Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conor protiv Cerronija i Khabib protiv Fergusona?

    Kakvi su komentari?

    Dali ce Khabib konacno pasti protiv ludaka Tonija, i dali Cerrone ima sansi protiv Conora?

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Steta sto se Fedor i Rampage nisu sastali u prajmu. Fedor ce odraditi jos dva meca. MVP je nastavio niz protiv lakih protivnika, Chandler KO 1. runda.

      Da vidimo prvo da li ce Nurmagomedov-Ferguson da se odrzi. Favorit je Dagestanac, ali Tony svoje sanse ima. Govorio je njegov trener da sa ledja nece traziti ustajanje vec sub. Ako je neko pokazao da ga ne treba otpisivati, to je on.

      Mcgregor ovim fightom ubija dve muve jednim udarcem. Izbegava potencijalno opasne protivnike u 155 i cuva teorijsku mogucnost za revans s Habibom, a s druge strane pobeda u 170 mu otvara put za mega ppv fight protiv Masvidala. Pocele su spekulacije da Cowboy "nece zapinjati". No, sa ovolikim brojem meceva i polupanom bradom predstavljace mnogo laksi zadatak Ircu nego sto bi nekada.

      Comment


      • Teško može Ferguson nauditi Dagestancu. Sigurno da od svih kandidata ima najveće šanse ali to neće biti dovoljno da preterano ugrozi Habiba.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Mislim da će Ferguson biti jedan od lakših poslova.
          Ferguson ima strašne laktove, ali u toj kategoriji njima se nanose posjekotine, teško završnica, posebno nekome ko realno ima potencijal i za višu kategoriju. Snaga u jednom udarcu je daleko manja nego kod 2 prethodna Habibova protivnika.
          Kardio Fergusona je dobar odličan, ali Habibov je i bolji. Opet, ne vjerujem da će ovo uopšte biti značajno jer meč neće otići do krajnjih rundi.

          Habiba bi mogao ugroziti samo ozbiljan hrvač koji je u stojci bolji od njega. Takav se nalazi na listi, a da li ćemo i kada gledati okršaj ostaje da vidimo.

          Samo da podsjetim, ne čekamo mi poraz Habiba. Čekamo da mu neko uzme makar jednu rundu.

          Sent from my Mi 9T using Tapatalk

          Comment


          • Mislis? Ja ipak mislim da je Tony razlicna zivotinja, covek je psihopat, udara lomi i uziva u tome. Nece biti svejedno Habibu.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Životinja koju će Habib ko zmija ugušiti i odvesti u svoj stil gde Tonija može spasiti samo tapkanje o pod. Ne vidim kako Amer može izbeći Habibovo rvanje, kako će se odupreti da borba ne ode na pod. Kada bi mogao izvesti fajt samo u stojci tu bi već šanse rapidno porasle.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Neće se Tony mnogo trošiti da izbjegne rušenje jer je to prosto nemoguće. Njemu je u suštini i najveća šansa u toj tranziciji na parter. Tu je čak i Poitier uspio dobro da zahvati Habibu giljotinu, ali nije izdržao. Toni je u tome mnogo spretniji, a ima i tanje ruke. Čuvaće se Rus toga svakako i eventualno nekog hvatanja ruke ako krene u završnicu udarcima.

                Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by forum1nick View Post
                  Habiba bi mogao ugroziti samo ozbiljan hrvač koji je u stojci bolji od njega. Takav se nalazi na listi, a da li ćemo i kada gledati okršaj ostaje da vidimo.

                  Samo da podsjetim, ne čekamo mi poraz Habiba. Čekamo da mu neko uzme makar jednu rundu.

                  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
                  Justin Gaethje?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Malo iz drugih promocija...
                    Novogodisnji Rizin 20- Prohazka je nastavio sa da pobedjuje UFC veterane, ovoga puta u odbrani pojasa za CB Dollowaya mu je trebalo nesto manje od dva minuta. Iznenadjujuce brz nokaut je zabelezio i Jake Heun protiv Mirkovog borca Ishii-ja, koji vec narednog vikenda ima priliku za popravni u Heat organizaciji, gde se iako je teksas bori protiv brazilskog velterasa. U finalu turnira do 155 stariji od brace Pitbull je porazen od Azerbejdzanca Musayeva.
                    U ruskoj RCC u sudaru veterana, Shlemenko je pobedio Brancha, kome je to prvi fight nakon UFC-a. Prvi poraz je doziveo i Ivan Shtyrkov.

                    Comment


                    • Kad pocinje Conor-Cowboy sutra, 04:00 ili 05:30 po nasem? Hvala.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Inace, Aleksa Camur, Srbin rodjen u Americi i team mate Stipe Miocica, je nokautirao protivnika na DWCS i dobio UFC ugovor. I on ce se boriti u 205. Odmah nakon nokauta, Stipe je zvao celavog da mu kaze da mora da da Camuru ugovor.
                        Debituje veceras protiv dosta iskusnijeg lika koji je startovao sa tri pobede u promociji, a onda naleteo na Rakica i Johny Walkera.

                        Comment


                        • Kakav nas samo spektakl ocekuje veceras! Conor "Has Been" McGregor koji nije imao borbu godinu i tri mjeseca, protiv matorog Cowboya... sudar cetvrto i peto rangiranog

                          Naravno, uvijek navijam protiv izvikanog irskog kepeca.
                          Last edited by powerslave; 18-01-20, 22:19.

                          Comment


                          • Kojeg god da je pobedio na svom putu ka osvajanju pojasa, McGregor nikome nije dao revans, ali je odmah trazio rematch nakon svojih poraza. Nek ga razbije Cowboy, kao i sto ce osim ako se nije nesto posebno raspao. Cerrone nije neki patuljak od 170cm gde moze da se izivljava.

                            Comment


                            • Digla se prasina oko ove tuce, kao da se bije ne znam ni ja ko a ne pisljivi McGregor i Cerrone na zalasku karijere.

                              Cowboy je dobar lik, nadam se da ce istamburati onog gremlina. Gledam borbu jedino iz razloga sto ocu da vidim kako smrad dobija batine... inace ne postujem nize kategorije nikako.

                              Comment


                              • Nevjerovatno... Zamisli da si platio da gledas ovo

                                Comment

                                Working...
                                X