Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wonderboy je jedini koji moze da pobedi Usman-a.
    U tom mecu Usman nije ni veliki favorit.
    Ne bih mu tu dao vece sanse od 55%, znaci 55-45, Usman - Wonderboy.
    Sa Colby-em, mislim da u revansu ima jos vecu sansu Usman.
    Ponele su njega emocije u tom mecu, u nekim momentima nije radio metodicno.

    Comment


    • Ali Alexa Grasso... vec dugo sam zaljubljen u nju. Zapravo nju i Rose vise volim od bilo kog muskog borca, ukljucujuci i Izzy-a i Whittakera.
      Kakvo srce i kakav predivan boks ima.
      Ima jedan od najboljih boksa u celom UFC-u (ukljucujuci i muskarce)

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Wonderboy je jedini koji moze da pobedi Usman-a.
        U tom mecu Usman nije ni veliki favorit.
        Ne bih mu tu dao vece sanse od 55%, znaci 55-45, Usman - Wonderboy.
        Sa Colby-em, mislim da u revansu ima jos vecu sansu Usman.
        Ponele su njega emocije u tom mecu, u nekim momentima nije radio metodicno.
        Ima Usman tu dosta alata. Mnogo je jači, a sigurno neće ići da boksuje sa njim. Na žicu ili na zemlju i "ramenanje" do 25. minute.
        Osim što je najkompletniji u kategoriji Usman je i najinteligentniji borac u kategoriji.
        Da nije tog prvog meča ovo bi bio ozbiljan lov na Khabiba.

        Comment


        • ko je gledao uzivo na novoj nije mogao do kraja pogledati zbog "jutarnjeg"
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Nerealno [emoji23]

            Comment


            • Teski amaterizam.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Wonderboy je jedini koji moze da pobedi Usman-a.
                U tom mecu Usman nije ni veliki favorit.
                Ne bih mu tu dao vece sanse od 55%, znaci 55-45, Usman - Wonderboy.
                Sa Colby-em, mislim da u revansu ima jos vecu sansu Usman.
                Ponele su njega emocije u tom mecu, u nekim momentima nije radio metodicno.
                Ne vidim drugi scenario osim wrestlefucka Usmana, kao sto si i rekao prepametan je Usman.
                Woodley je prilicno lako drzao Wonderboya u parteru, jednostavno ne vidim scenario u kom Usman ne bi. Ne bi bio striking fight, nije Usman glup, i po meni je Wonderboy najbolji striker u UFCu, ili bar TOP3.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Nego, primjetiste li vi onu glupost sa novim kamerama i fazonima da prenos izgleda kao igrica za PS4/PS5... Kada su skontali da nikada (narednih 20 godina) neće postići prirodne, pokrete u igricama onda su odlučili da nam realnost približe svijetu igrica.
                  Meni prilično odvratno [emoji2961]

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Nego, primjetiste li vi onu glupost sa novim kamerama i fazonima da prenos izgleda kao igrica za PS4/PS5... Kada su skontali da nikada (narednih 20 godina) neće postići prirodne, pokrete u igricama onda su odlučili da nam realnost približe svijetu igrica.
                    Meni prilično odvratno [emoji2961]
                    Ne znam jos sta da mislim o tome.


                    Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Ne vidim drugi scenario osim wrestlefucka Usmana, kao sto si i rekao prepametan je Usman.
                    Woodley je prilicno lako drzao Wonderboya u parteru, jednostavno ne vidim scenario u kom Usman ne bi. Ne bi bio striking fight, nije Usman glup, i po meni je Wonderboy najbolji striker u UFCu, ili bar TOP3.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Originally posted by forum1nick View Post
                    Ima Usman tu dosta alata. Mnogo je jači, a sigurno neće ići da boksuje sa njim. Na žicu ili na zemlju i "ramenanje" do 25. minute.
                    Osim što je najkompletniji u kategoriji Usman je i najinteligentniji borac u kategoriji.
                    Da nije tog prvog meča ovo bi bio ozbiljan lov na Khabiba.
                    Usman je pametan, ali nije pametniji od Wonderboy-a. Iskreno mislim da osim Jones-a i GSP-a, niko nije pametniji od Wonderboy-a, u oktagonu.
                    Usman-ov striking nije los, ali ne radi on sa sprint ulazima. Wonderboy ima najbolji range managament u celom UFC-u, i najbolji takedown defense. S obzirom da je retko kog su vise puta pokusali da obore, a nisu uspevali.
                    Predobro se krece. To sto ga je Woodley uhvatio par puta je zato sto je to bio ONAJ Woodley,koji nema veze sa onim. Dovoljno je da im se porede tela. Woodley je pre 4 godine bio najeksploziviniji borac u celom UFC-u. Nije to bio isti borac koji se borio protiv Usmana. Protiv Usman-a telo je i pre meca izgledalo umorno, videla se nema svezine, misici splasnuti, telo isto kao i na merenju (nista mu se nije povratio volumen za 2 dana)... nije imao one titanijumske misice. Godine stignu uvek, a on se oslanjao na fizikalije, plus sva ona glupiranja sa repom.

                    Nema Usman taj sprint ulaz kao Woodley da moze da ugrozi taj footwoork Wonderboy-a. I to je cak Woodley-u uspeli samo 2,3 puta u 10 rundi. A taj Woodley-ev sprint switch je u jednom momentu bio mozda najjace oruzje u UFC-u.
                    Ne kazem da je favorit Wonderboy, ali ima ozbiljne sanse, najvece od svih ostalih. I nemoj da mislite da Usman-ov jab moze jednom da prodje protiv Wonderboy-a. Wonderboy je another level.
                    To bi bio prezanimljiv mec.
                    Ima je Usman problema i sa Masvidal-om kako da skrati distancu. I to je bio Masvidal bio na 6days notice-u.
                    I da, odgledajte mec Wonderboy-a i Masvidala, da vidite da je tu ceo level, ako ne i vise u striking-u. Wonderboy je skolovao Masvidala.

                    Nece biti Usmanu isto da ulazi u clinch sa Wonderboy-om kao sa Masvidal-om. Masvidal ima blago thai stance (sto je super za njegove reflekse), ali thai stance nije mnogo dobar za backward kretnju. Wonderboy je karate-taekwondo maestro, ciju je kretnju razvio za mma uslove. A niko ne moze da ima taj forward-backward footwork kao karatisti i taekwondo. S tim sto je Wonderboy radio i boks i kik-bosk (valjda je bio neki sampion), pa ima i pivot kretnju u stranu.
                    I to mnogo dobro. I to mnogo tecno i lepo radi, u flow-u spaja sa karate forward-bacwkard. Bolji je u pivot kretnji cak i od Adesanya-e.
                    Last edited by Busby Babe; 20-02-21, 14:42.

                    Comment




                    • valja li ovaj ksw nesto? cija je to promocija?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Poljska. Problem im je manje tržište, a samim tim i slabija platežna moć, pa pod ugovorom imaju malo boraca.
                        2 borbe i u 3. se titula može napasti

                        Comment


                        • Niko ne komentarise pobedu Rakica. Kad mu je next fight i sa kim?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Niko ne komentarise pobedu Rakica. Kad mu je next fight i sa kim?
                            Odradio je pametno i koliko mu je trebalo za pobedu.
                            Next fight tek treba da se dogovori, verovatno s pobednikom Prochazka-Reyes.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Odradio je pametno i koliko mu je trebalo za pobedu.
                              Next fight tek treba da se dogovori, verovatno s pobednikom Prochazka-Reyes.
                              znaci jos ne napada pojas...
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                znaci jos ne napada pojas...
                                Nakon sto je Jan dobio Adesanju, prvi kontender je Glover, koji je zasluzio najvise, i da se Adesanja nije odlucio okusati u kategoriju vise, on bi bio sledeci. Ali sada i Jan i Dana White su potvrdili da je Glover sledeci.

                                Rakic je odradio pametnu borbu, nije forsirao zestoke razmene sa Santosom, i dobio ga prilicno lako. Verujem da je Rakicev sledeci protivnik Reyes/Prochazka, i da nakon toga pobednik ide na pobednik izmedju Glovera/Jana za titulu.

                                Comment

                                Working...
                                X