Announcement

Collapse
No announcement yet.

Otvoreno pismo kritike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Otvoreno pismo kritike

    [quote author=photoivek link=topic=2991.msg190349#msg190349 date=1289030989]
    Pozdrav svima.
    Slabo pišem po ovakvim forumima, ali za sve postoji prvi put...
    Razlog: trkački vikend bez direktnog prenosa trka!

    Ovom prilikom molim sve koji mogu da pomogu prenesu moje pismo osobama koje donose odlike u vezi uređivačke politike sportklub-a (moderatori i komentatori i ne znam da li još iko tu može da pomogne ali ovo pismo šaljem i na kontakt adresu: office (at) sportklub.info). Sledi pismo:

    [i]
    Poštovanje.

    Nisam jedan od onih koji, kako se to polularno kaže, „hejtuju“ po forumima i internetu ali sam se odlučio da vam napišem pismo kritike. Pre same kritike vratiću se malo unazad kroz vreme...
    Više se ni ne sećam se kada me je drugar upoznao sa motogp trkama, ali sada je već dosta davno. To su bili dani... Prenosi na Eurosport-u a komentatori Toby Moody, Julian Ryder i, ni manje ni više nego, Randy Mamola... Onda se dogodilo to da su počeli da prenose sve na srpskom. I to sam nekako svario ali je onda Eurosport odlučio u potpunosti da prekine sa prenosima. Tih dana sam se plašio da više niko neće prenositi motogp ali nam je u susret izašao Sportklub. Sećam se bio sam neizmerno sretan jer ću ipak moći da pratim trke, a kada je krenula prva sezona na SK-u dodatno sam bio oduševljen jer nisu prekidane trke reklamama...[/quote]

    Nije Eurosport odlucio da prekine sa Moto GP prenosima (bili su mu jedan od zastitnih znakova,i,za razliku od SportKluba, prioritet) vec mu ih je Dorna bukvalno otrgla
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #17
      Odg: Otvoreno pismo kritike

      Moderator Message
      Znaci ovako ne moze

      Comment


      • #18
        Odg: Otvoreno pismo kritike

        Pozdrav svima ljubiteljima moto-gp

        Novi sam član na Vašem forumu i nisam baš vičan pisanju. Moto gp pratim sigurno nekih 7 godina i veliki sam zaljubljenik u ovaj sport. Ostale sportove sam prestao da pratim zato što su postali toliko iskomercijalizovani i dosadni ( fudbal trči se 90 min a na kraju 0:0, formula prestižu se u boksovima) jednom rečju katastrofa.
        Želim da pohvalim komentatore koji razvaljuju , sviđa mi se način na koji komentarišu i dopunjuju se.
        Ali želim nešto drugo da kažem ovo što radi sport klub je SRAMOTA.
        Juče sam se pretplatio na video paket na zvanično motogp sajtu.

        Hvala i dovidjenja.

        Comment


        • #19
          Odg: Otvoreno pismo kritike

          [quote author=mocifor link=topic=2991.msg193123#msg193123 date=1289374962]
          Pozdrav svima ljubiteljima moto-gp

          Novi sam član na Vašem forumu i nisam baš vičan pisanju. Moto gp pratim sigurno nekih 7 godina i veliki sam zaljubljenik u ovaj sport. Ostale sportove sam prestao da pratim zato što su postali toliko iskomercijalizovani i dosadni ( fudbal trči se 90 min a na kraju 0:0, formula prestižu se u boksovima) jednom rečju katastrofa.
          Želim da pohvalim komentatore koji razvaljuju , sviđa mi se način na koji komentarišu i dopunjuju se.
          Ali želim nešto drugo da kažem ovo što radi sport klub je SRAMOTA.
          Juče sam se pretplatio na video paket na zvanično motogp sajtu.

          Hvala i dovidjenja.
          [/quote] Dobro dosao na forum! Delimo misljenje!
          #58

          Comment


          • #20
            Odg: Otvoreno pismo kritike


            Evo, zao mi je sto i ja moram ovako reagirati, odjavio sam Total Tv, bez obzira oce li biti prijenosa ili ne do godine, (mozda i oce pa nas iznenade ne prenasanjem neke trke, npr. zadnje, ili zadnjih 5 krugova, a za to ne zelim da gubim zivce) jedino mi je zao sto necu vise da cujem Acu i Srdjana - majstori komentiranja moto sporta. Njima jos jednom hvala sto sam uzivao u njihovim komentarima.


            Jos jednom hvala Total Tv-u
            *%@(D!RY-
            COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

            Comment

            Working...
            X