Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Ej ljudi, mi obicni smrtnici koji nemamo SK+, vas molimo da malo umanjite prenose ovog tenisa! Nemam ja nista protiv tenisa, ali brate sto je previse, previse je!

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Zaista sumnjam da i najveci teniski fanovi gledaju svaki ovaj teniski mec jer ovo traje po 8 sati...Dajte nam mogucnost da biramo sta cemo gledati.Mi u Bosni i Hercegovini vise volimo gledati fudbal od tenisa,zato bi trebalo fudbal vratiti na Sportklub a tenis na Sportklub + i svi bi bili onda zadovoljni.Zasto je to tako tesko?

      Comment


      • Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          Daj ba ljudi stvarno vise, ubiste u pojam sa ovim tenisom! Bolje je da se nazovete "TenisKlub", a ne SportKlub, jer u zadnje vrijeme ja ne vidim nijedan drugi sport do tenisa! Uzas vise!!! >

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            gde je snimak hokeja od nocas? nesto ne primecujem da je na programskoj semi danas?
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Sta ce ti hokej, imas tenis cijeli dan! > > >

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=Bosanac30 link=topic=342.msg22396#msg22396 date=1210335775]
                Trebamo bojkovati Sportklub.Ovako vise ne moze da nam se neko igra sa zivcima.Znaci traziti od kablovskog operatera da umjesto Sportkluba ubaci neki drugi sportski klub gdje prenose Bundesligu i Cvajtu...
                [/quote]

                naprimer sk +

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  [quote author=Braco link=topic=342.msg22623#msg22623 date=1210595716]
                  Sta ce ti hokej, imas tenis cijeli dan! > > >
                  [/quote]
                  a tenis ide na mom tv prijemniku jedino kada igraju nole i nase zenske...za ostale me briga a koga u opste ko nije dokon to moze zanimati.
                  nemam primedbu sto SK popunjuje rupe u terminima sa tenisom ali to bas ne moraju da rade kada ima dogadjaja i iz drugih sportova koje mogu reprizirati a kada nema mogu da vrte tenis po ceo dan , tad ionako zaobilazim SK.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    ljudi jel moze malo manje tenisa,ovo je stvarno vise dosadno malo,sad ni prebacujem vise na sk samo mi soji na sku+,jer druge kanale ni negledam,osim kada su euro fudbalski kupovi,crvena zvezda(bilo koji sport SD CZV),i kada su clacio i primera.inace mi je uvek ili sk ili sk +.,a sada se i to smanjuje na sk+,mislim molim vas malo manje tenisa!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      i ja se slazem...dajte ljudi batalite taj tenis...stvarno nije fer...ko to uopshte gleda,ni 10%,i toliko ako gleda to je uspeh...

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Cujte genijalci, ne bih da se mijesam u Vasa zapomaganja i kritike na racun tenisa, ali kako to da ste zaboravili da je SPORT KLUB i prosle godine redovno prenosio sve turnire masters serije i masters Cup? A najbolje od svega mi je da su najveci kriticari tenisa oni koji kukaju da nema dovoljno fudbala! ;D

                          Osobno obozavam kosarku, ali jasno mi je da trenutno na ovim prostorima tenis ima veeeeeliku prednost u popularnosti, pogotovo medju zenskim spolom ;). Zar nama muskima nije drago da se zene zanimaju za sport?

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            veoma zanimljiva konstatacija... :P
                            iskeno mislim da se na sk najvishe gledaju NFL i fudbal,NHL,pa tenis...to je realno...nemam ja nishta protiv zena koje vole tenis...al da nije malo preterano da od 11-21 ili 22 gledamo tenis,pa onda sve to opet u reprizi koja ide par sati kasnije...to je preeeetteeeranooo...i tako vec mesec dana zaredom...ovde ima dosta ljudi koji se bune i to s pravom...

                            Comment


                            • Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                Ja ne kazem da treba da bude samo fudbal, ali SportKlub bi trebao da bude sportski kanal sa raznim sportskim dogadjajima, a ne samo fudbal i tenis! Iskreno ja najvise volim da gledam NFL pa tek onda fudbal. Ali nije u tome poenta, poenta je u tome da unazad mjesec dana od 24 sata dnevno 20 sati prikazuju tenis. Ja SportKlub nisam pogledao ima mjesec dana, je rkada god okrenem igra se tenis! Pa daj smanjite malo, neka se sve prikazuje ali u umjerenim kolicinama! A ne tenis 24/7 >

                                Comment

                                Working...
                                X