Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cica mica i gotova prica... izbambusao ga jbt, ocekivao sam da izdrzi barem rundu, al nista

    Cowboy gospodin i u porazu

    Comment


    • Jeftino si se prodao Kaouboju mnogo jeftino. Mada mozda i nije, ko zna koliko se primilo kesha ispod stola. AL no dobro, naicice i borac koji ce da uzvrati udarac. A nekad su optuzivali PRIDE da namesta meceve, tamo se namestalo da bi zabavila publika i znalo se sta je sta, a ovde ti prodaju blockbuster a dobijes ospice dok gledas ovaj nekvalitet.

      Comment


      • Brate Proto znalo se to, Conor da bi se vratio a matori Cowboy da bi konačno uzeo dobar keš. To je cela priča.

        Comment


        • A zao mi coveka, barem je Cowboy poznat kao neko ko ce se "pobit" u ringu tj oktagonu, al no dobro mozda bi i ja tako uradio na kraju karijere. Samo ga Herb Dean zajebo sto nije odmah prekinuo mec, nego popi covek vise batina nego sto je planirao.

          Comment


          • Ja sam čuo još pre za ovo. Jbg čovek je veteran a nije se Bog zna kako naplatio. A uvek je najbitnije kako se privodi kraju karijera.

            Comment


            • Izljubi se i izgrli Conor sa Donaldom i sa njegovom babom koja je dosla da cestita unuku pare i da zahvali Conoru sto je obezbijedio njenog unuka.

              Nevjerovatno koliko se ljudi i dalje loze na UFC...

              Comment


              • Mesecima unazad se vec pricalo...
                Originally posted by Дијаз View Post
                Pocele su spekulacije da Cowboy "nece zapinjati".
                Previse je novca u igri od buducih fightova da bi rizikovali pustanjem mezimca u real fight. Herb Dean je namerno pustio da pojacaju utisak da nije fake. Dovoljno za prodju kod casual fanova.

                Comment


                • U subotu stole beton
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Oleynik nastavio da submituje, posle meca ga je izazvao Werdum. Holly rutinski i koliko joj je trebalo, Ferreira je posle nekoliko nezgodnih nerangiranih protivnika uspesno iskoristio priliku protiv nekog imena. Camur je bio solidan za prvi mec, mada ima mnogo prostora za napredak.
                    Za vikend Blaydes-Junior, ako izgubi mozda i poslednja borba Cigana. Zajedno s Blaydesom u kampu, prvi put u Americi se spremao i Stosic, trebalo bi da se vidi razlika u odnosu na pre protiv momka koji debituje.

                    Comment


                    • Event je bio bolji nego prethodni, Curtis kao mladja verzija Caina lako protiv Juniora. Najsmesniji detalj DC koji ceka trilogiju s Stipom radi oktagon intervju, a Curtis trazi title shot. I da ne bude DC-Stipe 3, pobednik Ngannou-Rozenstruik je blizi mecu za titulu, tim pre sto je Curtis dvaput gubio od Ngannou-a.
                      Chiesa pobedio RDA i prozvao Colby-ja.
                      Stosic je izgubio od Hilla, i dalje mislim da ima kvalitet za UFC, ali kao da ima mentalnu blokadu slicno kao Velickovic, koji mu je bio u korneru.

                      Comment


                      • Odlicna bacanja Stosica kolko ono puta 3-4? Ali nema pojma ground 'n pound. Ne znam zasto na tome nije radio? Nije on za stojku sa kratkim rukama.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • 6 obaranja ukupno, ali nije uspevao da ga zadrzi osim u trecoj, odlicno ustaje onaj lik, videlo se i u prethodnim mecevima. Mislim da ga je trema savladala.
                          Cyborg je u debiju osvojila pojas u Bellatoru, TKO protiv Julia-e Budd.
                          Last edited by Дијаз; 26-01-20, 12:06.

                          Comment


                          • I sta ce sad Stole? Kraj UFC avanture?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Fedorov ucenik je zasluzeno dobio priliku da osveti ucitelja u borbi za 205 pojas. Medjutim, Bader je od prelaska u Bellator jedna druga vrsta zivotinje.

                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              I sta ce sad Stole? Kraj UFC avanture?
                              Ne znam, videcemo. Veci problem od poraza je sto je malo pokazao u poslednje dve borbe. I van UFC-a ima dobre opcije, PFL turnirskim sistemom i nagradnim fondom privlaci sve bolja imena. Prosle godine je njegova kategorija imala dosta jak roster.

                              Comment


                              • Jones v Reyes, koje su predikcije? Ima li sanse da Jones padne Reyes je ubica do sada

                                Comment

                                Working...
                                X