvece zadovoljstvo pruzaju kada se voze po brzim putevima. U gradskoj guzvi se ne snalaze bas najbolje! U takvim uslovima neke druge masine imaju vise toga da kazu... Recimo nesto ovako: http://www.youtube.com/watch?v=fYu7D...eature=related $8#a

        [/quote]

        Dobro brate ovo je samo fantaziranje i zezanje,nemoj biti bukvalista.
        A ovo sa DRZ-om je totalno otkaceno,ja ne volim supermoto osim onog Dukatia sto sam okacio dole,ali ovaj link cu morati da pokazem burazeru jer je on bolestan za takvim masinama!!! h5g6k8
        [/quote]
        h5g6k8 Nisam valjda bukvalista? Samo sam izneo svoje misljenje... :fc-[
        http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

        Comment


        • #19
          Odg: najdraza fabricka masina

          Djuka,ducati je dobar ali aprilia je bolja u supermoto masinama

          Comment


          • #20
            Odg: najdraza fabricka masina

            [quote author=boban link=topic=2993.msg190747#msg190747 date=1289076401]
            Djuka,ducati je dobar ali aprilia je bolja u supermoto masinama
            [/quote]

            Da samo sto ovaj Dukati ima 1100cc!!! $8#a

            Comment


            • #21
              Odg: najdraza fabricka masina

              ako mi nije motiv da se pravim vazan...po gradskoj guzvi se ne snalaze bas najbolje.... #$&+|r

              ljubav prema super sport masini je jedini motiv moje voznje i izbora a po gradskoj guzvi mi nebi pobegao niko sa bilo kojim motorom nit bi ja mogao kome da pobegnem jer su svim motorima po gradskoj guzvi sanse podjednake-nema nekih velikih oscilacija...sve se svodi od semafora do semafora i sve je stvar navike...tako da nista nije najveca glupost...

              Comment


              • #22
                Odg: najdraza fabricka masina

                [quote author=vale46 link=topic=2993.msg190758#msg190758 date=1289077130]
                ako mi nije motiv da se pravim vazan...po gradskoj guzvi se ne snalaze bas najbolje.... #$&+|r

                ljubav prema super sport masini je jedini motiv moje voznje i izbora a po gradskoj guzvi mi nebi pobegao niko sa bilo kojim motorom nit bi ja mogao kome da pobegnem jer su svim motorima po gradskoj guzvi sanse podjednake-nema nekih velikih oscilacija...sve se svodi od semafora do semafora i sve je stvar navike...tako da nista nije najveca glupost...
                [/quote]
                Dobro, Vale... %QWT&W
                http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                Comment


                • #23
                  Odg: najdraza fabricka masina

                  pricao sam sa dosta majstora i mehanicara kod nas i sa jednim likom koji zivi u hravtskoj i tamo je mehanicar...svaki od njih mi je priznao i potvrdio da je od japanskih proizvodjaca HONDA ta koja moze najveci teror da trpi i da je njena masina najkvalitetnija i najdugotrajnija...nebi naravno bio gadljiv ni na yamahu i na ostale al bar za sada nesilazim sa HONDE CBR.....

                  STA DRUSTVO SA FORUMA MISLI,KAKVA SU ISKUSTVA????

                  Comment


                  • #24
                    Odg: najdraza fabricka masina

                    Nova aprilia ima 1200cc,tako da je ducati opet malo kratak!

                    Comment


                    • #25
                      Odg: najdraza fabricka masina

                      [quote author=boban link=topic=2993.msg190766#msg190766 date=1289077786]
                      Nova aprilia ima 1200cc,tako da je ducati opet malo kratak!
                      [/quote]

                      Hahahahhahaha....je jbg sad si me zaj....bo. h5g6k8

                      Comment


                      • #26
                        Odg: najdraza fabricka masina

                        A sta cu kada je tako %QWT&W.ducati hypermotard ima 95ks a aprilia dorsoduro neverovatnih 130ks!

                        Comment


                        • #27
                          Odg: najdraza fabricka masina

                          [quote author=boban link=topic=2993.msg190774#msg190774 date=1289078790]
                          A sta cu kada je tako %QWT&W.ducati hypermotard ima 95ks a aprilia dorsoduro neverovatnih 130ks!
                          [/quote]

                          Daj neki link da je vidim.

                          Comment


                          • #28
                            Odg: najdraza fabricka masina

                            Hocu,ako mi objasnis kako da zakacim ovde link

                            Comment


                            • #29
                              Odg: najdraza fabricka masina

                              [quote author=boban link=topic=2993.msg190778#msg190778 date=1289079335]
                              Hocu,ako mi objasnis kako da zakacim ovde link
                              [/quote]

                              Pa lepo,kao i svugde.COPY-PASTE!!! %QWT&W

                              Comment


                              • #30
                                Odg: najdraza fabricka masina

                                http://www.youtube.com/watch?v=9gOmc3Gu18I

                                Comment

                                Working...
                                X