Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krvavo koleno View Post
    Da li je moguće da se nijedna utakmica EL u kosarci ne prenosi na prva tri kanala?! To je jednom recju skandal.
    Zaista sramota!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Danas u emisiji SK Studio, Maja i Darko najavili dva meča PL na kanalima SK 9 i SK 10 za termin subota 16h.

      Dobro je što imamo u ponudi SK7, 8, 9 i 10.

      Bezveze.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Zna li ko ima li na sajtu ovaj sk studio? Pošto na programu vidim da nema repriza.. ?
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Mogli ste i bez kosarke na Sk1, zanimljiviji je mnogo studio...

          Comment


          • Da li ce se ponovo prenositi italijanska kosarkaska liga?

            Comment


            • Moze li se negdje vidjeti pregled programa za SK 7-10?

              Comment


              • Koliko utakmica Premijer Lige a na sva 3 kanala se prenosi tenis?

                Zaista, pre ili kasnije se mora shvatiti da vecinu ljudi ne zanima tenis!

                Mislim stvarno, preteruje se mnogo.

                Comment


                • Neverovatno. Prava je misterija zašto ne prenose Premijer ligu, a otkupili su TV prava. Nešto debelo ne štima u tom Sport klubu.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Prenosili su na kanalima SK 7,8,9,10...Ali svejedno nije fer...Pretjeruju sa tenisom...

                    Comment


                    • Nisam znao, nemam te kanale.
                      Slažem se za tenis. Na silu pokušavaju da nametnu taj sport, nije prirodno.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Da li mozete da mi kazete na kom kanalu SK je bio prenos finala Turskog kupa Fenerbahce - Akhicar odigran 10.05.2018.

                        Comment


                        • Na SK 4.

                          Comment


                          • Sta je sa utakmice Fenerbahce Tofas. Finale, a ne prenosi se ni na jednom od 10 Sport klubova ?

                            Comment


                            • Evo nema ni francuske kosarke na SK 5 a najavili...

                              Comment


                              • Mi u BiH na mtel-u imamo svih 10 SK-a , ali nemamo SK HD...Postoji li mogucnost da se neke jace utakmice ( Danas Valensija, Besiktas, juce Atletiko Madrid ) istovremno prenose na nekom od kanala 7,8,9,10 ako su vec ti kanali slobodni...Inace, jako dobrih utakmica ima na SK HD , a mi na mtel-u u uopste nismo u mogucnosti imati taj kanal. Ako neko zna nesto vise, hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X