Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UFC je bas izabrao trenutak da upari republikanca Colby-ja i Woodley-ja, koji u svemu vidi rasizam. Colby je najgori moguci matchup za Woodley-ja, koji odavno nije pokazao svoj KO power. Bio sam malo skeptican kako ce Colby izgledati, jer mu je prvi fight otkad je otisao iz ATT.
    Chimaev je definitivno real deal i to ne kazem zbog brzog KO, koji cesto ne moraju nista da znace, videlo se u proslosti dosta puta. Sledecu verovatno radi uskoro protiv Maia-e, s kojim mozda nece hteti na pod, pa ce se bolje videti kakve su mu udaracke tehnike.
    Johny Walker se vratio pobedom posle 2 poraza, mada me nije impresionirao, moglo je sve da ode u suprotnom smeru i mislim da je za klasu ispod najboljih u diviziji.

    Comment


    • Michael Chandler je potpisao za UFC i bice backup za Nurmagomedov-Gaethje. On je potencijalno dosta tezak matchup za Khabiba, odlcino rvanje, solidno udaranje, brutalna kondicija.

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        UFC je bas izabrao trenutak da upari republikanca Colby-ja i Woodley-ja, koji u svemu vidi rasizam. Colby je najgori moguci matchup za Woodley-ja, koji odavno nije pokazao svoj KO power. Bio sam malo skeptican kako ce Colby izgledati, jer mu je prvi fight otkad je otisao iz ATT.
        Mislim da je 90% ljudi znalo da će ovo baš ovako završiti. Woodley najbolje da promjeni promociju. UFC mu nikada neće dati veće pare, a on više nema ni teorijske šanse za pojas koji je već imao.
        Originally posted by Дијаз View Post
        Chimaev je definitivno real deal i to ne kazem zbog brzog KO, koji cesto ne moraju nista da znace, videlo se u proslosti dosta puta. Sledecu verovatno radi uskoro protiv Maia-e, s kojim mozda nece hteti na pod, pa ce se bolje videti kakve su mu udaracke tehnike.
        Ovdje je Dena namirisao ozbiljne pare i Maia mu sada dođe kao tester. Nikako ne volim kada se legende tako tretiraju, a naravno same su krivi što dolaze u tu poziciju poslje 30-40-50... UFC borbi.
        Chimaev će to riješiti jer je mnogo brži, a da li će ići u parter sa Majom to samo zavisi sa li je toliko lud da želi da se dokazuje više nego je potrebno. Mladost lidost.

        Walker, baš tako klasa ispod. I danas je bio gotov spasilo ga je što se nije borio sa malo inteligentnijim protivnikom.
        Generalno mi nije jasno zašto neko, kada ima protivnika u nokdaunu, ide na gušenje ili poluge, a da pri tome nije lično Khabib. Ovo je dodatno nejasno kako kategorije idu na gore gdje je snaga udarca veća, a završnica teža.

        Comment


        • U koliko h Costa Adesanya

          Comment


          • Pre 6 nece.
            Inace mislim da ce Adesanya ovo ubedljivo dobiti. Costa ima sansu ako mu od pocetka napadne noge i batali jurenje KO.

            Comment


            • Ma odvaliće mu glavu Costa. Neće imati Adesanya gde da pobegne niti ga može ugasiti.

              Comment


              • Costa uzima previse dobar djus da bi se tek tako umorio, a Adesanya ga ne moze nokautirati osim ako ne legne udarac na bradu kao protiv Whittakera. Ovo je na Costi da izgubi, jos kad vidis kakav cut ima, covek je LHW u najmanju ruku slicno kao i romero.

                Comment


                • По мени овдје ће одлучити тактика коју је Коста припремио. Коста нападач, Адесања контраш. Ако свако буде радио свој посао Адесања је фаворит.
                  Проблеми за Адесању настају када противник не крене напријед, као Ромеро што је урадио. Тада Адесања није тако убојит. Ромеро проблем је био што он једнако није ништа урадио.
                  Е сада, за Косту кажу да је већа звијер и да га је немогуће обуздати да не крене напријед. Зато... контра и Адесања који је много бржи, а отклон главе и предуге руке га чине довољно безбједним и за бруталне нападе. Јетра је ипак у домету тешке артиљерије.

                  Адесања свакако има ударац за нокаут. Витакер је пао из полуударца руком. О ножним техникана не треба ни говорити обзиром на његов базни спорт.

                  Comment


                  • Ma onaj udarac je seo Whittakeru na bradu, noge otkazale, msm da bi svakog oborio sa nogu iako ga ti nazivas polu-udarac.

                    Comment


                    • Costa je on gear bez dileme.

                      Samo posle onoga što sam video u Romero vs Costa, ovu anabolički zver da bi neko ugasio moraće više puta čisto da ga pokosi.

                      On će krenuti Adesanyi da otkine glavu makar to značilo i da mu ovaj sedne kontru. Jednostavno je tip ogroman i to može primiti, a kad ga prikuca jednom, mislim da će ga prekinuti na pola.

                      Poštujem ja i tehniku i sve, ali ovo je nadjusirana zver.

                      Costa ide od starta da ga ubije to sam siguran da nikakve taktike neće biti. Ako ode na teren taktike Adesanya će ga dobiti. On ide na sirov armagedon, borbu do smrti, ko može više štete da primi, a s obzirom da je vidno jači, zabetoniraće Adesanyu.

                      Ja obično u svim sportovima dajem uvek prednost tehnici pa i u borbama, sem u ovom slučaju.
                      Last edited by Cassius Clay; 26-09-20, 16:43.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ma onaj udarac je seo Whittakeru na bradu, noge otkazale, msm da bi svakog oborio sa nogu iako ga ti nazivas polu-udarac.
                        Оно свакако није био комплетан ударац што и јесте одлика контраша, користе енергију коју доноси противник. Витакер се нашао и преблизу на дијелу гдје тијело Адесање још не предаје пуну енергију. Хоћу рећи да он може и знатно јаче да удари, али приоритет му је свакако прецизност.
                        Тај ударац у врх браде о коме говориш је уствари други у низу. Ако вратиш успорено видјећеш да је и онај први већ био довољан за рушење. Други га је угасио

                        Comment


                        • Hoce li ostati neki ludak veceras da gleda Adesanju i Kostu?
                          Jel veceras uopste?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Costa je on gear bez dileme.

                            Samo posle onoga što sam video u Romero vs Costa, ovu anabolički zver da bi neko ugasio moraće više puta čisto da ga pokosi.

                            On će krenuti Adesanyi da otkine glavu makar to značilo i da mu ovaj sedne kontru. Jednostavno je tip ogroman i to može primiti, a kad ga prikuca jednom, mislim da će ga prekinuti na pola.

                            Poštujem ja i tehniku i sve, ali ovo je nadjusirana zver.

                            Costa ide od starta da ga ubije to sam siguran da nikakve taktike neće biti. Ako ode na teren taktike Adesanya će ga dobiti. On ide na sirov armagedon, borbu do smrti, ko može više štete da primi, a s obzirom da je vidno jači, zabetoniraće Adesanyu.

                            Ja obično u svim sportovima dajem uvek prednost tehnici pa i u borbama, sem u ovom slučaju.
                            Bas nece Uki moj.... Videces, nije on bas toliko glup. Ako krene da mu otkine glavu i od samog starta ako nasrne kao zivotinja - najebao je. Zna to i on a i ulog je ogroman, tako da bice to nesto oprezniji fajt - videces.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja mislim da je najebao ako ne nasrne i ako krene sa njim da se nadmudruje

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Ja mislim da je najebao ako ne nasrne i ako krene sa njim da se nadmudruje
                                Nikada se nije Kosta sastao sa nekim ko ima takav rad nogu i ko ume tako dobro da izbegne udarac kao sto to radi Adesanja. Videli smo u njegovim dosadasnjim mecevima da ume i te kako da podnese udarac (Kosta) i da ga to ne obeshrabri, ali je on jednostavno tenk. Koji gura napred do iznemoglosti, Povuce se samo u koliko oseti da udarac koji mu je upucen moze da ga uzdrma. I to je povlacenje na sekund-dve pa opet napred. Snaga je neverovatna, pa cak sam neku statistiku gledao i preciznost udaraca mu je na vrhunskom nivou. Medjutim ne zaboravi on je za ovaj mec izgubio na kilazi, i to moze da znaci.
                                A ovaj ce ga samo cekati. Opasan je to kontras, znaci takve zamke i mamce pravi lik da nije zdravo. Obicno nasednu i zalete se - dovidjenja cao. Po mom misljenju Adesanja favorit, medjutim svasta moze da se desi. Jer Kosta je zivotinja kakva se retko vidja. Taj ubilacki instinkt odavno nisam video....

                                Jos zacin svemu dodatno daje animozitet medju njima. Bez obzira da li je odglumljen - soua radi, ili je stvaran - to samo tako podgreva uzavrelu atmosferu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X