Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jel zna neko gde se moze naci programska sema Nova Sport?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Na SBB sajtu?

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Na SBB sajtu?

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        gde tacno?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ipak nema, našao sam im sajt, ali nije ažuran

          https://nova-sport.com/

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • neverovatno da kablovska broj 1 nema programsku semu. gde mi zivimo...
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • jel realno da na godisnjicu Onog finala, sportklub daje reprizu wta brizbejna 2015.?!
              sta reci,
              amaterizam level 4015

              Comment


              • Nekada smo imali raspored programa minimum 7-8 dana unaprijed. A sada nema niti za sutra! U čemu je problem?

                Comment


                • Hofenhajm Dortmund na SK HD ?

                  Sram vas bilo, srecom istice mi ugovor, pa i ovo malo programa sto ima bar necu da gledam, sram vas bilo za programsku semu proslog vikenda i prenose bundeslige, ne zasluzujete nista bolje nego da se ugasite!

                  Comment


                  • Sport Klub HD i Nova Sport su glavni kanali sa prenose Bundeslige i Formule 1.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Kakva programska sema, nedeljno popodne, na sk 1 smrdljivi tenis, na dvojci ne znam ni sam sta je , na 3 litvanska kosrka, na sk hd isto neki repriza hokeja...a Lester Aston vila na sk4

                      Ne zasluzuju nista bolje nego da se ugase, treba sve skupa sram da ih bude, nek im je Arena sve otela.

                      Comment

                      Working...
                      X