Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MMA

    jel prenosi sport klub mma nekad

  • #2
    Re: MMA

    Похвалио бих снимке бокс мечева, између националних тимова. Такође бих упутио предлог да буде више борилачких спортова на каналима Спорт клуба. К1, ММА, опет да преносите кајџе рејџ, мау таи, итд. Има материјала.
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • #3
      Re: MMA

      Trebao bi postojati pdf o Borilackim sportovima.

      Izgubio mi opet najdrazi borac Cro Cop //h*svb od Bernarda Schauba i nokautom. Previse je spor i trom. Bez agresivnosti i eksplozivnosti koja ga je krasila nekada.

      Comment


      • #4
        mozda nije u redu da o tome pisem na forumu sk-a,ali mozes gledati dobre borbe na eurosportu.ima i snimaka i prenosa uzivo i svasta josza vikend ce biti odlicna borba,diaz vs daley,pa mozes da pogledas
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #5
          posto nema k-1 teme,o tome cu pisati ovde.mislim da nece biti nikakav problem,jer samo ja ovde i zalazimprosle godine turnir nije ni odrzan (zbog nedostatka finansijskih sredstava),ali zato su ove godine krenuli bas zestoko i to ni manje ni vise nego sa badr harijemznamo da se on mecom protiv gokana sakija zvanicno oprostio od k-1 i presao u boksere,ali ovu ponudu nije mogao da odbije,jer je tu titulu odavno zeleo,ali eto nikada je nije osvojioprva borba je 27.maja u madridu i ako sve prodje kako je planirano,naredna ce biti u oktobru i onda finale u decembru.ne zna se ko je sretniji zbog ove saradnje,da li novi predsednik organizacije kim:"This was one of our biggest wishes. He is the biggest and most sensational fighter in the world. The attention and exposure will be huge and everybody wants to see him fight one more time at the international stage" ili hari koji je uveren da ce pojas biti njegov i kaze:"It's a beautiful thought to show all my fans in the world one more time who the best K-1 fighter is."
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #6
            ko je rekao da je strikeforce propaonocas bi trebalo da budu odlicne borbe,od ovih imena nista manje ne ocekujemo

            Main Event:

            265 lbs.: Josh Barnett vs. Daniel Cormier for the Heavyweight World Grand Prix Championship

            Main Card (Showtime):

            155 lbs.: Strikeforce Lightweight Champion Gilbert Melendez vs. Josh Thomson
            205 lbs.: Rafael Cavalcante vs. Mike Kyle
            170 lbs.: Nah-Shon Burrell vs. Chris Spang

            Preliminary Card (Showtime Extreme):

            155 lbs.: Gesias Cavalcante vs. Isaac Vallie-Flagg
            205 lbs.: Virgil Zwicker vs. Guto Inocente
            205 lbs.: Derrick Mehmen vs. Gian Villante
            170 lbs.: Quinn Mulhern vs. Yuri Villefort
            155 lbs.: Bobby Green vs. James Terry
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #7
              docekasmo i finale ovog turnirakako je krenulo i sta se sve izdesavalo,mislila sam da toj prici necemo videti kraj
              speng je brzinski sredio burela..toliko kolena za tako kratko vreme ne secam se kada sam poslednji put videla
              a tek feizao sta je uradio kajlumislim da ovaj nije znao sta ga je snaslo od udarca gongavise vremena je potrebno da se procita ovo sto sam napisala o njihovoj borbi nego sto je borba trajala
              nastavak sage o melendezu i tompsonunije da borba nije bila dobra,ali nekako sam ocekivala od njih da to bude krace,ali sladjekoliko su se tukli mozda su vec i dosadili jedan drugomali kada su se u 5-oj rundi onako razmahali,sve im je bilo oprostenoe sad,ja sam naravno navijala za stokton mafiju () i on jeste pobedio,ali da je tompson proglasen za pobednika opet se ne bih ljutilaposle borbe je pokazao kakav je lik i svaka mu cast na tome
              poslednju (i najbolju) borbu bih najradije preskocila..navijala sam za barneta i mnogo me je podsetio na nekoga ko je isto tako dobio batine na istom ovom turniruali kako su se borili svih 5 rundikormije zasluzeno sampion,a onaj njegov tejkdaun iz 3-ce runde cu jos dugo pamtiti
              sve u svemu,odlicno finale i svaka cast strikeforce-u
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #8


                K-1 World MAX 2012 Final 16 Card

                Mike Zambidis vs. Chahid Oulad el Hadj
                Andy Souwer vs. Abraham Roqueni
                Artur Kyshenko vs. Su Hwan Lee
                Xu Yan vs. Yasuhiro Kido
                Gago Drago vs. Andy Ristie
                Yuji Nashiro vs. Reece McAllister
                Harut Grigorian vs. Murthel Groenhart
                Chris Ngimbi vs. Longern Superpro Samui

                Non-tournament bouts
                Mosab Amrani vs. Zeben Diaz
                Rico Verhoeven vs. Sergei Laschenko

                Super Fights
                Badr Hari vs. Anderson 'Braddock' Silva
                Mirko 'CroCop' Filipovic vs. Loren Javier Jorge
                Daniel Ghita vs. Paul Slowinski
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Je li neko gledao sinoc UFC 146? Ja gledao sve osim ono najbitnije, tj zadnje 2 borbe. Zaspao idiot

                  Danas u 18:00 K-1 Turnir u Madridu, jedva cekam da vidim mec Mirko Cro Cop-a

                  Comment


                  • #10
                    da nisi zaspao pre borbe,sigurno bi zaspao u toku njea nije bilo bas toliko lose,ali u prvoj rundi se bukvalno nista nije desavalo do poslednjih 10 sekundi,tu ga je dos santos malo izudaraodruga je pocela skoro isto i onda ga jednim udarcem oborio,zavrsetak borbe je bio malo smesan,mir je bio skroz izgubljen,kao da je sinoc zalutao u oktagon
                    ja sam sretna sto sam ponovo videla del rosaria,mislila sam da se posle one nesrece vise i nece boriti.nije vazno sto je izgubio,samo neka se on nama vratio
                    ovaj madrid nikako da pocne....da vidim badr harija i njegovo ludilo
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Koje sam srece i mec Cro Copa sam propustio iako sam najvise njegov mec zeleo da vidim, a gledao ove ostale

                      Znao sam da Mir nista ne moze JDS-u, u stand-upu je Cigano neprikosnoven. Miljama daleko od Mira, pa Mira je i Nogueiro uzdrmao i umalo nokautirao. A nije tako lako odvuci JDS-a u parteru. Sad bi trebalo da srede rematch izmedju Caina i Juniora. Tek ce to da bude spektakl, ona kanta Mir nije mogao nista ni da uradi, to sam znao odmah.

                      Valjda budu postavili rapid serbia linkove za UFC146

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Prototype View Post
                        Koje sam srece i mec Cro Copa sam propustio iako sam najvise njegov mec zeleo da vidim, a gledao ove ostale

                        Znao sam da Mir nista ne moze JDS-u, u stand-upu je Cigano neprikosnoven. Miljama daleko od Mira, pa Mira je i Nogueiro uzdrmao i umalo nokautirao. A nije tako lako odvuci JDS-a u parteru. Sad bi trebalo da srede rematch izmedju Caina i Juniora. Tek ce to da bude spektakl, ona kanta Mir nije mogao nista ni da uradi, to sam znao odmah.

                        Valjda budu postavili rapid serbia linkove za UFC146
                        Cro Cop - Protivnik i vise nego smjesan...

                        A sto se tice JDS-A i Mira slazem se demoliranje Mira od strane JDS-A , nesto ne vjerujem ni u Caina , ali ne moze nikako da bude gori od Mira sinoc. ;)

                        Ocekivao sam pobjedu JDS-A sto je bilo i realno , ali isto tako nisam ocekivao da ce Mir biti onako nemocan u borbi.

                        Jednom rijeci Mir sinoc nije uradio nista

                        EDIT: Obavezno pogledaj borbu Caina jer ono se jednom gleda , da ti ne otkrivam dalje
                        Last edited by Rossonero; 28-05-12, 01:33.

                        Comment


                        • #13
                          Pa sto vec jedan lik rece na MMA forumu, ne poklapaju im se stilovi. Jednostavon Mir nema resenje za Cigana, ne moze da ga rusi plus u stand-upu moze samo teske batine da dobije.

                          Moram odgledati Caina, zao mi sto zbog jednog udarca izgubio titulu. Raznovrsniji je borac od JDS-a iako ne smatram da je bolji vec da su egal. Posle jedne borbe se to bas i ne vidi, ali msm da ce u rematchu Cain biti mnogo opasan. On mi je nekako jedini u teskoj diviziji koji moze skinuti JDS-a, jedino ako Jon Jones ne odluci da predje u teskase pa se i on upusti u trku za pojas

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Prototype View Post
                            Pa sto vec jedan lik rece na MMA forumu, ne poklapaju im se stilovi. Jednostavon Mir nema resenje za Cigana, ne moze da ga rusi plus u stand-upu moze samo teske batine da dobije.

                            Moram odgledati Caina, zao mi sto zbog jednog udarca izgubio titulu. Raznovrsniji je borac od JDS-a iako ne smatram da je bolji vec da su egal. Posle jedne borbe se to bas i ne vidi, ali msm da ce u rematchu Cain biti mnogo opasan. On mi je nekako jedini u teskoj diviziji koji moze skinuti JDS-a, jedino ako Jon Jones ne odluci da predje u teskase pa se i on upusti u trku za pojas
                            Ne vjerujem da Cain moze da uradi nesto vise protiv Cigana , to je moje misljenje.

                            Kako bi njega volio da vidim u teskoj kategoriji
                            Last edited by Rossonero; 28-05-12, 01:58.

                            Comment


                            • #15
                              Moze Cain i te kako dosta toga da uradi protiv Cigana, ali ovaj put bi morao biti oprezniji da ne dobije jos jedan haymaker

                              Pa Jones je bas mlad, sigurno nece zuriti sa tim. Mada trebao bi uskoro jer pocistio je konkurenciju u LH diviziji. On je 1987. godiste i bas je mlad i pre prelaska u tesku kategoriji voleo biih da ga jos jednom vidim protiv Shoguna. Jer ono unistavanje mi nekako nije selo bas iz razloga sto ga je Jones vec dobro osamutio na podu sa laktovima, tako da ono unistavanje u stand-upu mi nije realna slika.

                              Comment

                              Working...
                              X