Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Po cemu je sadrzaj Moto gp-a bolji od sadrzaja fudbala na forumu?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Ja sam govorio o TV gledanosti...

      Dok je poredjenje o broju gledaoca na tribinama malo tupavo. Uporedi ti kolko tribina moze da se napravi oko staze, a kolko oko fudbalskog terena. Dok na cene ulazinica utice to sto se trke na nekoj stazi odrzavaju jednom godisnje (ovo predpostavljam, zato sto je tako u Formuli 1) dok se na pojedinacnom stadionu tokom godine odrzi i po 30 utakmica. Pomnozi broj gledalaca na pojedinacnoj utakmici od recimo 30,000 ljudi na prosecnom evropskom stadionu sa 30, kao i zaradu koji klubovi ostvaruju na tim ulaznicama pa onda pravi poredjenje.

      Sto se popularnosti na forumu tice, jedna jedina tema na podforumu o recimo tenisu (koji je inace i mene vise smorio za medalju) ima onoliko postova koliko dve trecine celog podforuma o MotoGP. Dok je kvalitet subjektivna stvar. Meni, koga iskreno bilo kakva vrsta moto sporta uopste ne interesuje, je recimo sadrzaj teme o svetskom prvenstvu u kosarci najkavlitetniji i najinteresantniji trenutno na forumu. Naravno niko tebi ne brani da imas isto misljenje o GP-u.

      Sad sto ce TV stanica uvek prenositi ono sto ima najvecu gledanost (kod nas) i sport u cijim terminima sponzori najskuplje placaju reklame nema veze ni sa tvojim, ni sa mojim, ni sa afinitetima urednistva vec sa zakonom trzista. A budimo realni, na nasim prostorima tesko da ce bilo koji moto sport u skorije vreme po popularnosti biti iole blizu sportovima koji su trenutno najpopularniji.

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        Gospodo, za taj "gledaniji" fudbal, Sport Klub vec ima rezervisan CEO JEDAN kanal. Za taj gledaniji fudbal, odvaja se i veci deo emitovanja Sk. Taj gledaniji fubal gledamo i na mnogim drugim kanalima, pa smatram da je dug prema fudbalu oduzen pa i da je 20 puta gledaniji (necete verovati ali i ja gledam taj "gledaniji"sport).
        Molim Vas, nemojte vise da raspravljamo oko toga koliko je sta gledanije. Hajde da razgovaramo o tome da li je "posteno", ako ova rec ista znaci u danasnje vreme, da ljudi koji su do skora bili odusevljeni sto je SK otkupio prava prenosa za Gp, budu ostavljeni da se sada sami snalaze. Da li je posteno da ne moze da se pusti JEDNA trka u 14 dana... Da li je mnogo traziti od ljubitelja fudbala da se odreknu 15-ak minuta prvog poluvremena fudbalske utakmice? To je pitanje na koje ce odgovoriti nasi prijatelji iz Sport Kluba.
        Gospodo, recite nam... Cekamo.

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          [quote author=dacha-czv link=topic=342.msg168653#msg168653 date=1284483021]
          Po cemu je sadrzaj Moto gp-a bolji od sadrzaja fudbala na forumu?
          [/quote]

          Mogao bih to da ti objasnim ali sumnjam da bi shvatio, a i to nije razlog mog obracanja na ovu temu i necu
          da shirim pricu u nedogled.

          Irena je postavilo kljucno pitanje i mislim da se na to treba fokusirati a to je dal je problem da se odreknu
          navijaci fudbala 15min utkamice koja ce kasnije opet biti reprizrana po milion puta kako to inace biva na SK-u
          i to u neke razumne casove (za razliku od MotoGP) u korist nas fanova GP-a koji trku gledaju jednom u dvije nedelje do novembra a od tog trenutka cete imati svoje prenose do 10 aprila ne ometano Gpijem.

          Izvinite zbog mog tona ako sam ikog uvrijedio samo zelim da gledamo GP.
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            moto gp +*@WT*48* fudbal *%@(D!RY-

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Ovde se ne radi samo o ovoj trci i samo o razlici u gledanosti Premier lige i MotoGP. Ovo "mrdni se malo" za MotoGP traje mnogo duže od ovih par postova. Primera je bilo i biće. Ne radi se samo o ovoj situaciji, kad god je nešto trebalo pomeriti/skratiti/iseći to je bio MotoGP. Čini mi se da ovde samo badava akamo tastature.

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                Kao u svemu u zivotu da dodje do ikakve promjene treba zapeti duze vrijeme. To je uvijek bilo tako i uvijek ce biti. Al ajde da dobijemo neki konkretan odgovor za ovu trku. #$&+|r
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Manchester-Liverpool,sjajna utakmica nema sta i slazem se da je gledanija od Moto GP.Ajax-Fejenord pa to gleda moja devojka s drugaricama i onda komentarisu ko je zogdan a ko ne.Sigurno je MotoGP gledaniji.Mogla bi ova utakmica da se premesti na SK+.Kad ono tamo se prenosi Davis Cup Francuska-Argentina.E gospodo evo jedno pitanje?Da li mislite da ce ljudi u Srbiji stvarno pratiti ovo pored meca Srbija-Ceska?Na Man.Utd-Liverpool bi mogli da zakasnite 15 min i da cim pobednik prodje liniju cilja ukljucite se u prenos mada i ne morate kasniti sa fudbalom jer se u najjacoj klasi posle trecine trke zna pobednik.Taman imate vremena za fudbal,kvalitetan fudbal pa mesto magazina premier lige i snimka utakmice Blackburn-Bolton i Holandske lige dajte MotoGP.Ovo premestite na SK+ posto vam tenis niko nece gledati.Ne znam zaista zasto uvek kad se prenosi preklapaju izbacite MotoGP.Ja znam samo jednog coveka koji prati holandsku ligu i to zato sto radi u kladionici.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Ma nije pitanje sta je gledanije, naravno da je fudbal gledaniji, tako ce uvek biti, ja sam lud za fudbalom, ali isto tako i za motorima, kojih ima samo jednom u dve nedelje, i zauzimaju termin koji i nije bas udarni, od 11h do 15h, nedeljom.
                    E sad naravno da se SK-u vise isplati da prenosi fudbal jer je gledaniji i donosi vecu zaradu, potpuno logican izbor.
                    Problem je u tome sto nama gledaocima nije ostavljen izbor sta cemo gledati, jer je ista stanica otkupila prava na prenos svih mogucih sportova, pa onda oni biraju kad ce koji da prenose.

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Pozdrav svima,

                      Odgovor za direktan prenos trke u Aragonu ću postaviti na svim podforumima gde je postavljeno pitanje.

                      Nažalost, direktnog prenosa trke u Aragonu neće biti... Sticajem okolnosti nekoliko ugovornih obaveza se poklopilo sa predstojećim vikendom i termini u kojima će biti održane trke nije moguće iskoristiti za prenos MotoGP-a.

                      Želja nam je bila da MotoGP bude prvi direktan prenos na Sport Klubu 3, 4 i 5, ali zbog tehničkih problema, ovi kanali neće biti aktivni pre ponedeljka. Uradili smo sve što je bilo u našoj moći da prikažemo direktno trku u Aragonu i s naše strane je tehnički sve spremno. Međutim, još neke stvari moraju da budu odrađene da bi ovi digitalni kanali bili aktivni, što se neće desiti pre ponedeljka.

                      Izvinjavam se svim ljubiteljima MotoGP-a. Ovog puta se sve urotilo protiv MotoGP-a, ali kao što ste videli ove godine, prikazujemo bukvalno sve što je moguće u direktnom prenosu i plan je da tako nastavimo. MotoGP je jedan od najvažnijih naših sportova i otvaranjem novih kanala, verujem da ćemo trajno rešiti pitanje direktnih prenosa. Molim vas da razumete da je ovog puta snaga nekih drugih ugovora takva, da je neizvodljivo emitovati na SK i SK+ kanalima direktan prenos. Nažalost, za SK+ ne postoji šansa da se emituje, jer je u pitanju zajednički program i za zemlje za koje prava za MotoGP nemamo, dok na SK ide Mančester-Liverpul. Ne želim da ulazim u raspravu oko toga šta je bolje, moj glas će uvek pripasti MotoGP-u, ali za većinu je derbi Man Utd.-Liverpul važniji i od tržišne istine se ne može pobeći.

                      Kao što rekoh, otvaranjem tri nova kanala verujem da ćemo trajno rešiti pitanje direktnih prenosa. Ni nama nije zabavno da vičemo u kabini, kada znamo da nas sluša samo storage server i nadam se da ćemo ubuduće uvek gledati trke zajedno.

                      Što se tiče samih dodatnih kanala, ne znam još uvek kako i gde će biti dostupni, ali će do sledeće trke biti aktivni. Kada saznam, javljam.

                      Hvala vam na razumevanju.

                      Veliki pozdrav,

                      Srđan

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Kad god je tesno uvek se iz prenosa uzbaci MotoGP. &*(@W6
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          S obzirom da sam zapocela ovu raspravu, red bi bio i da je zavrsim.

                          Jos jednom se pokazalo da je NAJLAKSE resenje izgleda i "NAJBOLJE" resenje.
                          Srecna je TV stanica koja kao "rezervni" sport moze da ima MotoGp i na tome Vam cestitam. Od srca!

                          Ostaju neka pitanja, kao sto su npr. zasto SK3 ovog vikenda vec nije usao u ponudu, zbog cega bar trke od 125cc i Moto2 nisu mogle da se nadju na redovnom programu, i zasto umesto njih gledamo SNIMAK utakmice Premijer Lige a odmah zatim i Magazin. Da li je i holandska liga, koja ide odmah posle Magazina - prioritet?

                          Naravno, ovo su bila samo retoricka pitanja jer Vi ste svoje rekli.

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            1. Da li postoji vec negdje raspored programa za SPORT KLUB 3, 4 i 5?
                            2. A moze li se vratiti stari raspored za SK i SK plus koji su bili puno pregledniji i azurniji?

                            Hvala!

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Raspored imas i na forumu i na sajtu,malo li je?

                              http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2673.0
                              http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2674.0
                              http://www.sportklub.info/pregled-programa.php?tv=sk
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=Vladan link=topic=342.msg169699#msg169699 date=1284721582]
                                Raspored imas i na forumu i na sajtu,malo li je?

                                http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2673.0
                                http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2674.0
                                http://www.sportklub.info/pregled-programa.php?tv=sk
                                [/quote]

                                Je, malo je! h5g6k8

                                Na forumu je samo za slijedeca 3 dana (nekada je bilo za dva tjedna unaprijed), a na sajtu nema ni 3 dana, tj, ima srijeda, ali nema utorak. Pa ako je to max OK! No nije sve sto je novo bolje od onog sto je bilo do nedavno!

                                Vladane, mozda ono sto napises i nije genijalno, ali avatar ti je ^%@7f

                                Comment

                                Working...
                                X