Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna li neko šta de dešava sa ovim terminom Engleza u 16 h subotom? Sećam se da je bila priča da do početka oktobra neće biti prenosa. Malopre pogledah šemu i videh da i ovaj vikend nema ništa...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • I ja sam razocaran.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • http://www.sportklub.info/forum/show...jt-Sport-Kluba

        Tu piši svaku sugestiju, kritiku ili predlog što se tiče novog sajta...

        A na ovoj stranici obično samo kukamo za Engleze u 4 subotom...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • U Premijer ligi odograno je već osam kola, a od sredine avgusta česta su vaša pitanja "zašto ne prenosimo mečeve u terminu od 16 časova?".

          Odgovor je veoma jednostavan - Sport Klub kao i sve druge televizije koje širom sveta prenose mečeve engleskog fudbalskog šampionata čekaju dozvolu Premijer lige za prenose mečeva o ovom terminu.

          Dakle, do trenutka dok ne dobijemo dozvolu, ne smemo da na otvorenim satelitskim kanalim prenosimo mečeve u terminu od 16 časova.

          Čim se to promeni, mečeve ćete, naravno, moći da pratite na svim našim kanalima.

          Redakcija

          Comment


          • E moj ti MasHe, džabe ljudima pisati. Opet će se neko naći i pitati zašto nema Premier lige u 16:00h.
            A ne znam šta ima toliko nejasno, kad redakcija lijepo napiše razlog.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Nije dzabe ljudima pisati, bar onim polu-normalnim. Ja sam ispratio da SK do početka oktobra ima restrikcije za ovaj termin (Uroš je to lepo objasnio). Oktobar je prošao, prenosa i dalje nema, zato sam postavio pitanje. Ne vidim čemu ta tvoja rekacija na moje sasvim normalno pitanje.

              MasHe je sad lepo objasnio i hvala na odgovoru. Sad se zna šta i kako. Nadam se da će Sk uskoro dobiti dozvolu...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • u tome i jeste problem, objasnio je Uroš, zašto to nije napisao admin, neko ovlašćeno lice

                na drugu stranu, lagano se dopušta ovo vredjanje ljudi koji postavljaju pitanja od strane drugih forumaša

                znači sad ja ako postavim neko pitanje, ljudi sa SK me naravno iskuliraju i onda dodje Taranutla il neko treći i pljuje me

                svaka čast SK

                da je u pitanju Djoković, izašli bi ovde sa tenkovima da ga brane
                Last edited by saburo sakai; 16-10-16, 14:15.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Saburo, nije samo to, nego i odgovor nije tačan. Čekaju dozvolu kao i sve druge televizije koje prenose što uopšte nije istina. Mnoge prenose bez problema od samog početka. Nije mi poznato da neko ima baš toliku restrikciju. Čak je i Sky juče radio City, baš čudna situacija a bilo bi dobro da se detaljno razjasni kako bismo shvatili i mi kojima je džabe pisati.

                  Comment


                  • U svakom slučaju očekivati odgovor ovde nekog odgovornog lica iz SK je iluzorno, jer oni ovde ne dolaze.. pošto ne znam na kog se tačno admina misli, na ovog što "popravlja" forum (to u svakom slučaju nije njegov posao) ili na admina tipa Bojana-Vladan (koji jedini možda i zna neku info). Tako da i sa te strane ponavljati u beskonačnost, ako nema ko da odgovori...
                    Ne znam ovo saopštenje redakcije kopirali ste sa SK neke društvene mreže ili..?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Saopstenje je lose, uopste nemaju svi zabranu, sto je lako provjeriti preko sajta liveonsat. Ali SK i jos neke televizije sa ostalih teritorija imaju zabranu i tu se nista ne moze dok im liga ne vrati pravo na tu jednu utakmicu na kanalima koji idu preko satelita. Kad ce to biti je vec do lige, kad SK dobije neko drugi ce izgubiti i sve tako, oni se bore na sve moguce nacine da suzbiju pirateriju i gledanje u Britaniji preko stranih operatera. I imaju pravo na to ugovorom, medjutim i njih to kosta, tako da sigurno nece trajati do kraja, ali koliko dugo se ne zna. Mozda ce poslati signal sledece nedelje, mozda nece ni za tri mjeseca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Lupeta SK. U celom svetu idu prenosi najnormalnije kao i uvek, nego oni navlace ljude da uzimaju dodatne kanale, ocigledno

                        Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Mnogo su vam kratki ti fitilji. Lakše malo i bez vređanja pobogu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zasto nema Nascara u nedelju?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Zašto nema Las Palmas - Celta u nedjelju????

                              Comment


                              • Ima na SK HD
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X