Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Konorovoj glavi žive samo $, a jasno mu je da je e Habib najbolji put kako će stići do njih.
    Važno je da i Dena Vajt dijeli njegovo viđenje na svijet. [emoji3525]

    Comment


    • Originally posted by forum1nick View Post
      U Konorovoj glavi žive samo $, a jasno mu je da je e Habib najbolji put kako će stići do njih.
      Važno je da i Dena Vajt dijeli njegovo viđenje na svijet. [emoji3525]
      Odgledao sam svaki njegov intervju pred borbu, drugi je ovo covjek, promenjen je dosta, nema mnogo trash talka, postuje protivnike, generalno grown up man. Jedino kad mu spomnu Kabiba izvire to iz njega, gonice ga taj poraz dok je ziv. Izgleda spremno, koncentrisano, motivisano da izdominira diviziju kad nema Kabiba sada.

      Ovo ne radi zbog para, moje mislenje. Dovoljno ih je sakupio, ima preko 5-6 biznisa, nije glavni motiv novac sada. On zeli da na bilo koji nacin privuce Kabiba na rematch, da osveti poraz, iako su mu male sanse, i da Kabib prihvati, a iako prihvati.

      Comment


      • Zna Konor da mu je protiv Habiba zagarantovano davljenje, poniženje, ali $ koji mu se vrte u glavi potiruju sve pa čak i još jedan debakl u sudaru sa Dagestancem.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment




        • Apsolutno drugi Conor je ovo. Ko je gledao sve pres konferencije pre ove zna o cemu pricam. I stvarno je osvezavajuce ovo videti.

          Comment


          • Divna konferencija. Skoro homose*ualna.
            To što Konor izgleda tako "drugačije" je toliko vještački da je nepodnošljivo. I ono ranije od njega je bila predstava, a ovo sada je samo drugi žanr.
            Nevjerovatno koliko mi je čovjek uspio ogaditi Irce. Sve njegove nastupe van oktagona bih trajno uklonio sa neta. U oktagonu sasvim druga priča. Zvijer... dok se ne pojavi orao.

            Comment


            • Holloway je ostvario vrlo dominantnu pobedu nad solidnim Kattarom.
              Svoj debi u UFC-u je imao i mladi Habibov rodjak Umar, jedan od buducih favorita u bantamweight-u, pobedio je takodje debitanta Morozova, sampiona M-1 organizacije.
              Na sledecem eventu se bori i Arman Tsarukyan, jedan od nerangiranih, a vrlo dobrih boraca u 155.

              Comment


              • Kakvo veče za MMA i kakav udarac za UFC organizaciju [emoji23]
                Tri borbe su proglašene za borbe večeri. Još se nije desilo.
                Sada i definitivno nemaju šta ponuditi za povratak Habiba osim... slučajno "zaboravljenog" Oliveire. Sve ostalo bi bilo čisti bezobrazluk. Čendler je oborio Hukera, i mada je napravio atraktivan salto, to je ipak bio samo jedan udarac.
                Konorov par se nastavlja. Od najboljeg, pa vrhunskog a sada i do vrlo dobrog borca u ovoj opasnoj kategoriji. Koga mu sada pronaći za potrebne milolione? Možda Ferguson konačno, pa da se sa poraženim definitivno oprostimo.

                Comment


                • Penzija!!!!!

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Volim ove kurajbere kur*evite koji tek izmilili u UFC pa već krenuli sa prozivanjem i hrpom velikih obećanja.
                    Majkl Čendler bolje nek uživa u prvom UFC trijumfu nego što priziva čoveka koji nema rundu izgubljenu kamoli meč.
                    Voleo bi znati čime može iznenaditi, suprostaviti se Habibu a da ne doživi gorku sudbinu svih prethodika.
                    Konor i Poire zajedno da uđu u Oktagon ne bi napakostili šampionu iz Dagestana.
                    Irac je definitivno za staro gvožđe. Nije slučajno njegov govor tela, govor na merenju i predstavljanju bio slučajan. Ni senka onog Konora koji je pljuvao, vređao sve... Ne nema veze sa godinama i sazrevanjem, jednostavno ko dan, zna Irac najbolje sebe i svoje telo, jasno mu u startu bilo da je osuđen na neuspeh. Ti je samo zbog stare slave i dodatno prikupi još novaca na svoj prebogati konto.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • @rpz Čendler se uzda u doslovno iste stvari kao i Gejči. Jedan udarac + u to da je bazno hrvač.
                      Već smo jednom vidjeli kako to prođe.
                      Možda bi neko od njih i dobio Habiba kada bi se zaista takmičili u hrvanju, ali po pravilima slobodne borbe teško to ide. Opcija lucky punch uvijek postoji, ali ni i tu je Rus pokazao da može istrpiti udarce koji bi druge protivnike bacali na zemlju. On tu samo otrese glavom i krene naprijed.
                      Ne bih se složio da se Konor pokazao za penziju. On je u suštini do zadnjih 10s meča bio bolji i opasniji protivnik. Platio je danak "zanemarivanju" niskih nožnih udaraca, što je inače njegova boljka. Jedan takav udarac na njegovu prednju nogu je prosto bio previše i noga je otkazala. Poirijer je tu prednost iskoristio u 10s.
                      Sada se sjetim da je isti rizik preuzeo i Habib protiv Gejčija i kada je osjetio da bi moglo da se desi isto ovo... instant rušenje. U suprotnom mogli smo gledati identičan kraj kao i ovo noćas.

                      Comment


                      • Konor je po sudijama dobio prvu rundu al ne zna da odbrani sebe od lou-kikova koje ih je Poire zadav'o. Izašao je u svlačionicu ko da je cepanice udarao celi dan. Eto tako mu izgleda noga.
                        Konor je i dalje sjajan udarač i pesničar. Stojka je njegova prirodna sredina čim se nađe malo drugačiji rival preko puta, koji zna više od pukog bijenja odma nastaje pregršt problema.
                        Stari Konor bi se izborio sa tim. Svakako. Al ovaj penzionisani nije bleda senka nekada fenomenalnog borca. Sve je radio pogrešno u pripremi dvoboja. Otpustio celokupni stručni štab koji mu je donosio toliko radosti je najveća greška i mrlja koje su ga dovele do "gledanja zvezda" i nokauta.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Otpustio celokupni stručni štab koji mu je donosio toliko radosti je najveća greška i mrlja koje su ga dovele do "gledanja zvezda" i nokauta.
                          Ni Habib nije propustio priliku da ga podsjeti na ovo. Odmah nakon meča.
                          Sada bar imamo garantovano Poirier vs. Conor 3

                          Comment


                          • Nije otpustio nikog, samo je promenio svoj stil, ne svidja mi se onakav Konor, cini se da je previse fokusiran na Boks trening. Samo se sada sve namestilo Kabibu na penal i on to iskoristava

                            Juce fantasticna borba, srce mi je ispunio Dustin, moji omiljeni borac, previse podcenjen ali dokazao da je sa hard work i dobar gameplan sve moguce. Ovakva pobeda nije se mogla desiti boljem coveku pre svega. Odlican gameplan, miksirao je svega, nije isao samo da boksuje, jer je i sam rekao da ga je Konor jednom bas dobro pogodio levom, i da je tad pritisnuo Dustin bi bio u nevolji. Trener Mike Brown dobija sve zasluge, odlicna priprema.

                            Meni je drago sto ce ova pobeda mnogo pomoci za njegovu Good Fight Foundation, i plus Konor mu je donirao pola miliona.
                            Ko ne zna o cemu se radi, https://www.thegoodfightgroup.com.

                            Verujem da ce se Konor vratiti i da ce dobro uvezbati stil koji nece da bude koban po njega kao ovaj put.

                            Po mojoj zelji, hteo bih da se Dustin bori protiv Olivere za titulu, a Konora zelim da vidim protiv Fergusona. I nakon toga trilogija

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Nije otpustio nikog, samo je promenio svoj stil, ne svidja mi se onakav Konor, cini se da je previse fokusiran na Boks trening. Samo se sada sve namestilo Kabibu na penal i on to iskoristava

                              Juce fantasticna borba, srce mi je ispunio Dustin, moji omiljeni borac, previse podcenjen ali dokazao da je sa hard work i dobar gameplan sve moguce. Ovakva pobeda nije se mogla desiti boljem coveku pre svega. Odlican gameplan, miksirao je svega, nije isao samo da boksuje, jer je i sam rekao da ga je Konor jednom bas dobro pogodio levom, i da je tad pritisnuo Dustin bi bio u nevolji. Trener Mike Brown dobija sve zasluge, odlicna priprema.

                              Meni je drago sto ce ova pobeda mnogo pomoci za njegovu Good Fight Foundation, i plus Konor mu je donirao pola miliona.
                              Ko ne zna o cemu se radi, https://www.thegoodfightgroup.com.

                              Verujem da ce se Konor vratiti i da ce dobro uvezbati stil koji nece da bude koban po njega kao ovaj put.

                              Po mojoj zelji, hteo bih da se Dustin bori protiv Olivere za titulu, a Konora zelim da vidim protiv Fergusona. I nakon toga trilogija
                              Zar ga Habib po okončanju nije isprozivao kako ne smeš zaboraviti ljude koji su te napravili to što jesi. Prozvao ga je kako je otpustio ceo stručni štab i ljude oko svog tima.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Zar ga Habib po okončanju nije isprozivao kako ne smeš zaboraviti ljude koji su te napravili to što jesi. Prozvao ga je kako je otpustio ceo stručni štab i ljude oko svog tima.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Pa nije otpustio ceo tim. Samo Artem Lobov nije u kampu koliko znam. John Kavanagh, Owen Ruddy, su tu od prvog UFC debija do sad. Ali sada kad Konor ovako izgubi namesta se Kabibu na penalu i moze da ga proziva koliko oce, kao sto bi ovaj radio da je obrnuta situacija.

                                Comment

                                Working...
                                X