Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Su pokrali Barbozu, jezivo... sta kazu strucnjaci?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pripremaju za treći meč. ;)

      Comment


      • Nema disanja za Poiriera ;)

        Comment


        • Hvala, doviđenja.
          Poirier neozbiljan ispao. Šanse nikakve.
          Još Ferguson ostaje i Game Over.

          Comment


          • Slab,kad ga je pukao trebao je ici na sve i nista..Kabib jbn rvac..i ovaj MMA su smorili

            Evo zaplakao lik..jbga...
            Last edited by LosmiSK; 07-09-19, 22:51.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Khabib klasa iznad svih u rvanju,Porier je mogao vec u prvoj rundi da tapka spasla ga zica nije imao dobar hvat Khabib ocekivao sam mnogo vise od Poriera i najvise me je iznenadilo da se onoliko kretao uz zicu gde je Khabib najopasniji sa druge strane Dagestanac ga nije ni malo podcenio i odradio je vrhunski mec po meni mnogo bolji nego protiv Conora i Jakinte ostali su mu jos Ferguson i Pereira i moze u penziju kao GOAT
              Barboza po meni ozbiljno pokraden
              UFC 244 glavna borba Masvidal i Diaz nisu mogli da se dogovore Colbi i Usman ko zna dal ce do tog meca i doci navodno je Usman trazio razne uslove i UFC je odustao od tog meca za Njujork...
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Malo sambio razocaran tucom,Kabib je radio svoje i udavio ga...nekako mi deluje da protivnik nije imao snage da ga zavrsi dva puta kad je mogao..zato je i plakao verovatno..prvi put mu je falilo mu.a, a drugi put snage..

                Onog brata su tako pokrali da je ono jezivo....mada realno ne znam kako se racuna,ako seracuna po rundamaonda je greska rekao bih,madaje bio neaktivan u zadnjoj,rekao bih da nije dobio dobre savete iz ugla kada su mu rekli da ima sigurnih 2-0
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Meni je sama ideja da pobednik Poirier-Max radi protiv Habiba bila bezveze, sto zbog razlike u kvalitetu i loseg matchupa, sto zbog toga sto su fight dogovorili dok je Ferguson bio u problemima, a zasluzio je vise nego bilo ko. Posle meca celavi je jos jednom pokazao koliko ne zeli Fergusona kao sampiona, kaze da je Ferguson sledeci, ali ako ne bude mogao iz nekog razloga, organizovace rematch Habib-Mcgregor Sam fight je isao ocekivano. Potencijalno tezi matchupovi su mu jedinoi Gaethje i Lee.

                  Bekan kao da nije dosao dovoljno fizicki spreman, nedostajalo je prepoznatljive agresivnosti, Mahacev je pobedio pametnim gameplanom protiv neugodnog protivnika. Tuhugov je rekao bih pokraden, sigurno je uzeo dve runde, ali bodovne sudije su cudo. Njega kad gledas na treninzima izgleda kao ninja, ali u oktagonu se vidi samo deo toga. Blades je upisao jos jednu sigurnu pobedu, sad bi bilo zanimljivo da mu daju Juniora.

                  Jutros je bio i Bellator, borili su se Bader i Kongo za pojas, Bader je dominirao prvu rundu do prekida zbog prsta u oko.

                  U subotu je u FN u Rusiji nastupio neki nas lik protiv njihove zvezde Mineeva, izgubio u prvoj rundi.
                  Last edited by Дијаз; 08-09-19, 12:56.

                  Comment


                  • Odlicno, baci uvek o tome nesto. I najavi kad bude na fight klubu nesto Hvala na analizi Dijaz
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dzoni gp View Post
                      Khabib klasa iznad svih u rvanju,
                      Ja bih dodao 2 klase ;)
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by dzoni gp View Post
                        Ferguson i Pereira i moze u penziju kao GOAT
                        Fergusona i ja priželjkujem, ali realno je da tek on nema čime završiti Khabiba. Ako su Conor i Poirier i imali maljeve u šakama Ferguson to nema. Jeste bolji u parteru, ali nisam siguran da bi imao snage da uguši Khabiba sve i kada bi mu se ovaj pokazno namjestio, a neće. Možda neka poluga, ali i tu samo kombinacija da mu nogama izvlači lakat, a Khabib nije početnik da bi mu to dozvolio. Ferguson ima kardio, ali i tu je u najboljem slučaju jednak Khabibu.
                        Ono što sigurno nećemo gledati je da Ferguson na nogam masakrira Khabiba, kao što je to radio u svojih zadnjih par završnica. Šanse za pobjedu, pa 10%.

                        Originally posted by LosmiSK View Post
                        Malo sambio razocaran tucom,Kabib je radio svoje i udavio ga...nekako mi deluje da protivnik nije imao snage da ga zavrsi dva puta kad je mogao..zato je i plakao verovatno..prvi put mu je falilo mu.a, a drugi put snage..
                        Moram biti iskren da ja te prilike za završnicu nisam vidio. Jedan udarac sa nogu nije ni blizu dovoljnog bio, a za ono gušenje Poirier jednostavno nije dovoljno duboko ušao rukom. Ima i suviše mišićave ruke pa otežava zahvat.

                        Neko pomenu da Dena Vajt ne želi Fergusona za šampiona. Da, istina, ali jednako ne želi ni Khabiba
                        Dva su način da to promjeni.
                        Prvi je da masno plati nekoga iz više kategorije da spušta kategoriju, ali i to bi moglo da mu završi jednako jer sa kilogramima odlazi i snaga.
                        Drugi je da nagovori nekog top hrvača, olimpijskog, da uđe u UFC. Tada Khabib gubi svoju prednost, a realno udarački je čisti prosjek kategorije, a možda i malo ispod.
                        Last edited by forum1nick; 08-09-19, 16:31.

                        Comment


                        • Najbrutalnija stvar ikada

                          Comment


                          • K-1 najbolji borilacki sport svih vremena i najbolje borbe. Ovaj UFC je goli kurac... tolike pare u igri, drama kao u WWE, a borbe uspavanke. Nemoj neko odavde da mi kaze da mu je interesantno da gleda kako se dva idiota valjaju i kotrljaju po podu dok jedan drugome guraju glavu u prkno...

                            Comment


                            • Koliko je nesto zanimljivo ili ne, zavisi od toga ko posmatra i koliko razume sport. Ko je najjaci, vidimo po tome koliko sampiona dolazi iz kikboksa, a koliko iz 'valjanja po podu'. Ono sto je tacno je da u UFC ima mnogo smor borbi, da se povecava procenat meceva bez prekida, da je prisutan pad kvaliteta rostera, jer u promociju ulazi i kurta i murta. U Pride-u su pravila dozvoljavala vise brutalnosti, dodeljivale su se opomene za manjak aktivnosti, nije se tolerisalo smaranje nabijanjem u zicu/konopce i samo lezanjem na protivniku.

                              Comment


                              • Složio bih se da je K-1 bio ljepši za gledanje, ali to je i logično obzirom da se radi o isključivo udaračkom sportu.
                                Što se kvaliteta boraca tiče tu UFC danas nema konkurenciju do pozicije Top 3 po kategorijama. Ovo dole ispod i oni su počeli primati i kurtu i murtu.
                                Ja ne znam zbog čega je ovako jer je poznato da borci u UFC i ne zarađuju tako mnogo, a skoro da nemaju pravo na sponzorske ugovore. Nemojte samo pominjati Conora jer je on izuzetak.

                                Comment

                                Working...
                                X