Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    [quote author=splicanin link=topic=342.msg11448#msg11448 date=1193687183]
    [quote author=ofkovac link=topic=342.msg11446#msg11446 date=1193686093]
    pozdrav redakciji,imam jedno pitanje,zasto se fudbal toliko baca u 2 plan,konkretno danas ceo dan ide tenis,uveche ste mogli prenos champion shep-a da date,stvarno nije u redu,ja volim da gledam i tenis,ali ovo i nije neki jak turnir da mora da se prenose skoro svi mechevi,odluchite se da li ste sport klub,ili tenis klub,sve pohvale sto nemate brojne reklame sto prenosite iskljuchivo sport ali ovo nije prvi put da zbog nekog nebitnog tenisa ne prenostite fudbal pozdrav od ofkovca
    [/quote][/quote]

    turnir u madridu je jachi od ovog npr,i nisam ja mislio da ne treba ceo turnir da se prenosi,vec moze da se preskochi jedan mech kako bi gledali malo i fudbala,monotono je vrteti samo jedan sport,a za drugi imas tv prava da prenosis,zamisli kad bi isli prenosi fudbala od 11-23 kao sto ide tenis,ne vidim sta su ljudi se toliko nalozili,dok nije bilo noleta nisu znali ni pravila,

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33

        Comment


        • #34

          Comment


          • #35
            [/quote]Ne mogu da verujem da Sportklub za Hrvatsku ne pusti direktno Ancic v Mathieu, a ovde je isao tenis. Pridruzujem se molbama da ako ste vec u mogucnosti da pustite neki fudbal, onda ne mora da ide tenis celog dana, mada su sinocnji teniski dueli ipak bili interesantni. Ali, isto tako je u pravu i Splicanin kada kaze da je ovo poslednji turnir u godini(ne racunjajuci Shanghai koji ce se ionako igrati u prepodnevnim casovima), i treba prenositi svaki mec koji je makar u najavi uzbudljiv, a mecevi Djokovica i Tipsarevica se podrazumevaju. Eto, uspeo sam samog sebe da pobijem(vezano za drugu recenicu).

            Comment


            • #36
              [/quote]Ne mogu da verujem da Sportklub za Hrvatsku ne pusti direktno Ancic v Mathieu, a ovde je isao tenis. Pridruzujem se molbama da ako ste vec u mogucnosti da pustite neki fudbal, onda ne mora da ide tenis celog dana, mada su sinocnji teniski dueli ipak bili interesantni. Ali, isto tako je u pravu i Splicanin kada kaze da je ovo poslednji turnir u godini(ne racunjajuci Shanghai koji ce se ionako igrati u prepodnevnim casovima), i treba prenositi svaki mec koji je makar u najavi uzbudljiv, a mecevi Djokovica i Tipsarevica se podrazumevaju. Eto, uspeo sam samog sebe da pobijem(vezano za drugu recenicu).
              [/quote]

              Comment


              • #37

                Comment


                • #38
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • #39
                    [/quote]
                    e vidis u tome je problem,ima vise kablovskih konkretno moja kaze da nisu jos potpisali ugovor za sport klub + [a bilo ga je do pre 2 nedelje dana] ko koga tu laze ne znam , samo znam da imam samo sport klub pa znas o chemu pricham

                    Comment


                    • #40
                      [/quote][/quote]

                      pa neka potpisu ugovor i imaces sk +

                      Comment


                      • #41

                        Comment


                        • #42

                          Comment


                          • #43
                            [/quote]

                            Mislim da ne treba odmah da napadate moderatora zbog tog odgovora. Do sada je moderator na SPORT KLUBU sigurno sluzio kao primjer moderatorima na drugim forumima zbog svojih korektnih i brzih odgovora.
                            Osim toga uistinu ne vidim razloga da se ljubitelji fudbala bune. Cak i bez SK plus, fudbala ima u toku godine vise nego tenisa (kome se da neka to racuna ako ne vjeruje). A sa SK plus ljubitelji fudbala uistinu bi trebali biti tiho. Osim toga na drugim kanalima (RTS, Avala, Enter, FOX itd.) ima fudbala koliho hocete (svaki tjedan), a tenisa osim 4 Grand Slama gotovo da i nema. Stoga ostavite nam barem na SPORT KLUBUda uzivamo u tenisu, kaada nam drugi kanali to onemogucuju. To vrijedi i za neke druge sportove. A osim toga a kada ce biti tenisa na TV-u ako nece u ovo Noletovo i Tipsijevo doba?

                            Srdacan pozdrav!

                            Comment


                            • #44
                              Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Zna?i ni ve?eras nema direktno Carling Cup!
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • #45
                                Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=Mags Serbia link=topic=342.msg11508#msg11508 date=1193854448]
                                Zna?i ni ve?eras nema direktno Carling Cup!
                                [/quote]

                                Nadam se da si u pravu!

                                Comment

                                Working...
                                X