Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro ste se setili da Nascar vratite na SK6. Na SK HD nek ide NFL kojeg ionako dosta dajete a Nascar trka je samo jedna u nedelji.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Jel prenosi SK 1 CG mec Augzburg - Partizan posto nigdje ne mogu da nadjem program za SK 1 CG.

      Comment


      • Za vikend bez Škotske, Ruske i Ukrajinske lige.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • koji je opet problem sa englezima samo SK1 prenosi ostali nista u cemu je problem,danas u 16h samo jedna utakmica na prenosu??

          Comment


          • Банујте га.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Koja je logika da večeras C. Pallace - Everton ne ide na SK3 Hd od 21:00 na kojem ide snimka moto gp a košarka je završila tako da nema preklapanja termina, a engleze su stavili na sk4. Stvarno neke odluke oko programske seme mi nisu jasne

              Poslano sa mog SGP621 koristeći Tapatalk

              Comment


              • Malaga - Athletic Bilbao je 1500. prenos SportKluba!

                Comment


                • Valjda je ovo prava tema za postavit ovaj tip pitanja. Zanima me prenosi li bilo koji Sk utakmicu Burnley-QPr. Trenutno nemam pristup TVu pa ne mogu tim putem pogledati, a na stranici za pregled programa piše da se od 17:45 prikazuje QPr - Burnley (sto nije ni točno, jer je Burnley domacin) ali nem a oznake LIVE kod te utakmice...

                  Comment


                  • Sutra na SK3 Burnley - QPR od 17:45.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Hvala! Razmislit cu još hoću li na SK gledati, pogotovo ako Brighton ispusti bodove posto sumnjam da će u tom slučaju SK prenositi pitch invasion..

                      Comment


                      • Ne znam sta tu imas da razmisljas,u programu stoji da je za taj mec rezervisano 2h sto je sasvim dovoljno

                        Mislim,nema logike,sta gledaces preko strima samo zato sto bi ovi mozda prekinuli prenos nakon utakmice

                        Druga opcija da juris negde prenos skaj sporta preko satelita

                        Nije li jednostavnije da ispratis na SK pa bas ako moras kasnije da se prebacis na strim.
                        Last edited by saburo sakai; 02-05-16, 10:03.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Mislim da sam više puta gledao to upadanje navijača na teren na SK-u. Moguće je da će ostaviti prenos nekih 5-10 minuta nakon kraja tekme ako se to desi...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • jel istinito da li je arena otkupila prava za engelsku premier ligu od sledece sezone? ima ko vise pouzdanu informaciju?

                            Comment


                            • Nemamo ti mi pojma, ovde ne dolaze glavesine, poneki komentator, ali u svoje ime, pa ne pisu nista vezano za posao. Idi na Benchmark forum oni ce najbolje da ti objasne, pogotovu izvesni makarena i ostali njegovi nikovi, kao sto je Red firm recimo, oni izgleda znaju tamo.
                              Last edited by miloolja; 06-05-16, 15:55.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako je moguce da nema prenosa Middlesbrough - Brighton a ima prenosa na trece ligasi Accrington-Stevenage gdje sve je reseno
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X