Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Kakva je kontrola dopinga u MMA?

    Neki borci mi deluju steroidno.

    I da, koja je razlika između dopinga i prohormona? Da li su oni dozvoljeni?

    U Ufc-u USADA testira borce .

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Kakva je kontrola dopinga u MMA?
      Vjerovatno ista kao i u NFL-u. Sve ti je jasno kad vidis pojedine, ne mora niko da ti dokazuje da su na steroidima.

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Kakva je kontrola dopinga u MMA?

        Neki borci mi deluju steroidno.

        I da, koja je razlika između dopinga i prohormona? Da li su oni dozvoljeni?

        Comment


        • U NFL-u je kazna par utakmica i par hiljada $ koga kao uhvate.

          Veća je kazna koga policija uhvati pijanog u vožnji ili ako mu liga nađe da je pušio travu - jer to ne utiče lepo na omladinu.

          Velikim imenima se naravno toleriše.

          Gledam neke u MMA... zajebali su bodibildere.

          A prohormoni? To ne kapiram jer su oni u legalnom prometu.

          Dakle ako se detektuju nekom, šta onda?

          Comment




          • MMA meč koji bi doneo ogroman novac borcima

            Borba vredna 500 miliona dolara: Flojd Mejveder spreman pokazati da je luđi od Mekgregora!

            Prošle godine u ovo vreme još je malo ko verovao da će zaista doći do "meča decenije" između bokserskog šampiona Flojda Mejvedera Juniora i UFC-ovog prvaka Konora Mekgregora. Do istorijske borbe ipak je došlo sedam meseci kasnije, Mejveder je očekivano slavio na svom terenu, u bokserkom ringu nakon 10 rundi, a obojica su zaradili rekordan iznos.

            Iako se nazivao "mečem od 100 miliona dolara", i Mekgregor i Mejveder podelili su puno više, a prema poslednjim informacijama iz SAD-a, trenutno su u toku pregovori oko revanša kojeg (opet) niko ne očekuje.

            Mejveder Junior je navodno spreman prvi put u životu ući u UFC-jev oktagon i nakon 50 pobeda u 50 bokserskih mečeva okušati se u MMA-u.

            Amerikanac je otvorio pregovore kao i prošli put, ispitivanjem terena, prozivkama i enigmatičnim objavama na internetu.

            Željan osvete Mekgregor mu, kao i pre godinu dana, redovno uzvraća, a prošle sedmice poručio mu je: "Ja sam došao na njegov teren, neka sada on dođe na moj. Zaslužio bi moje poštovanje ako bi odlučio ući u oktagon".
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Koje je to proseravanje.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Koje je to proseravanje.
                Slazem se.

                Kao Ceca i Karleusa su postali... tipicna estrada... showbiz.

                Inace mislim da bi trebalo izbaciti da su dozvoljeni udarci laktom i kolenom u parteru.

                Comment


                • Obojica su majstori da nista ne rade a da konstantno prave dramu i budu relevantni. Sada je kao velika prica da ce Floyd da dodje u kavez Znaju ljudi kako da popale sire narodne mase

                  Comment


                  • Sto su ovako dobre ove cice u MMA

                    Comment


                    • Inace Cowboy je konacno ubacio W.

                      Ali kapiram da svi cekaju Khalabib vs Ferguson.

                      Comment


                      • Ima i pre njih dobrih meceva ,sad za vikend Emet vs Stephens Andrande vs Tores i posle poraza vraca se Perry..onda na UFC 222 pored Cyborg meni posebno zanimljiv mec Edgard vs Ortega pobednik ide u borbu za titulu...Inace UFC je ubacio Lobova za UFC 223 verovatno da ce Mcgregor biti tamo i mozda odmah sa pobednikom Khabib Ferguson promovisu mec za kraj godine...
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Steta za Max-a sto se povredio, sve je bolji i bolji. Inace dzoni, sta mislis o ovome Israel Adesanya? Deluje da je ubica.

                          Comment


                          • Ma ja bih oduzeo konoru titulu...bolje i to nego da ga kabib otrese ili eventualno toni...preveliki i prejaki su oni za njega...on je vise za patuljke poput alda i alvareza...cim dodje neko jaci, sa jakom bradom on je gotov, a da ne pominjemo koliko su kabib i toni bolji borci od nejta koji je propisno namucio konora

                            Comment


                            • Comment




                              • Pravo resenje.

                                Comment

                                Working...
                                X