Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala na informaciji pogledacu obavezno
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • nevera da je rockhold izgubio i to jos od bispinga koji je retko iritantan lik,
      sve sto vise vreme prolazi kontam kolika je velicina spider, od blata cemo ga praviti..

      Comment




      • https://www.instagram.com/p/BGQJYQVO...by=natediaz209


        Edit:


        Brock lesnar vs. Mark Hunt na UFC 200 .

        Ocekujem jos jedan KO walk-off .
        Last edited by LoneWolfSrb; 06-06-16, 17:04.

        Comment


        • Preminuo Kimbo Slice u 42 godini

          Vraca se Fedor jedva cekam da vidim u kakvoj je formi

          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment




          • Još jedna tužna priča , užasno loše vođen život je oborio još jednog giganta ovog sporta Nego jel se njegov sin još uvek takmiči , nisam pratio scenu par godina sećam se da sam ga gledao u amaterskim borbama .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment




            • Merenje Imperator se vraca sutra u 17h mec jedva cekam da opet gledam najveceg ikad ocekujem pobedu kao i uvek i nadam se da krici put ka UFC kavezu i nekim revansima ili novim izazovima videcemo...

              Kad smo vec kod UFC-a suska se da je doslo do prodaje za cetiri miljarde dolara preneli su neki jako pouzdani novinari ali jos nema zvanicne potvrde...
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • i ja da pozelim srecu najvecem



                mocna mi bas ova najava,a ljubav mi nikada nije ovako dobro izgledala
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dzoni gp View Post
                  a evo i jedan klip specijalno za Deni

                  hahaha
                  hvala dzoni bas lepo iznenadjenjea mislila sam da sam odgledala bas svaki klip brace diaz
                  Last edited by denia_el; 17-06-16, 15:12.
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment




                  • Fedor jednostavno cim sam ga video u oktagonu shvatio sam sta mi fali u UFC koliko god da volim neke borce tamo ne moze da se poredi sa Imperatorom

                    Mislio sam da Fedor nece preziveti prvu rundu,posle se oporavio i zasluzeno slavio...ako misli da se vraca u UFC mislim da mora mnogo bolje kardio da odradi mada posle onakvih batina u prvoj rundi koliko god da je bio spreman sve to pada u vodu,opet mislim da moze bolje od ovog sto se tice forme vidi se da nije 100% bio spreman ali dobro ja sam zadovoljan i voleo bi da ga gledam protiv Werduma...svaka cast i Maldonadu izdrzo je ozbiljne udarce pogotovo kolena...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • ufc-u fale ovakve BORBE i BORCI koji udju u oktagon i u njemu ostave sve!tebi dzoni hvala sto si ostavio video jer mi je bilo potrebno da ponovo odgledam sve na miru.slusam sinoc komentatora (komentatora),citam neke naslove i komentare i kreten sam sto sam uopste dozvolila da mi udju u glavukome nije jasno nek pogleda jos jedanputjedino dobro je sto mi je slika bila dovoljno losa da nisam mogla da vidim koliko su obojica bili unakazenipriznajem da ne bih krivila sudiju ni da je prekinuo borbu u prvoj rundi (bilo je na samoj granici ako ne i malo preko nje,za razliku od dina i sokantnog prekida protiv hendersona koji je bio PRERANO i to je jedini poraz koji ne mogu da prihvatim),ali onda ne bismo videli ova dva gladijatora koji su pokazali kako bi ovaj sport morao da izgleda i drugacije nije moglo da se zavrsi
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Za malo da izdrži dos Anjos do kraja prve runde, iako je primio jedno 100 udaraca u bradu. I nijednom nije pao, alal vera majstore. Alvarezu svaka čast. Nijesam mislio da može dos Anjosa da riješi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da odlican mec mada je Alvarez uvek uzimao meru sampionima u raznim organizacijama opasan borac mislim da je sada red da Nurmagomedov napadne pojas ili Ferguson kad smo vec kod Fergusona OBAVEZNO pogledajte njegov mec sa ufc fight night 91 protiv Vannate prva runda ja odavno nisam gledao takvu tucu u drugoj vec dolazi iskustvo Fergusona do izrazaja kao i nedostatak snage Vannate...

                          UFC 200 me je totalno razocarao prvo Jones pa onda i Tate toliko sam cekao mec DC vs Jones da na kraju kad sam cuo da nerade nije mi se ni gledao...svetle tacke su svakako Cain,Aldo i Nunes i jedva cekam Mcgregor vs Aldo 2...Aldo odlican mec prve dve runde uglavnom kontra i pustio je Edgara da se umori i onda ga polako otvarao ono sto mi je posebno zapalo za oko je sto je totalno izbacio svoje ubitacne nozne udarce znao je da je Franki najbolji rvac u diviziji....ali jednostavno bolji je borac Aldo...u subotu opet gledamo Holm i nadam se ako dobije Sevcenko da ide napad na titulu (naravno ako gospoda iz UFC-a nestave svoju miljenicu Rondu)

                          I za kraj UFC je zvanicno prodat za 4 miljarde dolara...videcemo kakva je buducnost ove organizacije...
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Ne znam sta se zalis, bilo je bas dosta dobrih meceva. Odlicna tri dana, da ih je jos ovakvih

                            Aldo nije srljao i pravo bio strpljiv. Dosta bolji borac od Edgara, koji je i sam kvalitetan borac.

                            Ronda bolje da ne izlazi na megdan Amandi, onaj brazilski gladijator ima da je samelje. Ne znam kojim oruzijem bi Ronda pobedila brazilku Ne znam cime je gruvaju u Brazilu zadnjih godinu-dve, ali prespremno izgleda.

                            Nista se nece promeniti prodajkom UFC-a. I dalje ce se boriti za kikiriki, u poredjenju sa boskom, iako je razlika u popularnosu postaje sve veca u korist MMA. Jos ih sjebali sa jbnim Reebokom. Dok Dane Whine ne ode, ista sranja ce biti. Ono najvaznije nece menjati, a to su pravila. Da su kao sto su bila nekada u PRIDE-u bilo bi vrh, gde su agresivni stand-up borci imali mnogo vise sansi za pobedu u odnosu na graplere, za razliku od UFC-a. Jbo ih jiu-jitsu

                            Comment


                            • The Beast pao na doping testu i evo reakcije negovog protivnikas na poslednjem meču skoro..

                              "Volim ove drustvene mreze jer na njima mogu da vidim razne majmune koji koriste steroide i samo seru,jer jedini nacin da pobede je da varaju,obicni slepci.Bolje nabijte te lopovske prste u dupe kao igle i ucutite pedercine."

                              Mark Hunt

                              Comment


                              • Mati draga.

                                http://www.telegraf.rs/sport/2257212...ngu-foto-video
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X