Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      [quote author=Roger link=topic=342.msg22648#msg22648 date=1210612302]
      Cujte genijalci, ne bih da se mijesam u Vasa zapomaganja i kritike na racun tenisa, ali kako to da ste zaboravili da je SPORT KLUB i prosle godine redovno prenosio sve turnire masters serije i masters Cup? A najbolje od svega mi je da su najveci kriticari tenisa oni koji kukaju da nema dovoljno fudbala! ;D

      Osobno obozavam kosarku, ali jasno mi je da trenutno na ovim prostorima tenis ima veeeeeliku prednost u popularnosti, pogotovo medju zenskim spolom ;). Zar nama muskima nije drago da se zene zanimaju za sport?
      [/quote]

      ok,to je ok,samo ja nisam rekao da treba vise fudbala,nego da se smanji tenis,jer smara,ili da se prenosi samo prvi deset na atp i wta,a ne 70 i 200 i neki mislim smsno,molim vas kolika je gledanost tih meceva,prosecno,a nema ni jedan drugi sport osim kasno uvece,,i to je to.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Comment


        • [/quote]

          Prijatelju, lijepo si im odgovorio. Niti ne znaju kako Sport Srbija ima kvalitetan program! ;) A oni jos hvale Eurosport koji je dva tjedna po desetak sati prikazivao biljar, tjedan dana prije toga dizanje utega po cijele dane itd. Ok, hajdemo zatraziti malo vise utrka pasa, pljuvanja u dalj (vis), trcanja na 10 metara s preponama i sl.

          Comment


          • Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              snuker je ove godine bio odli?an
              Roni ih je unakazio na prvenstvu sveta

              Comment


              • [/quote]

                U stvari nista! A Sport Klubu?

                Pozdrav!

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Sportklubu hvali to shto prenosi tenis 20 sati na dan...mislim shto je mnogo mnogo je...ako je vec otvoren sk+ za fudbal,otvorite sktenis pa prenosite tenis koliko vam je volja...uveli ste sk+ da bi se smanjio fudbal,a tenis se prenosi vishe nego fudbal za celu sezonu...to nije fer...

                  veruj mi posle 20 sati tenisa i ti bi pozeleo da vidish bilo shta drugo sem tenisa...mi znamo zashto se bunimo,a i svi znaju da skoro niko to ne gleda,a dokaz toga su i silni protesti ovde na forumu...ajde da prenose od cetvrfinala,tj petak,subota,nedelja,gde se i moze neshto videti,oni daju tamo nekog 10 nosioca sa 150 igrachem sveta...i shta tu ima da se gleda...kako ovaj dere ovog ko musa jarca,umesto da daju neshto zanimljivije...e u tome je problem

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    [quote author=spiki link=topic=342.msg22678#msg22678 date=1210628215]
                    Sportklubu hvali to shto prenosi tenis 20 sati na dan...mislim shto je mnogo mnogo je...ako je vec otvoren sk+ za fudbal,otvorite sktenis pa prenosite tenis koliko vam je volja...uveli ste sk+ da bi se smanjio fudbal,a tenis se prenosi vishe nego fudbal za celu sezonu...to nije fer...

                    veruj mi posle 20 sati tenisa i ti bi pozeleo da vidish bilo shta drugo sem tenisa...mi znamo zashto se bunimo,a i svi znaju da skoro niko to ne gleda,a dokaz toga su i silni protesti ovde na forumu...ajde da prenose od cetvrfinala,tj petak,subota,nedelja,gde se i moze neshto videti,oni daju tamo nekog 10 nosioca sa 150 igrachem sveta...i shta tu ima da se gleda...kako ovaj dere ovog ko musa jarca,umesto da daju neshto zanimljivije...e u tome je problem

                    [/quote]

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      vidim da je ovde opaka diskusija....ja hocu da kazem da SK je dobar kanal posto pokriva dosta dogadjaja ali ima jedan problem i evo primera. trenutno se igra finale po konferencijama u NHL-u koju SK prenosi. potrudim se da ne saznam rezultat ocekujuci da pogledam utakmicu na SK uz komentar Marijana i Pedje a koju naravno zbog poslovnih obaveza ne mogu da gledam duboko u noc jer bi inace usrao dan kada treba da radim. kada bacim pogled i po podne vidim da reprize nema jer ide idiotski mec u tenisu ( razumeo bi da je to neki vazan mec)...zao mi je da se takve stvari ne repriziraju. oni koji vole hokej imaju po odavno NASN ali naravno to nije to bez Marijana i Pedje kao sto ni NFL nije bez Dekija i Pedje a sada bez Matije uz sve njihove po nekada lapsuse i mane.

                      ovo za one kojima nije poznato a ranije spomenuto.....Sky Sport, Galaxie Sport, Sport 2 Hun, Canal +, Sport 1 Ned su kanali u svetski jakim paketima ali realno posto znam kakva je situacija u okruzenju, mi smo povlasceni posto imamo Italijane na Avali, Spance na Fox i Enteru,Engleze na Rts i naravno Francuze,Argentince,Holandjane,Ruse,Poltugalce i Nemce na SK i SK+ od fudbala. NHL, NFL(zao mi je zbog onih termina koji se ne prenose a udarni su u Americi), tenis(tu se malo preteruje ali se moze promeniti bar po nekada), Euroligu na SK i Avali (valjda cemo videti nekada i Zvezdu kao najpopularniji klub u Srbiji a sta da radimo kada je groblje bolje),odbojku, atletiku.........sve to upucuje da imamo i mi jedan svetskih jak paketa bar u kablovskoj ponudi pokriven sportskim dogadjajima.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        Evo moram se opet oglasiti.
                        Mislim da je, prvenstveno, najveci problem gledalaca Sportkluba u Bosni cinjenica da jos uvijek kablovski operateri nisu sklopili ugovore sa Sportklubom + pa samo tako osudjeni na tenis. Prosle sedmice za vrijeme tekme Borusia-Stutgart, moj kablovski operater je greskom umjesto Sportkluba ubacio Sportklub + gdje je bio prenos te utakmice (ranije je bila tekma iz cvajte, a za to vrijeme na SK ide tenis, naravno). Medjutim, moja sreca je potrajala tridesetak sekundi kad se sve to vratilo na prijasnje stanje. Sutra sam zvao operatera i rekli su mi da je to bila gruba greska, da Sportkluba + jos nema u ponudi, ali da se pregovara.
                        Medjutim, sta hocu da kazem. Svaka cast tenisu i nasim teniserima, ali malo se manje razumijem u ta pitanja oko autorskih prava i nije mi jasno kako istovremeno neke turnire mogu da prenose i RTS i SK. I onda vrhunac nerviranja mene, kao velikog fana njemacke druge lige, lezi u tome da na dva kanala imamo tenis, a cvajtu nemamo ni na jednom. Zbog svega toga i zbog toga sto u nedjelju zbog Djokovica i Wawrinke (koje smo imali i na RTS-u) na SK nije bilo prenosa tekme Keln-Majnc gdje je Keln obezbijedio prvu ligu, ja nisam ni htio da gledam Noleta iako normalno za njega navijam. To je bio jedan vid mog licnog protesta i bojkota cijele situacije.

                        E sad, cini mi se da zbog prenosa iz Hamburga mi necemo moci da gledamo ni poslednje kolo najbolje druge lige na svijetu sto izaziva osjecaj prave frustriranosti. Ono sto mi nije jasno je cinjenica da na ovom forumu, ljudi uglavnom dizu glas protiv tolike kolicine tenisa, ali da niko od nadleznih ne reaguje. I sad pitam, da li SK postoji zbog gledalaca? Jer ne vidim da gledaoci nesto mnogo podrzavaju silne teniske prenose, a, s druge strane, itekako se bune zbog izostavljanja nekih bitnih stvari iz programa, zbog tenisa.

                        Volio bih da mi neko od nadleznih odgovori.
                        Hvala

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          @splicanin
                          kao prvo,sk je bio mnogo gledaniji i bice mnogo gledaniji kada bude bilo manje tenisa...zbog vasheg tenisa gledanost sk je opala,i sve vishe i vishe ljudi protestvuje.
                          kao drugo mozda kod tebe u hrvatskoj moze da se dobije 100eur na tenis ali ovde kod nas ne moze,a shto se tiche toga da ti mozesh da gledash tenis po ceo dan to je tvoj lichni problem...koliko ja znam sk treba da bude po volji svih gledalaca a ne samo po volji tenis fanova...slazem se da se tenis prenosi ali u manjem broju...
                          kao trece ako ti gledash pink i dm sat to je tvoj problem,nastavi da ga gledash i uzivash u njemu

                          @nidjeveze
                          ne samo da nema fudbala nego nema nichega sem tenisa,tako da i sigurno necesh gledati ni cvajtu,ni bundesligu to ti ja mogu reci jer tada je finale mastersa u hamburgu,tako da je to ipak vaznije za njih,a to shto se retko koje polufinale zavrshi bez predaje to je druga stvar...

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            shvatam da program sk treba biti prilagodjen svim gledaocima i uzivaocima sportskih nadmetanja,a ocigledno je da je pretesko zadovoljiti sve ukuse.
                            takodje shvatam da odgovornost sto se sk+ ne prikazuje u bih nije na sport klubu,ali u bih zaista imate velik broj gledalaca,sto se i na forumu u poslednje vrijeme moze primijetiti.
                            tenis je u ekspanziji na ovim prostorima,veoma lijep sport,i naravno da ima armiju ljubitelja koje treba ispostovati.
                            pitam se zasto ne pokusati djelimicno rijesiti "problem",te pokusati izaci svima u susret,tako sto bi sa brojnih teniskih turnira prenosili meceve igraca ciji su fanovi najbrojniji na forumu,i polufinala i finale naravno.
                            u medjuvremenu meceve gledaocima manje dragih tenisera zamijeniti programom zbog kojeg ostali ljubitelji sporta cijene vasu kucu.
                            napravite programsku semu(ili vise njih)svakih nekoliko dana,mjeseci(ako je to izvodljivo) koja sadrzi iole ravnomijerno rasporedjeno prenosenje trazenih sportskih desavanja,date je na uvid negdje na forum u obliku ankete npr,svi glasaju i rijesen "problem".
                            ljudi smo,niko se nece buniti "fer i demokratskom izboru volje naroda",te svi srecni i zadovoljni

                            Comment


                            • Comment


                              • [/quote]


                                Mislim da je ovo sasvim korektan predlog. Dakle, neka ide tenis, ali ga prebacite na SK +, a na SK nam vratite rasplet Cvajte i Championshipa!

                                Comment

                                Working...
                                X