Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nadam da će biti kao što Uroš reče:
    "Costa ide od starta da ga ubije to sam siguran da nikakve taktike neće biti. Ako ode na teren taktike Adesanya će ga dobiti. On ide na sirov armagedon, borbu do smrti, ko može više štete da primi, a s obzirom da je vidno jači, zabetoniraće Adesanyu."

    Samo što predviđam drugačiji ishod. [emoji3]

    Comment


    • Ovo ima sve uslove da bude fight of the year, sa svim postovanjem Poriera i Hookera

      Adesanya je blagi favorit, ne navijam za nikoga, gotivni su obojica na svoji nacin. Samo da bude vrh borba !

      Comment


      • Lagano ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Koja dominacija au

          The Last Style Bender ladies and gentleman!


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Адесања очекивано.
            Блаховић нереалан. Дупло боље него што је и сам очекивао.
            Дена Вајт на конопцима. [emoji23]

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              Блаховић нереалан.[emoji23]
              ovo moram da demantujem
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Nema čekalice sa Adesanyom. Mogao je da proba samo u beast modu.

                Voleo bih da vidim mog Darren Tilla protiv Adesanye, ali Till mi je isuviše jednodimenzionalan.

                Očekivao sam da se Costa razbaca protiv Adesanye i da primi štetu na početku da ga uzdrma, ovako na distanci može da mu se sagne.

                Comment


                • Адесања ће бити у проблему када се у категорији појаве неки "Усман" или "Ковингтон". Ударачи и табаџије нису проблем.
                  Сада смо у ишчекивању истинског меча године 29.10.2020.

                  Comment


                  • Koje razocaranje ovaj Costa, al bas ono totalno. Usrose macak, nije da bi ja bio nesto hrabriji. Ni cut nije odradio kako treba, cim ne moze jaci udarac u glavu da izdrzi. Protiv Romera bombe je jeo kao tic tac.

                    Poljak bije za sve pare.

                    Comment


                    • Проблеми и са вагањем и са главом у мечу.
                      Јасно је колико је био ван кавеза када му је Ромеро био напамети док стоји испред Адесање.
                      Саме имитације борца који није присутан показују да је обични латино кицош, у преводу љаксе.
                      Мислим да је тада Адесањи била потпуно јасна ситуација. Али људи... како човјек има брз ударац ногом оно је невероватно. Не виђа се ни у нижој категорији, а он то понови кад жели.

                      Comment




                      • Adesanya provaljen od doktora našeg, djuser confirmed

                        Comment


                        • Ma Gyno jasno ko dan. Lepo im je Nate rekao u vezi steroida. Prevelik je ulog da bi se nesto prepustilo slucaju

                          Comment


                          • Ocekivao sam da ga deklasira, ali ne i ovako brz finis. Mislim da Adesanyu nece pobediti niko od sadasnjih midleweighta, mozda malo vece sanse od ostalih ima Cannonier. Mada u sportu jos kako postoje losi matchup-ovi za njega, neki pressure wrestler bi ga rastavio.

                            Blachowicz sampion, ko bi rekao pre par godina, to najbolje govori koliko je divizija oslabila. Bio je previse potcenjen pre borbe, osrednji kvalitet, ali dosta pametan borac.

                            Camur je izgubio odlukom sudija.
                            Last edited by Дијаз; 01-10-20, 11:31.

                            Comment


                            • Kad pocinje event po nasem vremenu?

                              Comment


                              • Poceo ti je, main card je oko 8.

                                Comment

                                Working...
                                X