Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Pamet i inteligencija nije isto,ali sam ja vidim od nepametnog stigao do neinteligentnog u roku od 20-ak minuta!Ili bar moj post.Pogodilo me strasno,ne vjerujem da cu moc' zaspat' nocas,eto toliko me pogodilo.
    Pa da,Linet i Robert nisu sjedjeli zajedno i eto problema u raju,razvode se!To samo akademici vide!

    Ovo je forum,ne bi postojao da nema rasprava,da nema ovakvih kao ja sto se prave pametni i sole pamet svima,pitanje je zasto ti odgovaras na ovakve postove,kad si ipak iznad toga?
    Postovanje!
    Srdacan pozdrav!
    Vladan!
    sigpic

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      za mene nije normalno urnisati moto gp i prebacivati prenose na magla programe,zbog tenisa kojeg ima svaki dan od jutra do sutra
      vidim da se ovde broje postovi na teniskom delu foruma,do nista nedokazuje osim da su oni gledaju tenis zaludni i nemaju pametnija posla
      onaj ko moze da gleda x broj meceva treba da ima veoma puno slobodnog vreme
      i onda zbog glupavog tenisa isp.simo nedeljom za moto gp mi kojima je to jedini slobodan dan da se malo opustimo,kao da ga nije bilo dovoljno svim ostalim danima
      i onako je arena zakon odo ja sa totala na iptv (*#^R^

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Ajde cujemo se (*#^R^
        Dosta tecnosti uzimaj,ne smije organizam da izgubi tecnost!
        sigpic

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Mislim da preterujete sa tenisom. Mogli bi njega malo na SK+
          Uveren sam da ljudi vise vole Premier Ligu, nego tenis

          Stavite MU-M.City na SK !
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=Roger link=topic=342.msg192236#msg192236 date=1289235273]
            Tebe ne zanimaju dodjele pehara. Super. Pa nemoj ih gledati. Ali tko si ti da znaš što je svima drugima važno? Razgovarao si sa svim drugim ljubiteljima da to znaš? Kada si samo stigao?
            [/quote]

            Ja ne shvatam da neko nema obzira premadrugim sportovima. Volim tenis, skoro koliko i MotoGP, ali covjece kako mozes da trazis da prenose dodjele pehara, a mi ni ne mozemo da ispratimo 1 trku u 15 dana? Ne vazi to samo za MotoGP, ali je cinjenica da je i te kako diskriminasan od strane SK-a (Citiram kolegu).. Dodjela pehara... Ajde da je GS, pa da i razumijem, ali... Mislim, znam da nisam sad skroz objektivna, i da i ja volim da nakon trke pogledam dodjelu nagrada i konferenciju za stampu, ali ako ne moze, sta da se radi.. Glavno je da sam trku pogledala.. Tako isto i za mec..

            Neka dodjele pehara prebace na SK+, recimo.. Moj predlog..
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              [quote author=Miss Poison link=topic=342.msg192366#msg192366 date=1289249557]
              Ja ne shvatam da neko nema obzira premadrugim sportovima. Volim tenis, skoro koliko i MotoGP, ali covjece kako mozes da trazis da prenose dodjele pehara, a mi ni ne mozemo da ispratimo 1 trku u 15 dana? Ne vazi to samo za MotoGP, ali je cinjenica da je i te kako diskriminasan od strane SK-a (Citiram kolegu).. Dodjela pehara... Ajde da je GS, pa da i razumijem, ali... Mislim, znam da nisam sad skroz objektivna, i da i ja volim da nakon trke pogledam dodjelu nagrada i konferenciju za stampu, ali ako ne moze, sta da se radi.. Glavno je da sam trku pogledala.. Tako isto i za mec..

              Neka dodjele pehara prebace na SK+, recimo.. Moj predlog..
              [/quote]
              @R&}* @R&}* @R&}*
              I da dodam,ko hoce da gleda dodele pehara nek gleda na netu.Mec ste odgledali,sta biste vise.Fanovi MotoGP su mnogo puta uskraceni za trku,a tu se neko zali na dodele pehara.Snadjite se svi onda za link na netu.Ako mi mozemo da gledamo trke na netu,mozete i vi dodele pehara.Niko vas za mec nije uskratio,ni ne treba naravno tako da ste odgledali ono sto je bitno.Znam da vas mrzi i da vam je tesko,ali ustanite sa kreveta do kompjutera i pogledajte na netu.Neke mrzi,neki mozda i nemaju kondicije,ali sta da vam radim.
              sigpic

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=caniggia7 link=topic=342.msg192374#msg192374 date=1289249975]
                @R&}* @R&}* @R&}*
                I da dodam,ko hoce da gleda dodele pehara nek gleda na netu.Mec ste odgledali,sta biste vise.Fanovi MotoGP su mnogo puta uskraceni za trku,a tu se neko zali na dodele pehara.Snadjite se svi onda za link na netu.Ako mi mozemo da gledamo trke na netu,mozete i vi dodele pehara.Niko vas za mec nije uskratio,ni ne treba naravno tako da ste odgledali ono sto je bitno.Znam da vas mrzi i da vam je tesko,ali ustanite sa kreveta do kompjutera i pogledajte na netu.Neke mrzi,neki mozda i nemaju kondicije,ali sta da vam radim.
                [/quote]

                Moze i to... Ipak razmislite da li biste se zalili na dodjelu pehara kad ne biste imali ni mec na Tv-u... Plus, sto tenis ne prenosi samo jedna televizija, obicno imate prenos na 2-3 televizije, na jednoj sigurno prenose dodjelu pehara.. A mi zavisimo od SK-a... Za one koji ne znaju, niko osim SK-a ne prenosi Motogp, nazalost... Previse je ovaj predivni sport diskriminisan..
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Traziti jos dodjelu pehara,e to je vec bezobrzluk!
                  Sto se tenisa tice,pa ono sto ES prenosi me mnogo ne zanima,na SK ide ono najvaznije za mene,a to je Atp tour!Ne znam kakva je gledanost holanske lige u odnosu na Moto Gp,ali znam da bih ja uvijek prije gledao Moto GP,prije Euroleague isto!
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    tenis ima dobru gledanost!?pa normalno da ce imat kad cijeli jeb*** dan samo prikazujete usrani tenis..a mecevi nekih anonimusa da ih ni rodjena majka nebi prepoznala $JS}| $JS}|
                    sljedece sezone pocinju prenos turnira iz Cajnica,Zablja Stragara i ostalih selendri gdje su i vukovi rekli laku noc #%d*
                    ja sam prije stvarno volio sk (americki fudbal,kosarka, fudbal-nogomet pa naskar itd ) al sada ga nazalost negledam....vjerovatno vec znate zasto $JS}|
                    sport klub nekad +*@WT*48*
                    sport klub danas #&^Dk* #&^Dk* (premalo za jednu ozbiljnu tv kucu)

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Samo Vi nastavite s krasnim raspravama, nije forum samo za svađu.
                      Pa kome smeta dodjela pehara od 10-15 minuta u 3.00 ujutro (i to u snimci)??? Pa nisam to tražio u 5 popodne kada je Premier Liga! Da mi je znati što bi Vi svi ostali propustili i tko je od Vas gledao SK u to doba?
                      Bože, što neki vole čitati samo ono što njima odgovara, a ne ono što piše.
                      Toliko od mene po ovoj temi, a Vi uživajte.

                      Laku noć!

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        [quote author=Roger link=topic=342.msg192482#msg192482 date=1289261814]
                        Samo Vi nastavite s krasnim raspravama, nije forum samo za svađu.
                        Pa kome smeta dodjela pehara od 10-15 minuta u 3.00 ujutro (i to u snimci)??? Pa nisam to tražio u 5 popodne kada je Premier Liga! Da mi je znati što bi Vi svi ostali propustili i tko je od Vas gledao SK u to doba?
                        Bože, što neki vole čitati samo ono što njima odgovara, a ne ono što piše.
                        Toliko od mene po ovoj temi, a Vi uživajte.

                        Laku noć!
                        [/quote]

                        Gledamo mi - Motogp-ievci, trke van Evrope tad, ako te bas zanima...
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          SPORT1 isto prenosi MotoGP valjda? (%fsd%&j
                          To je bivši DSF i besplatan kanal je na satelitu, neko ga možda ima i preko kablovske...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            Zasto u subotu nema prenosa meca Blekpul-Mancester ili je greska u semi na sajtu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Ja sam danas vidio u najavi taj mec,tako da ce ga sigurno prenositi.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=Vladan link=topic=342.msg208684#msg208684 date=1291150036]
                                Zasto u subotu nema prenosa meca Blekpul-Mancester ili je greska u semi na sajtu?
                                [/quote]
                                ima prenos blackpool - mu utd od 18:30 direktno na Sport Klubu

                                Comment

                                Working...
                                X