Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darko prvo treba izbaciti kočnice iz glave koje nesumnjivo ima. Juče je morao dobiti Nigera i sa opomenama i oduzimanjem poena. Što nije isključivo on krivac. Kada napravi ozbiljan presing i napad umesto da ide na završetak bez objašnjenja povuče se i čeka ni sam ne zna šta. Sam je priznao kako je "spustio ručnu" jer očekivao siguran dobitak na poene. Takvo kalkulisanje i razmišljanje ga odvelo gde uglavnom sledi - u poraz.
    Mnogo teško će izbaciti sve iz glave. Treba još žešće prionuti i kopati na trenungu ne bi li ispravio prethodna dva velika i bolna neuspeha. U UFC se ovako nešto ne prašta...
    Mislim da mu tim nije problem jer trenira sa vrhuškom ovog sporta. Glava i stav su ti koji ga najviše je*u da postane ono ka čemu teži.
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 04-08-19, 12:25.

    Comment


    • Iako ga ne vole zbog laprdanja i ponasanja, a zapravo trolovanja kojim postize tacno ono sto zeli, ljudi ne mogu da ospore da je Colby vrhunski borac. Bice zanimljivo videti na mecu sa Usmanom ko ce koga da outwrestle-uje u verovatno punih 25 minuta. Opasno se zakuvalo u 170. Voleo bih da gledam Askrena protiv Tilla, ali on ce verovatno na Maiu. Obzirom da hoce da upare Masvidala i Edwadsa, ostaje nejasno s kim ce da rade Woodley, Till i Wonderboy, jer su se svi vec medjusobno borili.

      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      treba da promeni tim. on je bio sampion u rvanju ako se ne varam i to treba iskoristiti u mma, znaci na rusenju, rvanju i gnp treba raditi i uspece. ali ne sa Mirkom i tim timom.
      Trenirao je dzudo, ne rvanje, ali da, u rvanju ima najvise prostora za napredak. Tim nece menjati sigurno, bar ne za stalno, jer je to jedini ozbiljan tim u regionu, odlazio je vec na sparinge u druge timove.

      Comment




      • bio bolji Dare
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Trenirao je dzudo, ne rvanje, ali da, u rvanju ima najvise prostora za napredak. Tim nece menjati sigurno, bar ne za stalno, jer je to jedini ozbiljan tim u regionu, odlazio je vec na sparinge u druge timove.
          ali Mirko je kiker i ta ekipa nisu rvaci (jesu li?). On treba raditi na suprotnom, onime sto sam napiso jer je u tome dobar. odnosno trebao bi biti dobar kad to usavrsi.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            ali Mirko je kiker i ta ekipa nisu rvaci (jesu li?). On treba raditi na suprotnom, onime sto sam napiso jer je u tome dobar. odnosno trebao bi biti dobar kad to usavrsi.
            Mirko je sto se tice rvanja imao jedan od najboljih, ako ne i najbolji take down defense u ono vreme. Ofanzivno rvanje skoro da nije koristio. Imaju Satoshi Ishi-ja, olimpijskog pobednika u dzudou i Ante Deliju, koji je visine i gradje kao Nzechukwu i koji je pocetkom juna u PFL-u upravo na rvanje kontrolu iz gornje pozicije ostvario pobedu nad doduse nedoraslim i dosta manjim protivnikom, isto i Ishi. Opet to nije nivo koji Stosicu treba. Najbolji svetski tim za taj stil je AKA (DC, Khabib, Rockhold, Cain), mislim da bi oni Stosicu najvise odgovarali, daleko vise nego neki drugi timovi preko bare koji su na glasu.

            Najjaci je sudija koji je bodovao dve runde za Nzechukwu-a.
            Last edited by Дијаз; 04-08-19, 14:08.

            Comment


            • Nije rvanje nego džudo Darko. Prenizak je, to je prvo. Drugo, u zoni komfora je kod Cro Cop-a, treba mu mnogo više boljih partnera.

              Treba mu, uz dužnu poštovanje Stipeu Drvišu koji je legenda, bolji trener da mu vodi meč, treba mu raznovrsnija taktika, previše je bio stenut i jednodimenzionalan.

              KSW mu je prava mera, naravno da nije uopšte lako probiti se u KSW, ali velika je šansa i da će se KSW širiti, biće surovo popularan, verovatno popularniji nego u UFC jer njje kalibar za nešto veliko, i na kraju krajeva može da uzme veći keš.

              Ako se pokaže.

              Vidim Robokapu se ne žuri u UFC, a kad tamo ode, verovatno će im polomiti p većini. A i sada bi.

              Rakić je bio u pravu, prerano je Stošić uzeo meč i bolje bi mu bilo da malo više putuje. Cro Cop je legenda ali je jebeni egoista i njegovi "prankovi" i ostala sranja, previše su mu borci ušuškani i premalo ih je.

              Mora kampove da radi, možda da proba sa Ivanom što je menadžer Robu i Erku, da proba neku saradnju.

              Jer on ako nešto može može u prvoj rundi, bukvalno veća i upgrade-ovana verzija Vase Bakočevića.

              Previše je gledao njega i Džakića i uzdizao se u odnosu na tu boraniju, trenira u KBK Sindjeliću i u Zagrebu, premalo.

              Ako mu je stojka već favorit, mogao bi da ode malo na peglanje u Mike-ov gym gde Plazibat radi, malo da ga izlome, iako su kik boks i mma u stojci nebo i zemlja, dolaze i bolji od njega.

              Previše jednodimenzionalno, Rakić je stvarno mnogo bolji, mentalitetom.

              Comment


              • znao sam jednog sto sam pre gledao u ufc-u taj je iso odma u prvoj rundi na rusenje i gnp. to treba Stosic da radi. mislim da se taj plavi jaki zvao Matt Hughes. jeste naso sam ga.

                Matthew Allen Hughes (born October 13, 1973) is an American retired mixed martial artist with a background in wrestling. Widely considered among the greatest fighters in the history of MMA, he is a two-time UFC Welterweight Champion, UFC Hall of Fame inductee, and NJCAA Hall of Fame inductee. During his tenures in the Ultimate Fighting Championship, Hughes put together two separate six-fight winning streaks, defeated all the available opposition in the welterweight division, and defended the belt a then-record seven times. Hughes was inducted into the UFC Hall of Fame in May 2010 during the UFC Fan Expo in conjunction with UFC 114.

                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Opa oglasio se i Mirko malo iznerviran



                  Darko Stošić izgubio je u UFC borbi od Kenedija Nzečukvua na bodove posle tri runde, što je zabolelo Mirka Filipovića.

                  Dugo se Stošić spremao upravo u kampu Kro Kopa, a presudili su mu nedozvoljeni udarci u međunožje protivnika.

                  Bodovi su mu oduzeti i koštali su ga poraza, i to drugog u tri UFC nastupa. Moguće je da će ovo ugroziti dalje nastupe u UFC-u, a na kritike povodom nastupa odgovorio je Mirko.

                  Njegovo saopštenje prenosimo u celosti.

                  - Pozdrav svima! Evo da se i ja osvrnem na Darkovu borbu jer je i red, s obzirom koliko ‘stručnjaka’ i ‘znalaca’ je spominjalo moju dvoranu i pripreme u istoj. Kao prvo, Stole je sjajan lik i dobar čovek i drago mi je da mu mogu pomoći. Na isti način razmišljaju svi u dvorani, kao i Stipe koji mu je bio u uglu i koji s njim najviše radi - započeo je Mirko pa nastavio:

                  - Od čega se sastoji ta pomoć? Prvo, na raspolaganju mu je dvorana 0-24. (Garaža, kako neki kažu, ima 300 kvadrata i visinu od 4 metra, ali lepo je da ima ljudi za koje je to garaža. Kamo sreće da su svi tako uspešni poput njih i da su im garaže takve) - odbrusio je Mirko.

                  - Drugo, ima vrhunsku ekipu i za stand up i za parter. (Iši, inače olimpijski pobednik u džudu, Ante Delija, Tomislav Čikotić, Saša Milinković, Teodras Auštoklius, a tu sam i ja i još dolaze vrhunski rvači tokom svakih priprema.

                  - Treće, imamo odličan program i radi se zaista krvavo i teško, ali svako od nas je individua za sebe i svako u trening daje onoliko koliko može i koliko MISLI da treba, ali program se mora poštovati i NEMA preskakanja. Isto kao što se MORA slušati ugao, a ne raditi po svom i donositi svoje zaključke.

                  - Stole je odradio pasivnu borbu, ali je bio bolji u prvoj i trećoj rundi. Dve javne opomene su presudile.

                  - Je li MOGUĆE da neko misli da mu je Stipe rekao da udari tri puta u genitalije? Je l' MOGUĆE da neko misli da mu Stipe NIJE rekao da mora ići na prekid i dati sve od sebe u trećoj rundi jer će izgubiti zbog dve opomene? Stole to nije napravio, već je sam zaključio da ima dosta za pobedu.

                  - Pogrešio je jer nije slušao ugao, nije se do kraja pridržavao programa priprema. Zašto? Ne znam. Možda ga je mučilo skidanje kila, znam da mu je to teško padalo i strašno fizički iscrpljivalo. Uglavnom, svaka škola se plaća, a ona koja se ne plaća, ni ne vredi.

                  - Dobra stvar za Stoleta je što je mlad i što ima vremena. Neka izvuče pouke iz ovog poraza kao da je pobedio! A ovakve sparing partnere i ovako krvave treninge teško da će naći.

                  - I još nešto, ovo sve radim besplatno, jer volim Stoleta i želim mu pomoći, a to isto vredi i za ostale momke iz dvorane. Putovao sam iz Pule na svaki sparing, jer sam mu ja sparingovao, iako je to poslednja stvar koja mi treba, ali sam došao i odradio jer mi je drag i jer sam želeo da pomognem.

                  - I još se borio protiv levaka (poput mene). Nisam se mogao produžiti 10 cm, koliko je protivnik viši, ali smo odradili odlične sparinge - tvrdi Mirko i za kraj dodaje:

                  - Eto toliko. A svi koji misle da bolje znaju i imaju više iskustva, neka se jave i ponude Darku svoje usluge. A Darko, koji će ovo pročitati, neka ovo shvati kao dobronameran i prijateljski savet, jer ja mu želim sve najbolje i povremena promena trening kampa je dobra i poželjna jer se čovek ponekad zasiti iste dvorane, istih lica i svega ostalog, ali mora znati da mi radimo zajedno samo zadnjih 6 nedelja priprema, a 7. je putna. I da MORA doći u SOLIDNOJ formi na početak priprema, a ne zapušten. I da se na pripremama MORA gristi i slušati ugao na treningu, a onda to preneti u borbu - zaključio je Mirko.

                  Izvor: telegraf.rs
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • To se i videlo što kaže Mirko da je tip zapušten i da malo malo beži u Beograd da radi u KBK Sindjeliću. U deficitiu je sa inteligencijom, baš.

                    Naravno i Mirko egoista se osetio ugroženim pa javno prodao svog borca. Ništa neočekivano od tipa koji je toliki egoista. Trebao mu je to ranije reći.

                    Ipak je ovo do tima, nije Darko jedini glup lik koji se bavi ovik sportom, ali druge glupe tipove timovi nadziru i paze da znaju šta rade.

                    Tako da mu je najbolje da promeni isti.
                    Last edited by Cassius Clay; 07-08-19, 09:31.

                    Comment


                    • Kad smo kod Mirkovog tima, Ishii se borio u drugom kolu PFL-a i izgubio od Jareda Rosholta (ex UFC, otpusten uprkos solidnom skoru zbog dosadnog stila), ali ide dalje zbog pobede u prvom kolu. Delija nije mogao zbog povrede da se bori i ispao je.

                      Nocas je VS ponovo odbranila pojas. Moguce da ce raditi trilogiju sa Amandom.

                      Perry-ju je zesce stradao nos protiv Luque-a.

                      Oezdemir je dobio Latifija, taj mec je bio zanimljiv zbog Rakica. Posto su neke borbe iz top 10 ugovorene, verovatno ce Rakica upariti s nekim od njih dvojice.

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Oezdemir je dobio Latifija, taj mec je bio zanimljiv zbog Rakica. Posto su neke borbe iz top 10 ugovorene, verovatno ce Rakica upariti s nekim od njih dvojice.
                        Latifi se seli u tesku, izaziva Lewisa. Walkeru sredjuju Andersona, racunaju da ce da pojede koleno, a Reyes ima dogovoren fight s Weidmanom. Znaci, Oezdemir, Texeira ili Blahowicz. Smith je ipak previsoko.


                        Sledeci vikend je najveci fight godine, DC-Miocic 2. Da vidimo, da li ce Miocic da vrati pojas, da li ce DC-u ovo biti oprostajni fight ili ce odraditi trilogiju sa JJ? Poslednje zavisi od ishoda ove borbe.

                        Posle 3 godine se vraca Nate. Pauza je sigurno ostavila traga, bore se na 170, Pettis je u naletu nakon poslednje borbe.

                        Nakon vise od godinu dana vraca se Romero i to protiv mladog neporazenog Brazilca koji se suocavao sa slicnim optuzbama. Slika govori vise od reci.

                        Comment


                        • Hrabri Nugget u akciji.

                          Comment


                          • Miocic se revansirao DC-u TKO u 4. rundi i vratio pojas. Izjednacena borba, obojica su preziveli bombe u glavu, Miocic je u 4. poceo da udara u jetru i otvorilo mu se. DC kaze da je sam kriv za poraz jer nije slusao trenere, koji su mu govorili da vise rve, vec je hteo kao protiv Gustafsona da se nadmece na nogama.

                            Nate je mnogo ubedljivije nego sto se pretpostavljalo dobio Petisa, 2 godine bez borbe se nisu osetile. Posle meca je prozvao Masvidala, sto mu je jedini fight koji ima smisla u 170, sto zbog zarade, sto zbog kvaliteta ostalih top boraca u 170.

                            Costa je dobio Romera tesnom odlukom sudija, koja je mogla na obe strane i sad ceka pobednika Whittaker-Adesanya.

                            Comment


                            • Miocic je bas mnogo gresio tj bio jbno dosadno statican, meni muka bila. Msm vise je od muke promenio taktiku nego sto mu je palo na pamet. Nisam mogo da verujem lik koji je po metra veci, preterujem al veci si u pm i on tebe razbija direktima ?! Mrdni tu glavudzu levo desno izbegni nesto nije fora. Konacno se trgnuo letargije u 4. rundi, do tada sam mislio kako los mec.

                              Petis se opet sjebo prilikom udarca, slicno kao protiv Fergunsona.

                              Mogao je i Romero da ode sa pobedom sinoc, ali Costa cinimi se aktivniji/agresivniji il kako oni to vec gledaju pa posle presudjuju. Mada nakon polovine druge runde Costa je bas bio umoran, u prvoj rundu je bilo cisto da je dobio zbog broja udaraca koje je zadao i aktivnosti. Druga i treca runda je bila makljaza, ali obe runde su komotno mogle da idu na stranu Romera.

                              Comment


                              • Sledece opcije za Miocica su DC 3, Ngannou ili Jones ako skupi cojones da se okusa u teskoj. Dobar je Miocic, ali ne stoji da je goat teske. Dominaciju je ostvario u najlosijoj konkurenciji u istoriji divizije. A pre 7-8 godina ovakav Miocic bi u najboljem slucaju bio u top 5.

                                Darren Till prelazi u srednju i odmah ide na dobro rangiranog Gasteluma, koji je kao i Whittaker procvetao od prelaska u srednju. Videcemo da li ce isto biti i sa Tillom.

                                Comment

                                Working...
                                X