Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Moram priznati da sam se ugodno iznenadio kuda je krenula ova rasprava, odnosno polemika. Moram priznati da sam ocekivao radikalizaciju stavova, tj. "pljuvanje" po tenisu do krajnjih granica, a kada tamo pomirdbeni tonovi koji predlazu da tenis ide na Sport Klub plus! No, ne znam sto ce na to reci ljubitelji fudbala koji ce onda ipak nesto izgubiti?

    No, mislim da nije to tako jednostavno kako Vi predlazete, jer niti Vi, niti ja, ne raspolazemo sa dovoljno informacija i ne mozemo biti kompetentni za neke zakljucke koji su ovdje izneseni, tipa koliko se koji sport gleda! Nedavno se po tom pitanju oglasio SPORT KLUB (na podforumu tenis) gdje je iznesena informacija da se tenis trenutno (mjesecima) daleko najvise prati, da je puuuuno ispred svih sportova ukljucujuci i fudbal (ako Vam se da potrazite taj topik, ako ne vjerujte meni).

    Prikazivati samo polufinala i finala, ili matcheve gdje igraju Djokovic, Nadal i Federer je prakticno neizvedivo. Iako se Vi koji ste protivnici tenisa slabije razumijete u taj sport (to su Vase rijeci) vjerujem da ipak shvacate da nije lako uzimati prava za prijenose od turnira do turnira (uzasno je skupo), vec je SPORT KLUB kupio paket prava na svih 9 turnira masters serije + Masters Cup. Kako da se mjesecima unaprijed zna satnica igranja pojedinih tenisaca, kada se ne zna do pocetka turnira niti koji ce igraci nastupiti.

    Masters serije su vrhunski turniri sa najboljim tenisacima svijeta (odmah iza Grand Slama) i svi su igraci duzni na njima igrati. Znaci tu ne bi trebalo da ima mjesta za drugorazredne tenisace (uz rijetke iznimke kada neki igraci dobiju tzv. wild card)!

    Da tenis nije toliko gledan, zar zaista mislite da bi SPORT KLUB prenosio tolike matcheve? Pa nisu ludi da rade protiv sebe! Zar zaista mislite da govorite u ime velike vecine ljudi koji bi radije gledali 2. englesku ili njemacku ligu, NHL ili NFL. Ja ne podcjenjujem Vase prijedloge, ali mislim da se popularnost Vasih prijedloga ne moze mjeriti sa tenisom (pa cak i kada igraju 30. i 50. igrac svijeta). To je moje misljenje, a potvrdu toga imam u programu SK-a. Vjerojatno ima dosta gledanih sportova, odnosno liga koje Sport Klub ne prenosi, npr. NBA liga, engleska prva liga, spanjolska prva liga, NLB kosarka itd. Ali sve to prenose druge TV kuce i sve ste to mogli pratiti na drugim TV stanicama. Zato uistinu smatram da tenis i nema preveliku alternativu, pogotovo stoga sto ne znamo financijske uvjete nabavki i tenisa, ali i drugih sportova i da je vjerojatno omjer (gledanosti - ispunjenost programa - cijena kostanja) daleko najbolji i najisplativiji u sadasnjoj varijanti.

    I ja moram priznati da nema SK-a, ja uistinu ne znam koji program bih mogao pratiti da uhvatim ovaj kvalitetni teniski program (turniri masters serije). To se nigdje drugdje ne moze gledati.

    Zato decki (mislim da ste svi odreda muskog spola, zar ne), idemo malo uciniti uslugu nasim damama koje su preko tenisa zavolile sport (otidjite na teniski podforum i vidjeti cete kakav je omjer zena i muskaraca tamo u korist zena, a i kako kvalitetno raspravljaju o tenisu (bolje od mnogih muskaraca)) i ostavimo im da uzivaju u svojim ljubimcima, barem sada dok je tenis toliko popularan i na ovim prostorima, a i u cijelom svijetu gdje je vec godinama Roger Federer najbolji SPORTAS svijeta.

    Srdacan pozdrav!

    P.S. Svojevremeno sam predlagao jednu malu anketu da se svaki clan foruma izjasni za npr. 2 najdraza sporta, pa da ipak imamo barem koliko toliko realnu sliku forumasa, da ne bismo baratali sa podacima koji se nama svidjaju, a koji mozda ipak nisu mjerodavni. Eto, ako neko ima zelju da to pokrene!

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      samo da napomenem na post Rogera, da SK nije kanal koji se izdrzava samo od reklama vec i od pretplate svakog korisnika kablovskog ili satelitsko (total tv) paketa....cena SK je za one koji ne znaju to oko 25centi po korisniku(mislim da je samo Eurosport skuplji a kosta oko 26centi i naravno NASN kome je cena cinimi se do 30centi po korisniku)
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

        @Roger

        Teniske meceve iz Masters serija mozes gledati na RTS-u! Ne sve, ali one kljucne mozes!
        Zato se ja i bunim! Imamo prenose tenisa na dva kanala, a nemamo zadnje kolo cvajte ni na jednom! U tome je stvar!

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          [quote author=nidjeveze link=topic=342.msg22702#msg22702 date=1210677586]
          @Roger

          Teniske meceve iz Masters serija mozes gledati na RTS-u! Ne sve, ali one kljucne mozes!
          Zato se ja i bunim! Imamo prenose tenisa na dva kanala, a nemamo zadnje kolo cvajte ni na jednom! U tome je stvar!
          [/quote]

          Molim te da me obavijestis kada puste neki "kljucni" match a da ne igra srpski tenisac, ili mislis da su kljucni samo oni u kojima igraju srpski igraci?

          A osim toga to ti je isto kao da ti netko predlozi da ce sa svjetskog prvenstva u fudbalu prenositi samo polufinalne i finalnu utakmicu. A za ostatak, koga briga! Mislis li da to ima smisla?

          Srdacan pozdrav i sto se manje bunimo to ce nam biti bolje! ;)

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            @Roger

            Tvoje poredjenje zavrsnice Svjetskog kupa i masters turnira ne stoji iz vise razloga.Fudbal je ipak popularniji sport od tenisa,i Svjetski kup se igra jednom u 4 godine a mastersi se odrzavaju svake godine.Meni licno bi smetalo i da svaki dan gledam razne fudbalske utakmice i iz tog razloga sam aktivan,koliko-toliko i na drugim podforumima koji se ticu ostalih sportova a koje prenosi Sportklub i pokusavam na taj nacin da "usmjerim" urednistvo SK u izboru sportova i dogadjaja koje ce prenositi.I moras shvatiti gledaoce koje je SK "razmazio" pruzajuci nam mogucnost pracenja velikog broja razlicitih sportova i odatle i dolaze ovi protesti.Ovo sve ti govorim bez ikakve namjere da sada ti i ja padnemo "u vatru" i prepiremo se oko necega na sta ne mozemo direktno uticati,nego samo u cilju da shvatis i ove ljude kojima tenis nije na 1. mjestu liste sportskih prioriteta! ;)

            Pozz

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Ni ja ne zelim da se prepiremo vec da ovo sto svi mi pricamo ovdje neko iz SK vidi i razmisli o tome da li rade ispravno.
              Ja volim tenis, da se razumijemo...evo ove sedmice se nista pod milim bogom ne dogadja tokom dana tako da prenosi tenisa sjajno popunjavaju program koji bi vjerovatno u suprotnom bio zasut reprizama. I nastavice se sa tenisom, ali ono sto mene nervira je sto se zbog tenisa neke ustaljene stvari izbacuju iz programa. Tako je bilo u kolima koje se u cvajti, recimo, igraju petkom, pa prenos bundesa petkom i slicno...

              @Roger, koliko vidim, RTS u subotu prenosi oba polufinala iz Hamburga i kada sam rekao kljucni mecevi i igraci mislio sam na to. RTS ce raditi i finale, a radice ga i Sportklub, a zbog toga mi necemo moci da gledamo zadnje kolo cvajte. Kazem opet, nemam nista protiv tenisa i treba ga prenositi, ali me nervira to sto sam cvajtu pratio od prvog kola i sada poslednja tri ne mogu da gledam zbog tenisa.

              I ne stoji ti poredjenje Svjetskog prvenstva u fudbalu i turnira iz masters serije nikako.

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=nidjeveze link=topic=342.msg22707#msg22707 date=1210683897]
                Ni ja ne zelim da se prepiremo vec da ovo sto svi mi pricamo ovdje neko iz SK vidi i razmisli o tome da li rade ispravno.
                Ja volim tenis, da se razumijemo...evo ove sedmice se nista pod milim bogom ne dogadja tokom dana tako da prenosi tenisa sjajno popunjavaju program koji bi vjerovatno u suprotnom bio zasut reprizama. I nastavice se sa tenisom, ali ono sto mene nervira je sto se zbog tenisa neke ustaljene stvari izbacuju iz programa. Tako je bilo u kolima koje se u cvajti, recimo, igraju petkom, pa prenos bundesa petkom i slicno...

                @Roger, koliko vidim, RTS u subotu prenosi oba polufinala iz Hamburga i kada sam rekao kljucni mecevi i igraci mislio sam na to. RTS ce raditi i finale, a radice ga i Sportklub, a zbog toga mi necemo moci da gledamo zadnje kolo cvajte. Kazem opet, nemam nista protiv tenisa i treba ga prenositi, ali me nervira to sto sam cvajtu pratio od prvog kola i sada poslednja tri ne mogu da gledam zbog tenisa.

                I ne stoji ti poredjenje Svjetskog prvenstva u fudbalu i turnira iz masters serije nikako.
                [/quote]

                Onaj tko zeli da shvati poantu moga poredjenja shvatice. Onaj tko trazi dlaku u jajetu, naci ce 1000 dlaka!

                P.S. Nije li sve odluceno u cvajti? Znam da Koeln i Borussija ulaze. Da li se zna treci?

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  [quote author=Roger link=topic=342.msg22709#msg22709 date=1210684190]
                  [quote author=nidjeveze link=topic=342.msg22707#msg22707 date=1210683897]
                  Ni ja ne zelim da se prepiremo vec da ovo sto svi mi pricamo ovdje neko iz SK vidi i razmisli o tome da li rade ispravno.
                  Ja volim tenis, da se razumijemo...evo ove sedmice se nista pod milim bogom ne dogadja tokom dana tako da prenosi tenisa sjajno popunjavaju program koji bi vjerovatno u suprotnom bio zasut reprizama. I nastavice se sa tenisom, ali ono sto mene nervira je sto se zbog tenisa neke ustaljene stvari izbacuju iz programa. Tako je bilo u kolima koje se u cvajti, recimo, igraju petkom, pa prenos bundesa petkom i slicno...

                  @Roger, koliko vidim, RTS u subotu prenosi oba polufinala iz Hamburga i kada sam rekao kljucni mecevi i igraci mislio sam na to. RTS ce raditi i finale, a radice ga i Sportklub, a zbog toga mi necemo moci da gledamo zadnje kolo cvajte. Kazem opet, nemam nista protiv tenisa i treba ga prenositi, ali me nervira to sto sam cvajtu pratio od prvog kola i sada poslednja tri ne mogu da gledam zbog tenisa.

                  I ne stoji ti poredjenje Svjetskog prvenstva u fudbalu i turnira iz masters serije nikako.
                  [/quote]

                  Onaj tko zeli da shvati poantu moga poredjenja shvatice. Onaj tko trazi dlaku u jajetu, naci ce 1000 dlaka!

                  P.S. Nije li sve odluceno u cvajti? Znam da Koeln i Borussija ulaze. Da li se zna treci?
                  [/quote]

                  Ma dobro, kazem nismo ovdje da se prepiremo. Inace, jos se trazi treci u cvajti, ali meni je toliko krivo sto nisam mogao da gledam Keln-Majnc gdje je Keln obezbijedio prvu ligu. Kakvo je to ludilo bilo! Treci se trazi izmedju Hofenhajma, Majnca i Frajburga.

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    nista,napravimo onda anketu,ali da je napravi neko kompetentan i nepristrasan sa sport kluba,ciji ce zakljuchci biti postovani !!!
                    mislim da je prakticno da svako stavi bar 3-4 sporta,poredanih po prioritetu,koji ce analogno redoslijedu biti vrednovani.
                    tako iz velike ponude raznih sportova izvucemo srz programa,koji ce u manjoj ili vecoj mjeri zadovoljiti ukuse svih ljubitelja sporta.

                    vanredni izbori

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      Ma nemamo mi nista protiv da se prikazuje tenis,samo zelimo mogucnost izbora odnosno da biramo izmedju kanala na kojem je tenis i kanala na kojem je fudbal odnosno ili da imamo oba kanala SK i SK + ili kanal gdje ce biti fudbal.Kad ce biti pregled Bundeslige na SK?

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Zasto raspored programa na teletekstu SK ne odgovara onom na SK-u?

                          Comment


                          • [/quote]

                            Zato sto se razmazili. Prije je sve bilo kako treba, a sada kada imaju veliku gledanost, mogu i da fulaju najavu. Tako je i na internetu.

                            Comment


                            • Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                kakva je ovo bila zajebancija sa fanovima hokeja. umesto nhl finala detroit - dalas pustena je repriza tenisa....pa ljudi da li vi to nekog zezate vise. lepo napisite da ce ici tenis pa da se mi organizujemo ko moze sada kada je tu NASN i odgledamo tekmu , jeste bez Pedje i Marijana ali i amerisu odlicni...zbog SK ionako ne gledamo onaj pravi NASN.
                                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                                madden balkanska liga

                                Comment

                                Working...
                                X