Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

    Sve je o lijepo tko ce vozit, a tko nece, tko za koga navija ........, a gdje cu ja to moci gledati +-*^%*
    COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

    Comment


    • #17
      Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

      Ducati feared Valentino Rossi Valencia test ban
      By Matthew Birt - MotoGP 04 November 2010 10:48
      Ducati only got confirmation of Rossi’s release from his Yamaha contract at the recent Australian Grand Prix in Phillip Island.

      The Italian will now make his much-hyped Desmosedici debut next Tuesday and Yamaha has also given permission for crew chief Jerry Burgess and the rest of Rossi’s mechanics to begin working with him immediately.

      Ducati chief Alessandro Cicognani admitted he’d started to get concerned about Rossi’s availability for the Valencia test.

      “The time was passing and the longer it went and there was no answer, we felt it might not happen. I think the decision was already taken but they were just waiting for the right moment.

      "I’m happy because they will also release the team and I think we have arrived in a situation where everybody is happy. I think it is fair that every rider has the same chance to test the bike.

      "We have been working on this for months so we really have to thank Yamaha,“ Cicognani told MCN.

      He confirmed that Rossi would have one full prototype GP11 machine to test in Spain.

      Comment


      • #18
        Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

        Pozdrav drugari !!!

        Ako neko od vas želi da bude naš dragi gost sutra za vreme prvog slobodnog treninga - JAVITE SE !!!
        SVRATITE DA POPIJEMO PIĆE , DA SE DRUŽIMO U STUDIJU I PROSTORIJAMA SPORT KLUBA.

        Poklon od Srđjana,mene i SPORT KLUBA.

        PRIJAVE SA IMENOM I KONTAKT TELEFONOM SALJITE NA LINKU VALENSIJE, NA PITANJIMA ZA KOMENTATORE ILI NAJBOLJE NA MOJ PRIVATNI MEJL NA FORUMU !!!

        BRM,BRM,BRM,

        UNAPRED HVALA

        ALEKSANDAR DŽANKIC

        Comment


        • #19
          Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

          [quote author=Sasa22 link=topic=2982.msg188635#msg188635 date=1288854941]
          Sve je o lijepo tko ce vozit, a tko nece, tko za koga navija ........, a gdje cu ja to moci gledati +-*^%*
          [/quote]
          Sta ces,ostaje ti internet.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

            Znaci opet nema na SK trka? samo ne kontam sto ste otkupli prava za motogp samo mi to nije jasno...
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #21
              Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

              [quote author=BEST link=topic=2982.msg188737#msg188737 date=1288873105]
              Pozdrav drugari !!!

              Ako neko od vas želi da bude naš dragi gost sutra za vreme prvog slobodnog treninga - JAVITE SE !!!
              SVRATITE DA POPIJEMO PIĆE , DA SE DRUŽIMO U STUDIJU I PROSTORIJAMA SPORT KLUBA.

              Poklon od Srđjana,mene i SPORT KLUBA.

              PRIJAVE SA IMENOM I KONTAKT TELEFONOM SALJITE NA LINKU VALENSIJE, NA PITANJIMA ZA KOMENTATORE ILI NAJBOLJE NA MOJ PRIVATNI MEJL NA FORUMU !!!

              BRM,BRM,BRM,

              UNAPRED HVALA

              ALEKSANDAR DŽANKIC
              [/quote]
              Dzankicu,kad stavite trku na SK1 onda mozda neko i dodje do vas da popije pice.

              EDIT:
              Izvinjavam se ovom prilikom zbog ovog komentara.Mnogo sam se iznervirao jer eto pola sezone ljudi moraju da gledaju preko interneta.Ja sam jedan od retkih srecnika koji imaju sve SK kanale pa mogu da pratim trke na TV ali opet mi je zao svih onih koji moraju da gledaju sedeci za kompjuterom,a sta da rade oni koji nisu clanovi foruma i ne znaju da nadju link na netu,a vole ovaj sport.Istresao sam se i na mamu i na babu i na celo drustvo zbog nervoze,koja je ogromna.Izvinjavam se komentatoru Aleksandru Dzankicu zbog neprimerenog komentara i rado bi dosao do redakcije SK da nisam iz NS.On i Erceg su strasan tandem,najbolji moguci verovatno.Nisam upucen,ali pretpostavljam da sve cine da trke budu na SK1 ali to ne zavisi od njih.Jedini na koga sam ljut je gazda SK na kog bi se rado istresao.Jos jednom se izvinjavam ali probajte da me razumete jer sam ogorcen zbog diskriminacije ovog sporta zbog nekih turnira u tunguziji i utakmica ruske,holandske,druge engleske i ko zna kojekakvih liga u kojima se igra ocajan fudbal.Ne moze me niko ubediti da takve stvari imaju vecu gledanost od MotoGP,jedino sto ima je Premijer Liga i Masters turniri,a ovo ostalo ne sigurno.Obrisao bih ja onaj komentar da znam kako ali ne znam.Jos jednom se izvinjavam i nadam se da ce komentatori uspeti da se izbore da sledeca sezona bude bolja sto se tice prenosa.Najbolje resenje je da jos jedan SK kanal udje u redovnu ponudu kablovskih mreza,ali to ce malo teze ici.Valjda ce biti bolje u buduce i ako bog da naci ce se resenje da normalno pratimo ovaj sport koji je po mnogima najbolji.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                cannigia a da pokazes malo razumjevanja? Ova dva voditelja rade sve sto je u njihovoj moci da bude prenosa, trude se da ljude koji prate GP animiraju na bilo koji nacin i rade to profesionalno i sa mnogo stila i ukusa. Zovu ljude da se druze, oni iskreno zele da GP zazivi, treba da imas respekta prema njihovom radu. Ja znam da Srdjan nema kad da sitgne da dise ali opet se trudi da iznese sve najbolji nacin.

                To sto gazdu sport kluba boli uvo oces li ti gledat GP ili neces nema veze sa komentatorima pa da se ti sad istresas na njih. Ni ti niti ovaj ispod tebe sto je pisao. Nadam se da ces pronaci trunku razumjevanja za ova dva voditelja i da ces sam obrisat post.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #23
                  Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                  [quote author=L. Lawliet link=topic=2982.msg188934#msg188934 date=1288897059]
                  cannigia a da pokazes malo razumjevanja? Ova dva voditelja rade sve sto je u njihovoj moci da bude prenosa, trude se da ljude koji prate GP animiraju na bilo koji nacin i rade to profesionalno i sa mnogo stila i ukusa. Zovu ljude da se druze, oni iskreno zele da GP zazivi, treba da imas respekta prema njihovom radu. Ja znam da Srdjan nema kad da sitgne da dise ali opet se trudi da iznese sve najbolji nacin.

                  To sto gazdu sport kluba boli uvo oces li ti gledat GP ili neces nema veze sa komentatorima pa da se ti sad istresas na njih. Ni ti niti ovaj ispod tebe sto je pisao. Nadam se da ces pronaci trunku razumjevanja za ova dva voditelja i da ces sam obrisat post.
                  [/quote]
                  Znam,shvatio sam to i sam,a licno bih jako voleo da se istresem na gazdu SK.Molio bih tebe da obrises post jer ja sam hteo ali ne znam kako.Pogresio sam i izvinjavam se eto ovom prilikom.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                    [quote author=L. Lawliet link=topic=2982.msg188934#msg188934 date=1288897059]
                    cannigia a da pokazes malo razumjevanja? Ova dva voditelja rade sve sto je u njihovoj moci da bude prenosa, trude se da ljude koji prate GP animiraju na bilo koji nacin i rade to profesionalno i sa mnogo stila i ukusa. Zovu ljude da se druze, oni iskreno zele da GP zazivi, treba da imas respekta prema njihovom radu. Ja znam da Srdjan nema kad da sitgne da dise ali opet se trudi da iznese sve najbolji nacin.

                    To sto gazdu sport kluba boli uvo oces li ti gledat GP ili neces nema veze sa komentatorima pa da se ti sad istresas na njih. Ni ti niti ovaj ispod tebe sto je pisao. Nadam se da ces pronaci trunku razumjevanja za ova dva voditelja i da ces sam obrisat post.
                    [/quote]

                    Haj ti meni molim te objasni sta sam ja rekao protiv komentatora i ne govori ono sto nisam rekao ;) rekao sam sto su otkupili pravo ako nece stavljat trke $%&5/

                    procitaj moj post jos jednom pa skontaj ;)
                    Valentino Rossi #46

                    G.O.A.T

                    Comment


                    • #25
                      Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                      Ni jedan ni drugi niste nista lose kazali o komentatorima, naprotiv, sve se odnosilo na samu uredjivacku politiku SK, a njeni vlasnici nisu ni Erceg ni Aca.
                      Sloboda govora je zagarantovana u ovoj zemlji, a svako kriticko misljenje je dobrodoslo.
                      Prema tome postovi ostaju, jer su sasvim na mestu.

                      Comment


                      • #26
                        Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                        Komentatori su fantasticni i tesko da bi se mogao navici na druge.Ali sve te glavonje koje obustavljaju prenos me nerviraju jako i voleo bi da dobijem objasnjenje zasto to rade.

                        Comment


                        • #27
                          Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                          [quote author=vesna8.11 link=topic=2982.msg189006#msg189006 date=1288900670]
                          Ni jedan ni drugi niste nista lose kazali o komentatorima, naprotiv, sve se odnosilo na samu uredjivacku politiku SK, a njeni vlasnici nisu ni Erceg ni Aca.
                          Sloboda govora je zagarantovana u ovoj zemlji, a svako kriticko misljenje je dobrodoslo.
                          Prema tome postovi ostaju, jer su sasvim na mestu.
                          [/quote]
                          Ok onda,nisam ja nista rekao protiv komentatora,ali tako izgleda kad se post procita,mada zavisi kako ga ko razume.Posle sam napisao objasnjenje dole.Ne bih da me neko shvati pogresno.A da tog gazdu SK znam kako izgleda i vidim ga na ulici momentalno bih ga zakucao. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                            Comment


                            • #29
                              Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                              Odrzana je prva konferencija za stampu.
                              Lorenca su pitali sta ocekuje od ove trke i on je kazao da ce uciniti sve da pobedi, jer na ovoj stazi jos nema pobedu.
                              Na pitanje, koja mu je pobeda posebno vazna, kazao je da je to trka u Silverstounu, a emocionalno, najvaznija u Herezu.
                              Za odmor, tj. gde ce ga provesti, jos nije odlucio, ali najverovatnije negde u nekoj egzoticnoj zemlji, kao sto je tajland.
                              Rosi je takodje kazao da ce pokusati da dodje do pobede, ali da je na ovoj stazi izuzetno brz Pedroza, ako bude dovoljno oporavljen i Stoner.
                              Pitanje da izdvoji najznacajnije pobede za Yamahu, one koje su njemu bitne, odgovor je da je to prva trka i pobeda za Yamahu u Juznoj Africi, a onda Laguna i Katalunja prosle godine.
                              Videlo se da je Rosiju tesko, odnosno da mu dosta tesko pada odlazak iz Yamahe.
                              Pedroza je kazao da ne zna jos koliko je u stanju da bude brz zbog povrede, ali da ce dati sve od sebe.

                              Comment


                              • #30
                                Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                                Poz bikerima. Voditelji su me zaintrigirali da posetim forum i na tome im svaka cast. Imam blagi utisak da im je ideja da nas u sto vecem broju animiraju da se pobunimo protiv uredjivacke politike, pa me nista ne kosta da pokusam. Citao sam komentare i svi imaju pravo, ali mi u nedelju necemo gledati trku uzivo. Treba nam neka druga ideja za sledecu sezonu. Poz

                                Comment

                                Working...
                                X