Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na steroide verovatno pada, u borbi tesko. Ovo mu je laksi protivnik nego prethodna dva. Ma kakav ubica, Weidmana moze da nokautira lakas, protiv Oezdemira dobio blago receno upitnu pobedu.

    Comment


    • Rejes je Ozdemira dobio, po meni regularno.
      Kvalitet Ozdemira nikakav reper nije jer je čovjek Rakića dobio bukvalno kroz iglene uši.
      Posljednjeg Rejesovog protivnika ne bih ni komentarisao. Čovjek je tek ušao u kategoriju u kojoj mu nikako nije mjesto.
      Kod JJonesa postoji mogućnost da olako shvati protivnika i da ne odradi kamp. Tada je moguće svašta, mada i u tim okolnostima je on do sada dobijao mečeve

      Comment


      • Pokradjen Reyes po meni. 49-46, smejurija

        Comment


        • Tako je bodovao samo jedan sudija. Ostali 48-47.
          To je prosto taj sistem bodovanja u kome se veliki značaj daje kontroli sredine ringa. Uz sve to i par rušenja od strane Džonsa i to je odnijelo prevagu naspram kvalitetnijeg boksa koji je Rejes svakako pokazao.
          Meni je ova borba pokazala da Džons nema šta da traži i kategoriji iznad. Sa druge strane u ovoj kategoriji UFC mu više nema šta ponuditi.
          On i ne krije da je skorer i moguće da će do kraja godine odraditi još par odbrana čisto da nabilda statistiku.
          U ovoj se neće desiti, ali za narednu godinu sasvim je moguće da Adesanja dobije priliku sa Džonsom, a sa ovakvim Džonsom mislim, da bi čak bio i favorit.

          Comment


          • Borba za upraznjeni pojas u muskoj muva diviziji izmedju Figueireda i Joe Benavideza nije donela novog sampiona, jer je pobednik Figueiredo pao vagu. Opcije su rematch ili da se Triple C bori za pojas koji nije u borbi izgubio.
            Potencijalno najbolju borbu veceri Ankalaeva i Kutelabe je sjebao sudija jednim od najgorih prekida ikada.
            https://thumbs.gfycat.com/SoupySever...restricted.gif
            Anderson i Spencer su zabelezile brze pobede u svojim mecevima, neka od njih je mozda i sledeca izazivacica.
            Last edited by Дијаз; 04-03-20, 16:23.

            Comment


            • Ocekivao sam vise od Romera, jbt on na kraju kaze da ljudi hocu fight a on sam je stajao i nije nista pokusao

              Bas sranje od borbe, Adesanja odradio to sto je hteo, Romero je morao vise, on se bori da uzme titulu.

              Ali zato zene Nesto najjace sto sam gledao u zadnju godinu dana, kakva borba, svaka cast

              Comment


              • Ne mogu a ne biti srećan što je po meni arogantna Poljakinja Joana Jedrzejčik popasala takve batine da je rođena majka neće prepoznati.
                U sigurno jednoj od najboljih ženskih borbi u istoriji MMA-a na kraju je u udaračkom dvoboju deblji kraj izvukla Poljakinja a naslov odbranila Vei Žang iz Kine.
                Kakav je udarački repertoar obe borkinje bio govore lica po završetku obe takmičarke.
                Poljakinja je imala ogroman hematom preko celog čela pa su mnogi komentarisali da izgleda kao alien, dok je Kineskinji oko bilo zatvoreno te je krvarila iz nosa i usta.

                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-03-20, 16:29.

                Comment


                • Ocekivalo se da Romero pocetne runde odradi sto stedljivije zbog dobro poznatih problema s kondicijom, a on je izgleda verovao da i sa takvim pristupom dobro stoji kod bodovnih sudija, pa je nastavio na isti nacin do kraja, zaboravljajuci da se bori sa zlatnom kokom.
                  Kod zena je odluka mogla na obe strane, to je daleko izjednacenija divizija od ostale dve. Oliveira i Griffin su odradili kompetitivan mec, Brazilac je slavio podeljenom odlukom. Magny je izdominirao, O'Mally se vratio KO pobedom, BJJ sampion Vieira je lako resio ruskog sambo specijalistu, videcemo da li moze nesto vise kao Lovato u Bellatoru.

                  Comment


                  • BOMBA! Darko Stošić potpisao za KSW! Da li može do pojasa?

                    Darko Stošić (13-4) je potpisao ugovor sa najboljom Evropskom promocijom KSW! Ovu informaciju smo znali još ranije, ali nije mogla da se objavljuje dok ne bude zvanična. Zbog cele ove epidemije Korona virusa sve se poremetilo, pa tako i Darkov debi za KSW. Ovu informaciju potvrdio je eksluzivno u Podcast Inkubatoru kod Marka Petraka.

                    Darko će za KSW nastupiti u teškoj kategoriji i kako kaže cilj je pojas. U teškoj kategoriji Darko beleži najbolje rezultate od svojih 12 borbi svih 12 je pobedio kao teškaš. Titulu u KSW teškoj kategoriji drži Britanac Phil De Fries (18-6) bivši UFC borac.

                    Očekuje nas zanimljiv rasplet u KSW organizaciji koja je potpisala najveća imena regionalnog MMA.


                    izvor: trianglegroup.rs
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • U MMA se snašli, originalno rešenje, mečevi i u doba pandemije!

                      Predsednik UFC Dejna Vajt rekao je danas da je blizu toga da obezbedi privatno ostrvo na kome će se održavati mečevi mešovitih borilačkih veština tokom pandemije korona virusa.

                      Širom sveta korona virusom je zaraženo 1,27 miliona ljudi, a umrlo je više od 70.000, a zbog pandemije su odložena i otkazana brojna sportska takmičenja.

                      Takođe i Vajt je morao da odloži tri manifestacije, ali će se takmičenja UFC 249 nastaviti 18. aprila, na novoj za sada nepoznatoj lokaciji, pošto je hala u Njujorku otkazana.

                      "Gledao sam tu lokaciju dva meseca i održavaćemo borbe svake nedelje. Takodje, na dan ili dva sam od toga da obezbedim privatno ostrvo... Sada se postavlja infrastruktura, tako da ću početi da organizujem i međunarodne borbe", rekao je Vajt za TMZ, preneo je Eurosport.

                      "Neću uspeti da dovedem u SAD sve međunarodne borce, pa ću ih avionom prevoziti na to ostrvo na mečeve. Od 18. aprila UFC se vraća", dodao je on.

                      Vajt je rekao da će svi borci, zaposleni u UFC i organizaciji mečeva redovno biti testirani na korona virus.

                      Šampion u lakoj kategoriji Habib Nurmagomedov trebalo je prošle nedelje da se bori protiv Amerikanca Tonija Fergusona u UFC 249, ali je meč otkazan pošto se šampion nalazi u karantinu u Rusiji.

                      Ferguson će se boriti protiv sunarodnika Džastina Geidžija.

                      "To nije Habibova krivica. Na ovakve stvari ne možete da se pripremite, ne možete čak ni da sanjate o tome. Las Vegas je zatvoren. Nijedan kazino neće raditi mesec dana, možda i duže. Nikada nisam mislio da ću to videti", rekao je Vajt.


                      izvor: sportske.net
                      Last edited by Sam Hornish Jr.; 08-04-20, 09:58.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment




                      • Here we go ! 9 May !

                        Tony El Cucuy Ferguson, nema veceg ludaka. Pre borbu sa Khabiba 2018, povredio je LCL. Oporavljao se potpuno sam, da se samo nakon 6 (SEST) mjeseci vratio i izdominirao. Pravi El Cucuy.

                        Justin Highlight Gaethje, jedan udar nokaut. Ima bolesne udarce, mozda i najjaci udarac u lightweight divison. Ali kao sto je rekao i sam, ako ne nokautira Ferguona u prve 3 runde, onda gubi lagano, jer Ferguson ima neverovatan cardio.

                        Bice ovo spektakl, samo se nadam da nece biti kratka borba, nadam se da ce da ode bar preko 3 runde. Najzanimljiviji fajteri, nikad ne idu korak nazad, uvek agresivno!

                        Comment


                        • niko nije gledo ufc 249? Nganu je bas zivotinja, kladio sam se protiv njega i izgubio
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Gledao sam ja.

                            Nganu je zivotinja, ono ide kao obid za ubistvo
                            4 KO zaredom, 4 zadnje borbe su mu trajale 2 i po minuta ukupno

                            Gejci izdominirao Fergusona, nikad onoliko nemocnog ga nisam video. Koliko je udaraca u glavi pojeo, svaki drugi bi nakon druge runde bio out.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • jel Nganu nekad bio sampion?
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                jel Nganu nekad bio sampion?
                                Nije, imao je title shot protiv Stipe Miocica ali je izgubio decision.

                                Ali za brzo ce da bude, verujem ako bude rematch da ce ovaj put dobiti, mnogo je napredovao


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X