Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode covek u legendu ... najjaci ikada .... CAR!
    I pametan, nece vise da se guzi sa likovima od koji je za klasu bolji. A nece sebi da dozvoli da ga vreme zgazi pa da gubi od likova od kojih u svom prajmu ne bi gubio nikada.
    Last edited by Sandugp; 24-10-20, 23:47.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Kao što se pričalo kako će mu Gejdžijevi "lou-kikovi" napraviti problem tako bi se desilo i sa Tonijevim laktovima.
      Jednostavno Habib nije sa ove planete. Takvu dominaciju svet nije niti će ikada videti.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Tako nekako. U suštini svi oni bi bili u stanju da mu naprave problem kada bi dovoljno dugo mogli da stoje ispred njega. Ali ni blizu toga nisu.
      Ti lou-kick udarci večeras su mu i bili i jedini problem, ali sve i da ga nije završio ovako brzo Gejči ne bi imao snage da ih zadaje ni do kraja druge runde. Kako ih samo ovako uspije izduvati, a sve su to najspremniji ljudi na planeti.
      U suštini ja tek sada vidim koliko je Konor ubjedljivo najbolje pripremljen za Habiba bio, a još je imao ogromnu pauzu. Ne umanjuje stvar da se Rus i sa njim poigrao, s tim da mislim da njega čak i namjerno nije htio ranije da završi.

      Comment


      • Negde je i izjavio kako je namerno hteo Konoru dokazati da i u stojci sa njim ima veliku šansu zato ga nije hteo odma preseliti u parter i doslovno "ubiti Boga u njemu".
        Priznajem imao sam delimično strah od Gejdžija. Ustvari više sam se pribojavao spremnosti Habiba nego samog američkog udarača.
        Dokazao mi Habib da je bojazan bio neopravdan. Kao od šale rutinirao je protivnika, delovalo je sve tako lako ko da je naspram njega neki amater a ne maksimalno spreman i fokusiran borac da prigrabi svojih "pet minuta slave".
        Sigurno će UFC i Dejna izgubiti mnogo na populaciji odlaskom Habiba ali i Konora u zasluženu penziju ali smo bili ti srećnici koji su uživali i bili svedoci pisana istorije.
        Uveren sam da tako dominantan borac kao Habib Nurmagedinov neće skoro biti viđen, ako uopšte neko i uspe pomutiti slavu i dostignuća Dagestanske zveri.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Priznajem imao sam delimično strah od Gejdžija. Ustvari više sam se pribojavao spremnosti Habiba nego samog američkog udarača.
          Dokazao mi Habib da je bojazan bio neopravdan. Kao od šale rutinirao je protivnika, delovalo je sve tako lako ko da je naspram njega neki amater a ne maksimalno spreman i fokusiran borac da prigrabi svojih "pet minuta slave".
          [emoji3516]Moj slučaj.
          Posebno nakon onog vaganja gdje je Habib jedva stajao na nogama.
          Posebna je priča do kada će UFC i ostale organizacije da drže ova retardirana pravila sa vaganjem 2 dana pred meč. Vjerovatno do trenutka kada neko samo umre na toj vagi.

          Konor ti se vraća već 2021. Bez Habiba on je u suštini opet najveći favorit za taj pojas.

          Comment


          • Toniju Fergusonu nije bilo dovoljno što ga je Gejdži razbuc'o već opet proziva u svom elementu i Habiba priželjkuje na borbu.
            Udavio bi te Dagestanac ko zmija žabu.
            Prošao bi gore od Konora svojevremeno.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Pa svi su izgleda jaki na recima kad se ne bore protiv Khabiba

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Toniju Fergusonu nije bilo dovoljno što ga je Gejdži razbuc'o već opet proziva u svom elementu i Habiba priželjkuje na borbu.
                Udavio bi te Dagestanac ko zmija žabu.
                Prošao bi gore od Konora svojevremeno.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Čovjeku koji je rušio zidove svoje kuće da bi lovio duhove sve je dozvoljeno.
                Pazi, Habib je, od meča sa Konorom, postao magnet za PPV. To je i razlog za Fergusonovu galamu.
                I sam je svjestan da su mu jedine šanse da se Habib povrijedi na prilazu do kaveza. Mada, i takav je favorit.
                Protiv Gejčija je imao povredu noge. Stradala neka kost 3 nedelje prije meča.

                Upravo odgledah podkast sa DC... Ljudi kakva se sada kombinatorika otvorila u lakoj kategoriji. Bukvalno bi Habibu trebali isplatiti otpremninu što se povukao. Poirier, Konor i Gejči su legitimni kandidati. Izgleda da će P i K prvo za titulu jer im ne ide da G dobije dvoje borbe za titulu u nizu. Gejči na pobjednika. Ferguson će jednako ući u tu priču. Znamo za koga će UFC da navija, a mislim da čak ima i najviše šanse za pojas, brbljivi Irac.

                Comment


                • Čekaj, zar se nije Konor povukao i oprostio od oktagona? Doduše ne bi mu bilo prvi put kako gazi reč i vraća se na veliku scenu.
                  Ja bi voleo gledati fajt jedan naspram drugog Konora i Gejdžija. Mislim da bi brutalna tuča bila gde bi sitnice odlučivale.
                  Ferguson mi je divljak koji više priča i laprda no što stvarno ume. Meni se pokazao protiv Gejdžija kad je dobio baje ko nikad do sad. Jesu njegove bitke krvave i za sve sladokusce ali ne vidim šta bi novo mogao ponuditi što nismo videli. A Toni bi i protiv Konora i ponovo Gejdžija imao ulogu totalnog autsajdera.
                  Habib je za njih sve nešto sveto, uzvišeno i nikada nedodirljivo.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ma kakva Konorova penzija, stvar marketinga. Klasika.
                    Mislim da je borba Poirier vs Konor već dogovorena.
                    Ništa manji tabadžija od Gejčija i Konora nije ni Poirijer. U suštini, to što je on pobjedio Gejčija i jeste najveća prepreka da odmah dođe do meča koji ti priželjkuješ.
                    Ferguson je luđak apsolutni. Ima dosta i prednosti u odnosu na ovu trojicu. Nisam baš siguran da bi i Gejči sa njim tako lako izašao na kraj da je to bila projektovana borba, a ne zamjena za Habiba. Praktično je Ferguson nakon priprema za najboljeg greplera dobio najboljeg udarača! Uz sve to, budala je, iz samo njemu znanih razloga, radio skidanje kila 2x zaredom!!
                    Od sve trojice Ferguson ima bolji kardio, ali nema malj u rukama. Najveća mana trenutno mu je broj godina, 37.

                    Comment


                    • DC, Habibov veliki prijatelj, rekao je da je u razgovoru sa njim pitao zašto je išao na opciju gušenja, a ne na lakšu varijantu poluge.
                      Odgovor je da je to uradio jer je znao da su prisutni Gejčijevi roditelji i da pred njima nije htjeo da ga prisiljava na tapkanje.
                      Ako on stvarno, u duelu sa takvim atletama ima vremena i mogućnosti da razmišlja o njihovim familijama... a u pm...

                      Comment


                      • Originally posted by forum1nick View Post
                        DC, Habibov veliki prijatelj, rekao je da je u razgovoru sa njim pitao zašto je išao na opciju gušenja, a ne na lakšu varijantu poluge.
                        Odgovor je da je to uradio jer je znao da su prisutni Gejčijevi roditelji i da pred njima nije htjeo da ga prisiljava na tapkanje.
                        Ako on stvarno, u duelu sa takvim atletama ima vremena i mogućnosti da razmišlja o njihovim familijama... a u pm...
                        Gejci je cele nedelje pre borbe bio u fazonu ja necu da tapkam, i'm ready to die stil, i on je takav. On nece tapnuti, on ce pre da ode u sleep nego da tapse. E sad, Khabib je imao armbar, i uzeo je tu Gejcijevu izjavu za ozbiljno, jer u armbaru ako ne tapne, mora da mu polomi ruku Zato je izabrao laksi nacin, postovanje. Bas GOAT nastup.

                        Comment


                        • Od toliko najavljivanog tdd Gaethje-a nije bilo nista, ground game isto vrlo los. Nurmijev kraj karijere nije iznenadjenje. I za ovaj fight je jedva odradio weightcut. Steta sto nece da se bori u 170, jer ima i velicinu i snagu za tu diviziju, ako bi tamo bio champ, sto bi bilo tesko protiv Usmana, zaista bi moglo da se kaze da je najveci ikad. Ovako najbolji i najdominantniji koji se borio u 155, mada nema mnogo pobeda nad velikim imenima, sto je i posledica toga sto se relativno retko borio i vise puta odlagao borbe.
                          Drago mi je zbog Bobby-ja, previse su ga potcenjivali pre borbe i davali male sanse. Sad definitivno zasluzuje rematch sa Adesanyom, mada iz njegovog tima pominju fight s Blachowiczem.
                          Ankalaev je zver, vec sada zasluzuje top 5 protivnika.

                          Moose je u Bellatoru ponovo postao 185 sampion pobedom protiv Lime.
                          Last edited by Дијаз; 31-10-20, 08:56.

                          Comment


                          • To skidanje kila je velika glupost, ali i velika industrija. Nažalost sve se pretvorilo u j*** pare.
                            Vaganje na dan borbe bi bilo najpoštenije, najzdravije i svakako najbolje rješenje.
                            I mislim da se poredak ne bi značajno razlikovao od trenutnog. Habib bi ili radio kategoriju više ili bi svoju redovnu kilažu prilagodio lakoj kategoriji. Jednako i svi ostali borci.
                            Vidim da klovn Kovington proziva Habiba. Pa majstore, imao si pola života da mu dođeš i kategoriju i pokažeš te stvari. [emoji3]
                            U situaciji da Habib pređe u srednju i polupa lončiće javlja se Vitaker sa pozivom u kategoriju više, pa Rakić, pa... što da ne, ako je DC samo 2cm visočiji...

                            Comment


                            • Potvrđeno Konor vs. Poirier za januar 2021.

                              Comment


                              • Jedan od najjadnijih poteza u svijetu sporta bi bilo da Adesanja pokuša objediniti titule u meču sa Blahovićem.
                                Mislim da neko detaljnije objašnjenje i nije potrebno.

                                Comment

                                Working...
                                X