Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da izvuko se iz par ozbiljnih situacija...Auuuu kakav mec Max vs Ortega Max je na drugom nivou sto se tice stojke prvi put da sam video da Ortega pomalo i panicno pokusava da rusi protivnika i to posle samo 3-4 min borbe,u trecoj rundi se Ortega ozbiljno ispucao prvih par min u tu sam video da je kraj jednostavno primio je previse udaraca tokom meca ali svaka cast za SRCE bukvalno moras da ga ugasis da bi stao odavno nisam gledao tako prebijenog borca koji gura napred Tony je vec prozvao Maxa ako Khabib opet bude odlagao mec ja licno jedva cekam da Max ode kategoriju gore i bas mec protiv Fergusona bi voleo da gledam mislim da bi to bilo 5 rundi kakve nismo mozda i nikad gledali u ovom sportu...sto se tice Valentine ocekivano jednostavno klasa iznad Joanne malo na trenutke i dosadan mec...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Israel Adesanya dobio, meni je to bio najbitniji mec eventa.

      Nece se verovatno super provesti protiv Vitakera, Romera, Vajdmena i Rokholda, ali je stvarno super uzbudljiv za gledanje.

      Neka mešavina Remy Bonjaskog i Jon Jonesa...
      Dobar je Israel, bas uzbudljiv za gledanje. Nekako uziva dok se bori. Prica se da ce se boriti protiv Andersona Silve, zanimljvo bi to bilo.

      Nego, Gustafson vs. Jones, sta mislite? Imam neki cudan osecaj da ovo Gustafson dobija.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Dobar je Israel, bas uzbudljiv za gledanje. Nekako uziva dok se bori. Prica se da ce se boriti protiv Andersona Silve, zanimljvo bi to bilo.
        Atraktivan borac, ali je vrhunski glupo sto hoce da ga poguraju ka tituli preko penzionisane legende, jer bi ga skoro svi iz top 5 usrali od batina.

        Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Nego, Gustafson vs. Jones, sta mislite? Imam neki cudan osecaj da ovo Gustafson dobija.
        GOATtm opet pozitivan na doping. Zbog njega se ceo event pomera u LA.

        Comment


        • Da jer su u Nevadi strožiji. Pička je Jon Jones.

          Comment


          • UFC je sprdnja postala sa njim, lik 3 puta pao na doping testovima, a promovisu ga najvise, a pri tom je najveca smradina od coveka

            Comment


            • Dobri mečevi ovog vikenda. Čekao sam na Usmana 3 ipo godine i evo ga postao šampion. Fenomenalan uspeh fenomenalna pobeda. Domintantan je bio svih 5 rundi, Podsetio me je jako na Rafaela Dos Anjosa kad je izdominirao Pettisa pre par godina. Samo što je ovo bio Woodley a ne Pettis tako da je ova pobeda na ovakav način još neverovatnija.

              Jonesa nećuda komentarišem, ne slažem se da uopšte treba da bude u ovom sportu posle svega što se dogodilo sa tim doping testovima. Prodaje maglu i nastaviće to da radi kako bi samog sebe opravdao jer je l' te on ne možea da ne bude u pravu.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Jos malo i krece moto GP i F1 pa da ozivimo i ovu temu

                Bilo je dosta dobrih meceva u zadnjih par meseci Cain najvece razocarenje mislio sam da ce bar izdrzati jednu rundu sa Francisom ali dobro imao je dugu pauzu i manje vise to je ocekivano sto se tice UFC 235 svaka cast Usmanu da me je neko pitao pre meca reko bi da ce mozda uspeti jednu rundu da rusi Wudlija ali odradio je odlican posao i bio spreman ko zivotinja a Jons se bukvalno igrao posle prve runde mi bilo krivo sto sam ustao u 4h da gledam event...
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Izgleda da je Khabib penzionisao Konora

                  Mada, meni ovaj oprostaj i penzionisanje deluju fejk

                  Comment


                  • Konor bi se vratio, al' nema na koga
                    Khabiba? Fergusona?

                    Comment


                    • Blizi se sjajan event UFC 236 13.04.2019
                      Israel Adesanya vs. Kelvin Gastelum za privremeni pojas i prvog izazivaca kada se oporavi Whitaker a pre toga borba za prvog izazivaca Khabiba i privremenog prvaka izmedju Dustina Poiriera i Maxa Hollowaya ,Khabib je vec najavio da bi voleo da to bude Max i da se bore u Abu dabiju e sad dal ce dana pustiti tako bitan mec van USA videcemo mada arapski dolari mogu da mu pomognu kod odluke ja se ipak nadam da dobija Porier ali bice svakako to ozbiljan mec sa mnogo dobrih razmena...
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Zaslužen poraz Darka. Očajna kondicija i gameplan.

                        Comment


                        • Raaaaaaaaakićććć kakvo uspavljivanje

                          Comment


                          • Gustafson se penzionisao nakon jednog od najlosijih meceva u karijeri. Mlad napusta sport, neki u tim godinama tek ulaze u prajm.
                            Rakic se probija strahovitom brzinom, sto zbog svog kvaliteta, sto zbog nedostatka kvaliteta u diviziji, u kojoj su poslednja dva izazivaca borci koji su se do juce borili u nizoj diviziji. Gustafsonovo povlacenje mu dosta olaksava put ka mecu za titulu do koga ga dele dve pobede. Sledeci po meri bi mu bio Ozdemir koga je i sam prizeljkivao ili mozda pobednik Rokhold-Blahovic.

                            Comment


                            • U nedelju ujutro je UFC 239. I dok je ishod glavne borbe prilicno izvestan, daleko zanimljivije za pracenje ce biti ostale borbe. Masvidal-Askren, navijam za ludog Horhea, mada deluje da lezi cupavom trolu i vrlo moguce da ce ga ovaj jahati 3 runde. Rokhold debituje u LHW protiv Blahovica, trebalo bi da njegov i Vajdmanov prelazak uz svezu krv u vidu par mladjih boraca ucine diviziju zanimljivijom. Posle dosta vremena nastupice i Gilbert Melendez.

                              Comment


                              • Cini mi se da Askren dobija ovo, osim ako ga Horhe ne nokautira u prvoj. Ici ce Askren odmah na takedown sigurno.

                                Jon Jones ulazi nesto laksi na ovaj mec, ne znam da li je to pravi potez. Santos je fizicki prejak, prava nokaut masina. Ali opet isto, nema ground game, ako ne uradi nista u prvoj lagano ga Jones privodi kraju.

                                Comment

                                Working...
                                X