Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UFC 205 - Promo

    Comment


    • Odlican promo

      Henderson je otisao u penziju na maestralan nacin jeste izgubio mec za titulu ali za svoje godine je odlicno radio svih pet rundi Bisping jos jedanom pokazuje neke mane ali covek stvarno ima ogromno srce svaka cast na UFC 204 treba istaci da je Bektic vezao jedanajsti trijumf i polako se penje na lestvici ka top 10....

      Sve su glasnije price da se na UFC 207 vraca Ronda cak bi navodno za nedelju dve trebalo da bude i zvanicno objavljeno....
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • Hendo je veteran veterana Nema on kardio da isprati Bispinga i zato se cuvao ne bi li se ugasio nakon 2. runde. Zato se oslanjao na tajming i na svoju razornu desnicu. Dva puta ga nokautira i jbg nijednom nije uspeo da ga zavrsi.

        Eddie ako se ne uplasi, a sve su sanse da ce , moze biti tezak protivnik za McGregora. Msm da ima bolji cardio i strasno je iskusan. Covek imao debi jos pre 13. godina. Ali ako bude imao pristup ko Chad Mendes, koji je mogao da iskoristi svoj superiorniji grapling da bi ga pobedio, ali ne on se usro.

        Comment


        • Potvrdjeno , Ronda vs. Amanda Nunes - UFC 207

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

          Comment


          • I ja mislim da ce Eddi biti opasan protivnik za Conora mada po meni nesto laksi od Rafaela Dos Anjosa i ako je ovaj izgubio od Eddija,sve sto si naveo kao prednosti Alvareza stoji samo je pitanje kako ce mu leci Conorov stil borbe i zanima me ko ce biti dominantniji zato sto su i jedan i drugi poprilicno agresivni...

            Posle kritika cecenskog diktatora Kadyrova zbog borbe njegove dece od 8 i valjda 10 god (nisam 100% siguran) u oktagonu od strane Fedora npadnuta je njegova cerka Masa ispred skole...

            Sto se tice Ronde drago mi je da se vraca e sad dal je odmah trebala da dobije napad na pojas ne znam u svakom slucaju Nunes nije nista manje opasna od Holm cak po meni bice i teze Rondi zato sto ova dobro radi parter,Dana je izjavio ako Ronda osvoji da je mozemo gledati protiv Cris Cyborg mada netreba njemu mnogo verovati kad su u pitanju Conor i Ronda ja licno bi vole da gledam Cris sa Holm,Tate,Sevcenko ili Nunes pa da onda napada pojas ako ga uzme Ronda...pisacemo jos o Rondi daleko je decembar do tada ima jos mnogo dobrih borbi.
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Daleko najjača karta u povijesti UFC-a. Eto kad dosad neporaženi Khabib nije ušao na main card... Od prve do zadnje borbe sve perverzija. Gastelum Cerrone, jaka borba. Gastelum ukoliko dobije mislim da je već blizu title shota.
              206 će biti zanimljiva, Rumble-DC, a po meni bi nakon te borbe idući korak trebao biti da na ljeto iduće godine daju DC-u šansu da protiv pobjednika Werdum/Cain- Stipe, daju mu priliku za drugi pojas. Da mu se oduže zbog Jonesa Doduše, ako Cain postane prvak teško izvodivo.

              Inače paklen raspored eventova do kraja godine...
              Gall-Northcut će biti vrijedno gledanja.
              Jacare-Rockhold također, te Rondin povratak kao šlag na kraju. Mislim i da će sa GSP-om nešto dogovorit, da je ovo sve što se sada priča, samo zavjesa. Ne bi Dani bilo prvi put da laže.

              Comment


              • A pre UFC 205 ceka nas sjajan event u Meksiko sitiju gde je borba veceri Dos Anjos vs Ferguson ,nikad nisam nesto gotivio Fergusona ali je stvarno jedan od najboljih boraca u diviziji sto se tice raznovrsnosti udaraca i odlican je u parteru ne znam za koga da navijam ali bice to sigurno vrhunska borba ako Ferguson i Khabib pobede svoje meceve sigurno ce biti prvi izazivaci za pojas sa tim sto malu prednost dajem Khabibu ipak duze to ceka ali njegove povrede su uvek problem,sa druge strane ako Mcgregor uzme pojas i ode na godinu dana iz UFC (navodno mu je trudna devojka pa hoce da se posveti porodici) onda mozda gledamo Khabib vs Ferguson za privremeni pojas ali otom potom prvo da vidimo sta ce se desiti na ova dva vrlo vazna eventa...

                Malo da se prisetimo kako biju Dos Anjos i Ferguson





                I predvidjanja boraca za Mcgregor vs Alvarez

                Last edited by dzoni gp; 20-10-16, 20:05.
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • UFC 207 izgleda sve bolje

                  https://themaclife.com/werdum-vs-vel...s-for-ufc-207/
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Po meni Garbrandt još ne zaslužuje title shot. TJ je morao dobiti prije njega šansu, pogotovo jer je i prva borba bila split decision. Al ajde, šta su Aldi napravili, ovo je ništa

                    Inače, očekujem da će Cain uništitii Werduma.

                    Comment


                    • Pa Garbrandt je trenutno mnogo popularniji borac od TJ i u sjajnoj je formi po meni jedino njih dvojica i mogu protiv Cruza e sad dal mogu do pojasa videcemo...
                      Werdum je opasan borac mnogo puta je to dokazao mislim da je opasno podcenio Miocica pa je zato i doziveo onakav nokaut bice ovo dobar revans i ja tipujem na Caina ali morace dobro da se pripremi za ovaj mec...

                      A UFC nas casti HD snimkom borbe Mcgregor vs Diaz 2

                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Jeste, ali Garbrandtu treba jedna jača pobjeda prije borbe za titulu. TJ je dobio Assunsaoa i uzimajući u obzir "split" sa Cruzom, sigurno zaslužuje više borbu od Codya. Ne kažem ja da neće biti dobra borba, ali mislim i da UFC previše žuri "unovčiti" Garbrandta, a nije ni svjestan da ga olako može potrošiti. Ne trebaju žuriti sa njim još, prvo nek i njemu daju npr. Asunssaoa pa onda protiv pobjednika TJ-Dom. Strah me i da TJu ne urade isto što i Aldi.

                        Comment


                        • Pa TJ je vec prosao kao Aldo secas se da je Faber dobio priliku pre njega pa ce sada izgleda i Cody nema tu sta da se prica UFC juri atraktivne borce odnosno one koji donose pare odavno vec tu nema pravila ko sa kim treba da se bori,zadnji primer je Bisping koji bira Hendersona umesto Rockolda ili Weidmana...kad smo vec kod Alda bio je na razgovorima sa Danom i nece otici u penziju ili iz UFC-a verovatno mu je nesto stari lisac Dana obecao a sta saznacemo uskoro...inace nas borac Bojan Velickovic odradice trecu borbu za UFC protiv Sultan Alieva 17 decembra u Sakrementu.
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • I zvanicno potvrdjeno Cruz vs Cody za pojas na UFC 207...po meni Cody ima sanse samo ako ide na zavrsnicu i to sto ranije...
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Originally posted by dzoni gp View Post
                              Pa TJ je vec prosao kao Aldo secas se da je Faber dobio priliku pre njega pa ce sada izgleda i Cody nema tu sta da se prica UFC juri atraktivne borce odnosno one koji donose pare odavno vec tu nema pravila ko sa kim treba da se bori,zadnji primer je Bisping koji bira Hendersona umesto Rockolda ili Weidmana...kad smo vec kod Alda bio je na razgovorima sa Danom i nece otici u penziju ili iz UFC-a verovatno mu je nesto stari lisac Dana obecao a sta saznacemo uskoro...inace nas borac Bojan Velickovic odradice trecu borbu za UFC protiv Sultan Alieva 17 decembra u Sakrementu.
                              Garantirao mu da skida pojas Conoru, ako osvoji protiv Alvareza pojas, a ako izgubi pojas od Alvareza vjerovatno mu je obećao do 3 mjeseca iduće godine revanš sa Conorom. Ne vidim šta bi ga drugo zadovoljilo. Naravno i neke brutalne pare za pretrpljenu "duševnu bol" Novac liječi sve.

                              Što se tiče Codya, ja ne vjerujem da on može ozbiljnije zaprijetiti Dominatoru, eventualno neki lucky punch da prođe. Po meni taktika protiv Cruza mu mora biti strašan pritisak na njega odmah od starta, da riskira sve. Slažem se da Garbrandt nema šta tražiti ako ode u 5 rundi meč.

                              Comment


                              • Još samo 15 dana

                                Comment

                                Working...
                                X