Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Прво, 90% људи који уопште имају СК имају и СК3, па није тачно да га врло мало провајдера има у понуди. Друго, на жалост, тај женски тенис је гледанији од МотоЏП-а и самим тим то је довољан разлог да њега ставе на СК1.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
      Прво, 90% људи који уопште имају СК имају и СК3, па није тачно да га врло мало провајдера има у понуди. Друго, на жалост, тај женски тенис је гледанији од МотоЏП-а и самим тим то је довољан разлог да њега ставе на СК1.
      E da ga je**m sad ako je zenski tenis gledaniji od moto gp-ja,ja ne znam ko jos voli da gleda zenski tenis.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Гледанији 100%. И ја га презирем али тако је.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          E da ga je**m sad ako je zenski tenis gledaniji od moto gp-ja,ja ne znam ko jos voli da gleda zenski tenis.
          Ja volim da gledam Karolinu Vozniaki
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Ostao sam bez teksta...Aj kontam gledas Serenu,Azarenku,Sarapovu ove nase 2 ali ne znam sta je zanimljivo da se gledaju baloni od po 2 metra i vristanje kao da im deru kozu

            P.S. Priznajem bacim i ja pogled nekad kad je neka dobra zenska tipa Cibulkova,Busar itd ali to je na 5 minuta
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Само поглед бациш?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                Само поглед бациш?
                Hahah pa pogled,perverzija bez
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ostao sam bez teksta...Aj kontam gledas Serenu,Azarenku,Sarapovu ove nase 2 ali ne znam sta je zanimljivo da se gledaju baloni od po 2 metra i vristanje kao da im deru kozu

                  P.S. Priznajem bacim i ja pogled nekad kad je neka dobra zenska tipa Cibulkova,Busar itd ali to je na 5 minuta
                  Pa ne gledam te koje si nabrojo samo Vozniaki. I ponekad nase ako igraju finale.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • zašto nema prenosa derbija saaf SBB Vukovi Beograd - Wild Boars Kragujevac ?

                    Comment


                    • Ne znam da li neko od nadleznih posecuje ovu temu ali ipak da pitam.

                      Da li ce sedma utakmica hokejaske utakmice izmedju CSKA i SKA biti prenosena na nekom od kanala SK 1, 2 ili 3?

                      U programskoj semi na sajtu stoji da je prenos samo na SK HD. Verujem da ogromna vecina ljudi nema taj kanal u ponudi. Od 7 utakmica samo jedna je prenosena na jednom od prva tri SK kanala. Mislim da majstorica zasluzuje da se nadje na kanalima na kojima vise ljudi moze to da gleda.

                      Ipak je to finale zapada, pa jos i sedma utakmica.

                      Meni nije problem, gledacu na netu kao i do sada ali ako je Sport Klub otkupio prava na KHL pa valjda moze najvaznije utakmice da uglavi na jedan od kanala koji veci broj ljudi moze da gleda.

                      Comment


                      • Zašto nema prenosa večeras Watford-Sevilla

                        Comment


                        • jel vama programska sema sluzi za ukras? na sport klubu 2 je veceras od 20:30 trebao da bude prenos austrija-rapid.. trebali ste na svih sest kanala da pustite tenis..

                          Comment


                          • Pa gde vam je prenos Nascara u nedelju 20. septembra? Pocinje CHASE pobogu.

                            EDIT: sad vidim da ste stavili na SK HD ali ja nemam taj kanal, pa da li je moguce da pored sest kanala vi turite Nascar na SK HD???
                            Last edited by Sam Hornish Jr.; 14-09-15, 20:30.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Mogli bi na SK6 kada prodje spanski fudbal da ukljucite Nascar trku, a?
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Opet Nascar trka u nedelju na SK HD Pa da li je moguce da ne mozete naci mesta na ovim od 1-6. Zasto tolko forsirate NFL 4 utakmice dajete
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X