Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    ?? ?? ???? ???? ?? ??????? ??????? ?? ????? ???? + ??

    Comment


    • #17
      Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      nece biti nista od rasporeda programa dok nedodje teletekst na sportklubu+ ;D

      Comment


      • #18
        Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        da kad ce teletekst,mada ste ga i na sport klubu zanemarili.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #19
          Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Ljudi, ja ne znam da li se vi zajebavate sa ovim pitanjima ili sta?! Pa, imate temu:"Programska sema Sportklub-a +"! Izvinjavam se ako nisam ukapirao tacno sta hocete.

          Comment


          • #20
            Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=vladx link=topic=342.msg10602#msg10602 date=1190984839]
            Ljudi, ja ne znam da li se vi zajebavate sa ovim pitanjima ili sta?! Pa, imate temu:"Programska sema Sportklub-a +"! Izvinjavam se ako nisam ukapirao tacno sta hocete.
            [/quote]
            mene izbaci iz "tih "ljudi ja sam samo pitao za teletkest,sto mena nikakve veze o ovome sot ti pricas!
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • #21
              Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Pa ljudi dali je moguce da i dalje snimak NHL meceva dajete u terminu nedelja pre podne.Ta praksa se nastavlja iako postoji kanal koji je donekle rasteretio SK sa fudbalom.Bilo bi lepo sa vase strane da omogucite ljudima koji subotom izadju negdje pa nemogu gledati prenos u 1-2 ujutro bar da odgledaju snimak.NPR sada se subotnji mec preklapao sa terminom derbija,tako da su mnogi bili uskraceni za NHL premijeru (livno sam bio na stadionu).A reprize osim u nedelju u 8.30 h nije bilo.Molio bih bar da razmotrite ivaj predlog.Nedelje dana je duga pa moze bar jedan dan da se nadje 2 sata za snimak NHL u nekom normalnom terminu (cak i oko 23-24 sata je OK termin za mnoge,verujem)

              Comment


              • #22
                Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=SportKlub-MOD link=topic=342.msg9749#msg9749 date=1189427816]
                PONEDELJAK 01.10.

                NEDELJA 14.10. (41 week)

                21:00 Svetski kup ragbi 1/2 finale: (DIREKTNO)
                22:30 NFL: (ukljucenje DIREKTNO)

                [/quote]

                gledaj te da to ukljucenje bude sto pre jer po mojim informacijam icice NE-DAL a to nebi trebalo mnogo secnuti.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • #23

                  Comment


                  • #24
                    [/quote]

                    Bice,1/2 finale u subotu 13.10 i finale nedelja 14.10.Doslo je do greske u postavci program tako da necemo imati prenos 1/4 finala.

                    Hvala na razumevanju

                    Comment


                    • #25
                      Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Vidim da cete u nedelju direktno prenositi utakmicu spanskog prvenstva u rukometu, Barcelona v Granollers. Prijatno iznenadjenje, sve vise imate raznovrsnosti u programu, tome je doprinelo i pokretanje Sportklub+, takodje ako nastavite i sa prenosima velikih ragbi dogadjaja, to je pun pogodak. Ne ocekujem da ce sve ici u direktnim prenosima, niti je to moguce, ali je u svakom slucaju mnogo bolje pustati takve stvari i u snimcima nego vrteti po nekoliko puta nesto od vec postojecih sportova na Vasem kanalu.
                      Svaka cast, samo nastavite tako!

                      Comment


                      • #26
                        Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Da li ce biti nekih izmena u vezi najavljenog programa za narednu subotu posto stoji da cete direktno prenositi 1/2 finale teniskog turnira u St. Petersburgu, a u snimku od 18h bi isla utakmica Schalke 04 v Werder. Ovo pitam zato sto se od ovog vikenda utakmice MSL-a igraju od 14h, sto Vam daje mogucnost da utakmicu Bundeslige pustite direktno sa pocetkom drugog poluvremena. Secam se da ste prosle sezone imali takvu praksu, a stvarno bi lepo da imamo priliku da odgledamo jedan takav derbi kakav je Schalke04 v Werder(ipak, nije isto gledati neku utakmicu kada znate njen rezultat i onda kada ne znate). Inace, nadam se da vec od od prvog vikenda novembra pocinju direktni prenosi u terminu od 15:30h, posto se za par dana kazaljke vracaju jedan sat unazad tako da ce se nasa liga verovatno igrati od 13h ili 13:30h.
                        Takodje, da li cete u narednom periodu na Sportklub-u ili Sportklub+ davati u direktnim prenosima utakmice francuske lige sa pocetkom u subotu od 17:10h?

                        Comment


                        • #27
                          Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          [quote author=vladx link=topic=342.msg11307#msg11307 date=1193076838]
                          Da li ce biti nekih izmena u vezi najavljenog programa za narednu subotu posto stoji da cete direktno prenositi 1/2 finale teniskog turnira u St. Petersburgu, a u snimku od 18h bi isla utakmica Schalke 04 v Werder. Ovo pitam zato sto se od ovog vikenda utakmice MSL-a igraju od 14h, sto Vam daje mogucnost da utakmicu Bundeslige pustite direktno sa pocetkom drugog poluvremena. Secam se da ste prosle sezone imali takvu praksu, a stvarno bi lepo da imamo priliku da odgledamo jedan takav derbi kakav je Schalke04 v Werder(ipak, nije isto gledati neku utakmicu kada znate njen rezultat i onda kada ne znate). Inace, nadam se da vec od od prvog vikenda novembra pocinju direktni prenosi u terminu od 15:30h, posto se za par dana kazaljke vracaju jedan sat unazad tako da ce se nasa liga verovatno igrati od 13h ili 13:30h.
                          Takodje, da li cete u narednom periodu na Sportklub-u ili Sportklub+ davati u direktnim prenosima utakmice francuske lige sa pocetkom u subotu od 17:10h?
                          [/quote]

                          za ukljucenja u bundesligu - videcemo
                          francuska liga na sk+ vec od ove subote, metz - nancy direktno 17:10

                          Comment


                          • #28
                            Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            nijedan uzivo prenos fudbala danas na sportklubu ? je li moguce?

                            Comment


                            • #29
                              Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              pozdrav redakciji,imam jedno pitanje,zasto se fudbal toliko baca u 2 plan,konkretno danas ceo dan ide tenis,uveche ste mogli prenos champion shep-a da date,stvarno nije u redu,ja volim da gledam i tenis,ali ovo i nije neki jak turnir da mora da se prenose skoro svi mechevi,odluchite se da li ste sport klub,ili tenis klub,sve pohvale sto nemate brojne reklame sto prenosite iskljuchivo sport ali ovo nije prvi put da zbog nekog nebitnog tenisa ne prenostite fudbal pozdrav od ofkovca

                              Comment


                              • #30
                                Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=ofkovac link=topic=342.msg11446#msg11446 date=1193686093]
                                pozdrav redakciji,imam jedno pitanje,zasto se fudbal toliko baca u 2 plan,konkretno danas ceo dan ide tenis,uveche ste mogli prenos champion shep-a da date,stvarno nije u redu,ja volim da gledam i tenis,ali ovo i nije neki jak turnir da mora da se prenose skoro svi mechevi,odluchite se da li ste sport klub,ili tenis klub,sve pohvale sto nemate brojne reklame sto prenosite iskljuchivo sport ali ovo nije prvi put da zbog nekog nebitnog tenisa ne prenostite fudbal pozdrav od ofkovca
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X