Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    e kamo srece da Neca stvarno digne ruke od nfl-a onda bi valjda ovi sto zastupaju espn amerika pustili ovaj pravi kanal a ne ovu plagijat sto nam sada emituju. usput ko i gleda SK od kada su im maznuli Makija. meni ni u prolazu se ne pojavljuje na tv prijemniku.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Koji amaterizam. Prenos Stuttgart-Hertha pocinje pocinje tek u 16:00, a prije toga na programu nema apsolutno nista. Pregled francuske lige koji je mogao ici bilo kada drugo. Ovo je stvarno nelogicno do bola. Ko li je samo osmislio ovakav potez treba ga "nagraditi".

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        I sta se desilo sa najavljenim multiprenosima bundeslige????

        Ja to ne vidjeh jos uvijek...

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          [quote author=groar link=topic=342.msg55533#msg55533 date=1237646180]
          Koji amaterizam. Prenos Stuttgart-Hertha pocinje pocinje tek u 16:00, a prije toga na programu nema apsolutno nista. Pregled francuske lige koji je mogao ici bilo kada drugo. Ovo je stvarno nelogicno do bola. Ko li je samo osmislio ovakav potez treba ga "nagraditi".
          [/quote]

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=groar link=topic=342.msg55534#msg55534 date=1237646224]
            I sta se desilo sa najavljenim multiprenosima bundeslige????

            Ja to ne vidjeh jos uvijek...
            [/quote]
            u stvari,mislim da su rekli bundes liga 2,a ne bundes liga..

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              [quote author=groar link=topic=342.msg55533#msg55533 date=1237646180]
              Koji amaterizam. Prenos Stuttgart-Hertha pocinje pocinje tek u 16:00, a prije toga na programu nema apsolutno nista. Pregled francuske lige koji je mogao ici bilo kada drugo. Ovo je stvarno nelogicno do bola. Ko li je samo osmislio ovakav potez treba ga "nagraditi".
              [/quote]Kakav bre amaterizam sta pricas to je zasticeni termin fudbalskog saveza od 14:00 do 16:00! Prvo se treba informisati a tek onda pisati ovakve stvari.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=dart gunner link=topic=342.msg55539#msg55539 date=1237647859]
                [quote author=groar link=topic=342.msg55534#msg55534 date=1237646224]
                I sta se desilo sa najavljenim multiprenosima bundeslige????

                Ja to ne vidjeh jos uvijek...
                [/quote]
                u stvari,mislim da su rekli bundes liga 2,a ne bundes liga..
                [/quote]
                Da i to ide petkom,trenutno nije izvodljivo tako nesto za BL 1
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  kakve veze ima taj glupi zasticen termin za kanal koji se placa i koji legalno ide u tri zemlje i nije na nacionalnoj frekvenciji. pa to znaci ako bi palo napamet i fs bih , fs montenigra onda bi mogli da imamo celodnevni zasticen termi a Neca bi mogao da opali katanac na SK i SK+ . ja videh razne svetske kanale u vreme igranja njihovih nacionalnih kola a samo kod nas je ,,zasticen termin''. za koga zasticen ? za svu ovu bandu i kriminalce koji su se skupili u fudbalu kod nas a o kvalitetima igraca necu da trosim reci.

                  jos nisam dobio odgovor u vezi nfl drafta 25.04 od 21. ajde Neco znam da nisi fan nfl ali pobrini se da slika iz Radio City Music Hall-a bude na SK kada tog dana u to vreme prebacim SK.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    [quote author=dr.dule link=topic=342.msg55779#msg55779 date=1237715672]
                    kakve veze ima taj glupi zasticen termin za kanal koji se placa i koji legalno ide u tri zemlje i nije na nacionalnoj frekvenciji. pa to znaci ako bi palo napamet i fs bih , fs montenigra onda bi mogli da imamo celodnevni zasticen termi a Neca bi mogao da opali katanac na SK i SK+ . ja videh razne svetske kanale u vreme igranja njihovih nacionalnih kola a samo kod nas je ,,zasticen termin''. za koga zasticen ? za svu ovu bandu i kriminalce koji su se skupili u fudbalu kod nas a o kvalitetima igraca necu da trosim reci.

                    jos nisam dobio odgovor u vezi nfl drafta 25.04 od 21. ajde Neco znam da nisi fan nfl ali pobrini se da slika iz Radio City Music Hall-a bude na SK kada tog dana u to vreme prebacim SK.
                    [/quote]

                    toliko je vec bilo price oko toga - zasticenog termina - ti si mogao odgovor da dobijes u komsiluku, na karaburmi.

                    nfl draft, nece biti prenosa

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg56380#msg56380 date=1238002770]

                      toliko je vec bilo price oko toga - zasticenog termina - ti si mogao odgovor da dobijes u komsiluku, na karaburmi.

                      nfl draft, nece biti prenosa
                      [/quote]

                      ha , ha . e Neco, Neco. ;)

                      a sto se tice nfl drafta, prenosa ce biti. samo ukucas nfl.com 25.4. u 21.00h i gledas direktno.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • Comment


                        • [/quote]
                          Neca je nas drugar pa mu ne zameram losu obavestenost. informacije koje se prenose sa kolena no koleno znaju da omanu.

                          evo dajem casnu pionirsku rec da necu vise napadati uredjivacku politiku SportKluba i prihvaticu programsku semu bez prigovora.
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            [quote author=SPORTKLUB link=topic=1243.msg58203#msg58203 date=1238708485]
                            [quote author=Liverpool FC link=topic=1243.msg57864#msg57864 date=1238575578]
                            [quote author=dr.dule link=topic=1243.msg57811#msg57811 date=1238539750]
                            [quote author=SPORTKLUB link=topic=1243.msg57788#msg57788 date=1238534577]
                            [quote author=fare link=topic=1243.msg57669#msg57669 date=1238516962]
                            trebamo im jos stosta otet da nadoknadimo bundes
                            [/quote]
                            a ko je rekao za bundes
                            [/quote]

                            http://www.mediaking.hr/vijesti/tele...-na-eurosportu
                            [/quote]
                            A i Marjan je potvrdio,kao i Smiljan Banjac .
                            [/quote]
                            e dobro, ako su njih dvojca i drdule potvrdili, onda nista
                            [/quote]

                            ja nista nisam potvrdjivao. samo sam prikacio naslov sa neta. usput tu bundes bas i ne gledam . premier liga mi je dovoljno.

                            http://tv.sb.eurosport.com/football/...58/story.shtmlOlga Popovi?Pritom valja spomenuti da lokalni sportski kanali SportKlub i SportKlub +
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              [quote author=SPORTKLUB link=topic=342.msg56380#msg56380 date=1238002770]
                              [quote author=dr.dule link=topic=342.msg55779#msg55779 date=1237715672]
                              kakve veze ima taj glupi zasticen termin za kanal koji se placa i koji legalno ide u tri zemlje i nije na nacionalnoj frekvenciji. pa to znaci ako bi palo napamet i fs bih , fs montenigra onda bi mogli da imamo celodnevni zasticen termi a Neca bi mogao da opali katanac na SK i SK+ . ja videh razne svetske kanale u vreme igranja njihovih nacionalnih kola a samo kod nas je ,,zasticen termin''. za koga zasticen ? za svu ovu bandu i kriminalce koji su se skupili u fudbalu kod nas a o kvalitetima igraca necu da trosim reci.

                              jos nisam dobio odgovor u vezi nfl drafta 25.04 od 21. ajde Neco znam da nisi fan nfl ali pobrini se da slika iz Radio City Music Hall-a bude na SK kada tog dana u to vreme prebacim SK.
                              [/quote]

                              toliko je vec bilo price oko toga - zasticenog termina - ti si mogao odgovor da dobijes u komsiluku, na karaburmi.

                              nfl draft, nece biti prenosa
                              [/quote]
                              Pa nismo se tim prenosima ni nadali,pogotovu ne na ovako neprofesionalnoj televiziji,Nemanja sta bi sa nasim dogovorm?lepo si rekao da ces da pozoves da mi objasnis problem koji je jako opsiran i delikatan sve bilo u redu do dela kad da dodjem,tad si zacutao,ne umes da vodis,ne umes da se suocis,ne umes coveka da pogledas u oci i kazes sto,zasto,kako?rekao sam ti da ovde ljudi samo traze iskrenost,sto nam ovo radis sa NFLom,sto pricas da mrzis NFL i te price,vidim tvoji ljudi odavno otisli,ja koji ne radim na SKu ponudio da vam sam odradim forum,novu verziju,a ove tvoje koji tu rade bole ih uvo,svi mi rekli mrzi ih ovaj posao svejedno,pa samo cu ti reci,svaka cast,vas treba nominovati za jednu zlatnu malinu,treci kanal je krao prenose bi mi bili zadovoljni,a vi nam uvaljujete trule prenose sa isecenim playoffom i sezonom,to je ta istina,ovo sve sto Dule prica nisu dezinformacije posto se covek razume u prenose vise nego bilo koji covek na SKu,u to sam uveren,to je to,radi kako hoces,a ako si vlasnik jedne televizije valjda bi trebao da znas prvi princip da vi postojite zbog ljudi da im udovoljite i na sve nacine omogucite prenose,medjutim da te ne umaram vise,znam da ti dosadjujemo,dovidjenja

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                Neca nije vlasnik SportKluba. decko je glavani i odgovorni urednik i direktor a i bog i batina na celom IV i V spratu poslovnog objekta u ul.Kralja Petra.

                                ja nisam bas toliko upucen u tv prenose. cisto procitam po nesto na modernom dostignucu savremene svetske informativne mreze.

                                e da setio sam se . ovakvu najavu gospodin dzankic nece imati ove godine u vezi SK... http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=791.0
                                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                                madden balkanska liga

                                Comment

                                Working...
                                X