Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konor ce do zadnjeg dana svog zivota da sanja poraz od Kabiba, svako jutro kad ustane u glavu mu se mota let's talk now, Kabib je njemu zadao takve komplekse da on sta god uradi, uvek ce mu biti krivo sto ga je ovaj izmaltretirao kao psa.

    Comment


    • Habib je bio neviđeno dominantan, ali sa ove distance meč protiv Konora je odradio "pogrešno" što govori da je Irac uspio u svojoj namjeri da ga isprovocira. I Habib se pod tim utiskom izložio ozbiljnoj opasnosti i rundu u kojoj je radio boks razmjenu... nepotrebno. U suštini je Konor sebi obezbjedio jedine uslove u kojima ima šansu za pobjedu... i nije je iskoristio.
      Nakon tog meča svaki meč je Habib završavao sve lakše. Nije sebi dozvoljavao da se ponovi Konor scenario. Istina, ni protivnici nisu bili toliko provokatori, pa čak ni nesuđeni Ferguson.
      Habiba teško da neko od aktivnih (+GSP) može dobiti. Ono što bi ga sigurno dobilo su promjenjena pravila vage, ali to nije ni bitno jer nije on taj koji je pisao trenutne propise.
      Veliki šampion svakako.

      Comment


      • Pijani Irac je bas i bio pijan, onomad. Fight week, niko ne zna 3 dana gde se nalazi. Flat footed.

        Jeidni koji moze da dobije Khabiba je Conor, i poprilicno sam siguran da bi ga dobio Conor u rvansu. Koliko god da je Conor dziber sa sustinskim kompleksima jednog socijalca, koji je prezirao svoje siromastvo, Conor je inteligentan, moze se reci genijalan lik.

        Nema Khabib celicni stisak, nije on ni mnogo jaci fizicki od ostalih. Sta vise, mislim da i nije jaci od vecine top10 iz LW-a.
        On je samo do savrsenstva naucio da koristi zicu oktagona. To kako koristi zid, tj zicu oktagona i to kako je razvio tehniku da umara ljude i kaci im se kao mokro cebe, to je jebena umetnost. Jedan od 5,6 boraca iz UFC-a je koje ne gotivim. I zesce me nervira sto ljudi nisu svesni koliko je truo lik. Ali to kako je razvio taj svoj skill je fenomenalno.
        Sustinski nije on mnogo dobar ni klasican rvac. Da se rvu u sred oktagona, ne bi bio toliko dominantan. Zica, jebena zica, i single leg, kao veverica... za nokat malog prsta ce da se uhvati i da izvrsi pritisak.

        Conor, Dustin i Hooker ce drzati tu kategoriju u narednim godinama. Tony ispada iz te price uskoro.
        Gaethje ima skandalozno losu bjj-u. Dzaba njemu rvacka pozadina kad je svaka sekunda u protivnickom guard-u opasnost. Khabib mu je probio full guard, i otiso u mount za manje od 10 sec od takedown-a. Bukvalno i strikeri ce ga obarati.

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Pijani Irac je bas i bio pijan, onomad. Fight week, niko ne zna 3 dana gde se nalazi. Flat footed.

          Jeidni koji moze da dobije Khabiba je Conor, i poprilicno sam siguran da bi ga dobio Conor u rvansu. Koliko god da je Conor dziber sa sustinskim kompleksima jednog socijalca, koji je prezirao svoje siromastvo, Conor je inteligentan, moze se reci genijalan lik.

          Nema Khabib celicni stisak, nije on ni mnogo jaci fizicki od ostalih. Sta vise, mislim da i nije jaci od vecine top10 iz LW-a.
          On je samo do savrsenstva naucio da koristi zicu oktagona. To kako koristi zid, tj zicu oktagona i to kako je razvio tehniku da umara ljude i kaci im se kao mokro cebe, to je jebena umetnost. Jedan od 5,6 boraca iz UFC-a je koje ne gotivim. I zesce me nervira sto ljudi nisu svesni koliko je truo lik. Ali to kako je razvio taj svoj skill je fenomenalno.
          Sustinski nije on mnogo dobar ni klasican rvac. Da se rvu u sred oktagona, ne bi bio toliko dominantan. Zica, jebena zica, i single leg, kao veverica... za nokat malog prsta ce da se uhvati i da izvrsi pritisak.

          Conor, Dustin i Hooker ce drzati tu kategoriju u narednim godinama. Tony ispada iz te price uskoro.
          Gaethje ima skandalozno losu bjj-u. Dzaba njemu rvacka pozadina kad je svaka sekunda u protivnickom guard-u opasnost. Khabib mu je probio full guard, i otiso u mount za manje od 10 sec od takedown-a. Bukvalno i strikeri ce ga obarati.
          Cuj nije jaci, pa on koliko velik cut pravi ne cudi me da je u oktagonu 10 pound tezi od protivnika minimum. Poirier koji vazi za jedan od vecih LW je rekao vise puta da kad te Kabib odvede na zemju koliko je tezak kao mecka da te oborila. Najveci cut radi u LW diviziji ubedljivo, duplo je jaci, i dominantniji sampion u te kategoriji nije bilo a nece ni biti.
          Konor koliko je cheatovao protiv Kabiba, i opet izdominiran kao slina. Smesno je govoriti. Nakon sto ga je umorio nakon 2 runde, u trecu se sprdao i boksirao sa njim, znajuci da je gassed i nema teorije da ga nokautira. Toliko da neko cheatuje u fightu i da ne bude kaznjen, zbog toga sto je Konor. I opet prebijen. Najvecu sansu u LW ima Tony Ferguson, i niko drugi. Sam Kabib zna, vise puta je rekao da je najveci protivnik on, jer Tony je preopasan iz guarda.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Poirier koji vazi za jedan od vecih LW je rekao vise puta da kad te Kabib odvede na zemju koliko je tezak kao mecka da te oborila. Najveci cut radi u LW diviziji ubedljivo, duplo je jaci, i dominantniji sampion u te kategoriji nije bilo a nece ni biti.
            Konor koliko je cheatovao protiv Kabiba, i opet izdominiran kao slina. Smesno je govoriti. Nakon sto ga je umorio nakon 2 runde, u trecu se sprdao i boksirao sa njim, znajuci da je gassed i nema teorije da ga nokautira. Toliko da neko cheatuje u fightu i da ne bude kaznjen, zbog toga sto je Konor. I opet prebijen. Najvecu sansu u LW ima Tony Ferguson, i niko drugi. Sam Kabib zna, vise puta je rekao da je najveci protivnik on, jer Tony je preopasan iz guarda.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Netacno, sta vise, Dustin je rekao da Khabib nije nista posebno jak, nego da ima balance, brzinu reakcije i tehniku. I to je u 2 razlicita intervjua rekao (pratim bukvalno svakodnevno svaki mma izvor).

            Ne mogu ova casual fan laprdanja oko Conor - Khabib. Izdominirao ga kao slinu i slicne gluposti. Nema vajde da se ulazi u diskusiju.

            Comment


            • Dobro nek sam ja casual.
              Koliko puta je nelegalno Konor zaustavio Kabiba?


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Vidim da su se po raznim podkastima pokupile priče kako Habib nije posebno dobar hrvač na sredini. Ne da je dobar nego ni tu nema konkurenciju u svojoj kategoriji. To što su mu tu pružali bolji otpor je samo zato što tu imaju više manevarskog prostora.
                Jedino gdje je čovjek "samo" dobar je stojka, a i tu ima sposobnost da istrpi jake udarce. Jedine njegove slabosti u UFC karijeri su bile onih par situacija kada u razmjeni prođe i pogodi ga neki udarac i onda je znao panično krenuti unazad. Resetuje se u roku 2s.
                I dalje jedini taktički propust je meč sa Konorom gdje je imao motiv da ga doslovno tuče. Tada se i desila runda koju je na bodove kod sudija izgubilo. I nebitno je to bodovanje. Problem je što je nepotrebno bio izložen jedinom scenariju u kome Konor može da ga dobije: Jedan veliki udarac.
                Kasnije je čak pao u vatru pa i on pominjao ulazak u ring sa Mejvejderom. Onda su mu ipak objasnili situaciju pa je priču prebacio na kombinovani meč [emoji23]
                Bez obzira na dominaciju ostaje utisak da se prerano povukao. Silva i Jones su bukvalno kroz generacije ostajali na vrhu.
                Ali UFC je odlazak vjerskog fanatika već nadoknadio novim: Chimaev time ;)

                Comment


                • Retko se dogadja da na nekom eventu skoro svaka borba ima bar jednopg borca koji me bas zanima, od Hoopera do Morena. Meni je Holland fighter of the year, ne verujem da ce ikad biti champ, ali mnogo zanimljiv borac. Ferguson, sta reci, znalo se da posle Gaethje-a nece biti isti, nazalost vreme je za penziju, isto kao i Jacare-u i Junioru. Habib-Oliveira je moj dream matchup. Gane je odavno zanimljiv, jer je atipican teskas, ali mislim da je kvalitetom ispod top 3 teskasa i da mu je plafon tu negde sa Volkovom, Rozenstruikom. Swanson kao nekad.

                  Poslednji card u godini je dosta zanimljiv. Moj Chito ide na Alda, koji mu bas ne odgovara, Thompson koga su pretvorili u gatekeeper-a se bori protiv jednog od dark horse-ova divizije, Neal-a, prednost Thompsonu, ako bude na svom nivou, mada Neal je talentovan i ima dobar tim. Poslastica moze biti Demolidor Perreira vs Williams, koji je pregazio prethodna dva protivnika za po 30 sekundi.

                  Comment


                  • Kol'ko vas srpska majka Svetlana plaća da izbacite jednu ovakvu glupost [emoji848][emoji51]

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Ne postoji riječ da se opiše ova sramota.

                      Comment


                      • umetnost, od 3:27 do 17:15, cista umetnosti.
                        ovo produzavanje garda i ta lebduca zadnja noga je prva stvar koju ne smete da radite u box-u.
                        Kako on to koristi taj momenat i sakrije disbaland da se dovede u balans za udarac. Genijalan borac.

                        https://www.youtube.com/watch?t=207&...el=FullReptile

                        Comment


                        • Mislim da ce duel Khabibovih zrtvi McTapper brzo da resi. Neizvesnije moze biti Chandler-Hooker, sudar stilova, Chandler je mozda malo zakasnio sa dolaskom u UFC, Hooker moze da mu bude nezgodan, u najboljim je godinama, ima dobru odbranu od rusenja.

                          Pre toga ima poslastica Holloway-Kattar.

                          U Rizinu je Kyoji vratio bantamweight pojas u revansu protiv Asakure, mogao bi UFC ponovo da ga potpise, ali da se bori kao i ranije u flyweight-u, bilo bi zanimljivo protiv Figueireda, ciji brat takodje uskoro debituje za UFC.

                          Comment


                          • Kada ujutru prvo otvoriš ovaj naslov: http://www.b92.net/lokal/beograd/eko...-depoa-1795463
                            Znaš da si pretjerao sa MMA [emoji23]

                            Comment


                            • Konor opet prozvao Habiba...
                              Na kojoj cifri čovjeku dosadi da ga tuku za pare?

                              Comment


                              • Kabib zivi u glavu Conora rent free, i najbolje nesto sto moze da uradi je da ne mu da rematch. Taj ce ga poraz najvise boleti. Sve sto sada prica o Kabibu je po meni da ga izvuce nekako za rematch, iako je neukusno i prica gluposti. Cuj Kabib se plasi njega, Kabib se plasi nekoga ko je izbambusao pred celi svet, iako je protivnik cheatovao neprestano celu bobru.

                                Nek kaze nesto Busby za ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X